18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Historia jednego zdjęcia
~Velture • 2018-01-06, 15:53
Oto w jaki sposób wkurwić miłośników trawników.
(tłumaczone jak zwykle luźno a źródło jak zawsze na dole)


Policji się oberwało za umieszczenie w necie zdjęcia swojego śniadania.


Uzytkowniczka twiterra oskarżyła policjantów o bycie bezmyślnymi po tym jak opublikowali zdjęcie swojego śniadania w internecie.

Policji oberwało się ponieważ na zdjęciu jest bekon, kiełbasa i jajka a to mogłoby urazić wegan.

Policjanci z północnej Walii umieścili na tweeterze zdjęcie swojego śniadania aby wypromować kampanię wspierającą lokalnych rolników.

Jednak zdjęcie wywołało wściekłość u pewnej pani.

Cytat:

Mówiąc jako podatnik wolałabym aby byli mniej selektywni podczas odpowiedzi na pytania i być może nhie umieszczali zdjęć śniadań które mogłyby urazić wegan/wegetarian. Całkiem bezmyślne zważywszy na ich zawód.



Jak komuś się chce czytać wypowiedź rolnika i później jeszcze inne rzeczy to odsyłam do źródła.

źródło: thesun.co.uk/news/5273463/police-slammed-by-vegans-over-english-breakf...
Zgłoś
Avatar
z................h 2018-01-06, 19:43
@eaz Trzeba wbić jajo do dość mocno posolonej prawie wrzącej wody.
Zgłoś
Avatar
motłoch 2018-01-06, 19:53
od weganów to tylko ciapaci i pedały mnie bardziej wkurwiają, już do murzynów mam więcej szacunku, chociaż szacunek to zdecydowanie za duże słowo
Zgłoś
Avatar
wulfgarval 2018-01-06, 20:01
To ja Wam powiem jebani weganie coś od siebie. Roślinki też mają prawo do życia, a Wy skurwysyny im je odbieracie. Toż to kurewstwo w czystej postaci.
Zgłoś
Avatar
M................t 2018-01-06, 20:18
Na pewno sytuacja miała miejsce w jakimś pojebanym kraju.
Zgłoś
Avatar
kenzol 2018-01-06, 20:21
Zagranicą wspiera się lokalnych rolników. A w Polsce? No przecież jak ma być opłacalne posiadanie 5-hektarowego gospodarstwa? Trzeba zlikwidować.
Zgłoś
Avatar
Catar 2018-01-06, 20:28 5
taka ciekawostka, te angielskie kielbaski są beznadziejne
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-01-06, 20:40 3
Powiem tak... Jestem 200% mięsożercą, uwielbiam habaninę. Lubię wszystko, co ma padlinę w składzie.
Nie ma dnia, żebym nie wpierdolił jakiejś kiełbachy czy kaszanki. No może z wyjątkiem Wigilii.
I biorąc powyższe pod uwagę... Jeszcze trochę rozumiem wegetarian. Nie chcą jeść nic, co pochodzi od zwierząt, a co pozyskano poprzez uśmiercenie. Ja to rozumiem. Ale kurwa nie rozumiem wegan. Co jest złego w jajeczku?? Co się krówce kurwa stanie, jak się mleka napiją, albo sera sobie nałożą na kanapkę?? Same kurwa warzywa wpierdalać??? Nosz kurwa nie rozumiem.
Chociaż "Zieloną Rewolucję Marty Dymek" czasem oglądam
Zgłoś
Avatar
v................0 2018-01-06, 20:57 2
Szkoda że puddingu czekoladowego nie położyli, jeszcze cukrzycy by się oburzyli.
Zgłoś
Avatar
voyagerkg1 2018-01-06, 20:57 1
A naukowcy z bodajże MIT ustalili iż warzywa czują że są zjadane ...Weganie niech wierdalają śnieg póki jest a póżniej wode z kibla
Zgłoś
Avatar
rynio1910 2018-01-06, 20:57
@Hranipex, chłopie zdrowia, taka padlina musi nieźle kichy pruć
Zgłoś
Avatar
J................o 2018-01-06, 20:57
Co za pierdolona idiotka. Stosunek rodzajów wegetariańskich artykułów spożywczych do nie-wegetariańskich na powyższym obrazku wynosi 4:3 na korzyść wegetarian:
(4) Pieczarki, fasolka, tosty i ketchup
(3) Pseudokiełbaski, jajka i bekon
To mięsożercy powinni być tutaj obrażeni iż nie jest po równo.
Dodam, że te ich "sausages" to taki szajs, że już nawet polskie najtańsze parówki mają więcej mięsa. Poza tym mają też wersje tych ich kiełbasek w wersji wege.

Głupia kurwa. W odpowiedzi, dla wyrównania rodzajów potraw, powinni na środku postawić pieczone prosię.
Zgłoś
Avatar
h................o 2018-01-06, 21:00 1
To już nie chodzi o to, że to weganka, tylko po prostu baba. To baby są tak tępe i z nudów lub braku bolca pierdoli im się we łbach i wymyślają jakieś weganizmy, feminizmy i litość dla uchodźców. Odebrać im prawo głosu i do wypowiadania się w miejscach publicznych i po problemie.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-01-06, 21:32
Jaczuro napisał/a:

Stosunek rodzajów wegetariańskich artykułów spożywczych do nie-wegetariańskich na powyższym obrazku wynosi 4:3 na korzyść wegetarian:
(4) Pieczarki, fasolka, tosty i ketchup
(3) Pseudokiełbaski, jajka i bekon



Jajka są artykułami wegetariańskimi.
Więc stosunek jest inny.
Zgłoś
Avatar
avalanch 2018-01-06, 22:36
Angole to jednak mają śniadanie , ostatnio byłem w odwiedzinach w Birmingham, uraczyli mnie takim śniadaniem do kolacji miałem spokój
Zgłoś
Avatar
Rubaszny 2018-01-06, 22:49
Poszukuję eksperta kulinarnego który odpowie na moje pytania:

1. W jaki sposób te jajeczka są ugotowane ?
2. To pomarańczowe w półmisku to fasolka po bretońsku ?

Żreć mi sie zachciało
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie