18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
zaqwas 2010-05-17, 17:46 10
jak współlokator nie sra w pokoju to nie jest źle
Zgłoś
Avatar
miziolass 2010-05-17, 18:13 4
Jak nasz współlokator robi syf i nie chce posprzątać to jak jedzie na weekend wszystko ląduje na jego łóżku - proste. ;]
Zgłoś
Avatar
Kera 2010-05-17, 18:26 17
Pff! Mężczyźni!
Samce, to porządku nie potrafią utrzymać. No dobra, to wiadomo. Ale żeby nie potrafiły między sobą tego rozegrać? Kurwa, ale z tego czyściutkiego chłopczyka ciota jest...
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-05-17, 18:31 19
Kera napisał/a:

Pff! Mężczyźni!
Samce, to porządku nie potrafią utrzymać. No dobra, to wiadomo. Ale żeby nie potrafiły między sobą tego rozegrać? Kurwa, ale z tego czyściutkiego chłopczyka ciota jest...



przecież już dawno udowodniono, że to kobiety są największe brudasy, fleje i flejtuchy. Przejdź się do szaletu miejskiego i porównaj sobie męski kibel ktory najwyżej jest lekko oblany moczem a damską ubikację, pełną walających się zużytych podpasek i gówien po bokach, bo cięzko im na stojaka trafić w kibel. Bo siąść sie siądzie bo to be jest.

Info zaczerpnięte z przerózniastych artykułów i doświadczeń osobistych. Coby mi nikt nie zarzucił, że pracuję w szalecie
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-05-17, 18:37 5
Conscribo napisał/a:



przecież już dawno udowodniono, że to kobiety są największe brudasy, fleje i flejtuchy. Przejdź się do szaletu miejskiego i porównaj sobie męski kibel ktory najwyżej jest lekko oblany moczem a damską ubikację, pełną walających się zużytych podpasek i gówien po bokach, bo cięzko im na stojaka trafić w kibel. Bo siąść sie siądzie bo to be jest.

Info zaczerpnięte z przerózniastych artykułów i doświadczeń osobistych. Coby mi nikt nie zarzucił, że pracuję w szalecie



Nie trzeba iść do szaletu miejskiego.
Wystarczy wyjść do jakiegokolwiek 'biura'.
W 'babskim' nasrane po kątach. Podpaski owszem, jednak to wszystko tylko z opowieści koleżanek znam, nie mam im jednak powodu nie wierzyć, jeśli powiadają co widzą po przyjściu z klopa :]

W męskich znów, bardzo popularny jest 'wyścig kóz' po ścianie nad pisuarem
Więc, zasadniczo remis
Zgłoś
Avatar
kucopony 2010-05-17, 18:51 2
"naprawde nie wiem co zrobić " jaki typ nie może poprostuu mu powiedzieć ze nie pasuje mu taki syf itp.. a nie nagrywa i smuci jebany
Zgłoś
Avatar
M................k 2010-05-17, 19:52 11
'fuuuj' 'uuhhhh'...

jak pedał.
Zgłoś
Avatar
DaKuz 2010-05-17, 20:10
Epickie ja bym mu Oskara dal. Obama miał nobla to ten pacjent z 10 oskarów
Zgłoś
Avatar
nkee 2010-05-17, 20:18 3
'Grosze-pieniądze'

Wyjebać mu ten cały syf, odkazić, ciuchy spalić.
Zgłoś
Avatar
f................t 2010-05-17, 20:26 5
Marekkk: a ty co? zapach gówna lubisz czy jak?
Zgłoś
Avatar
Ardnas 2010-05-17, 20:29
Przez moment pomyślałam że się nam rozklei chłoptaś.
Zgłoś
Avatar
lubie_kopytka 2010-05-17, 20:29
Osiem minut pierdolenia o tym jak ma brudno w pokoju, MISZCZ!
Zgłoś
Avatar
Everal 2010-05-17, 20:33
klapki i skarpety, prawdziwy polak
Zgłoś
Avatar
mackie 2010-05-17, 20:38 3
załóż kimono i mu zrób mu fatality
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie