18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Historia
uyvu • 2012-05-05, 13:48
lubi się powtarzać



Dziś wielu takich w Stanach Zjednoczonych.
U nas też.
I gówno wszystkich obchodzą poparzone dzieci i porozrywane na strzępy kobiety w Iraku, Afganistanie, Palestynie. Zresztą co to za różnica? Przecież to jeden wielki arabski syf
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-05-05, 13:53 14
Taa, tylko że niemieckie społeczeństwo popierało Hitlera. Zwykli niemieccy cywile np. łapali zbiegłych więźniów obozów koncentracyjnych i oddawali SS-manom lub sami zabijali. Nazywali to polowaniem na zebry. rp.pl/artykul/601489.html
Między innymi dlatego twierdzę, że szwab zawsze będzie moim wrogiem.
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2012-05-05, 14:00 2
uyvu napisał/a:

(...) I gówno wszystkich obchodzą poparzone dzieci i porozrywane na strzępy kobiety w Iraku, Afganistanie, Palestynie. Zresztą co to za różnica? Przecież to jeden wielki arabski syf



Najsmieszniejsze jest to, ze tutaj tez gowno wszystkich obchodza arabskie dzieci i porozrywane kobiety w iraku i calej reszcie tego bagna.
Zgłoś
Avatar
AHAHAHA_NO 2012-05-05, 14:07 1
Jak ich tak bardzo kochasz lewaku to zrób nam wszystkim dobrze leć do afgana i daj się muslinom zakatrupić. Oni lubią zbijać białych, a i w Polsce będzie jednego idiotę mniej.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-05-05, 14:10 5
BongMan gdyby nie ,,szwaby: pewnie w szkole uczyli by cię żydzi albo jehowi czy inna sekta ... ja nic do nich nie mam a nawet ich szanuje za to co zrobili w czasie wojny
Zgłoś
Avatar
uyvu 2012-05-05, 14:53 41
Nie wyzywaj mnie od lewaków gnido, mam prawicowe poglądy. Ale nie wrzucam wszystkiego do jednego wora bo robią tak ludzie ograniczani, do których widzę się zaliczasz. Jestem przeciwko islamskiej kolonizacji Europy i popieram w 100% takich ludzi jak np. Breivik, ale o Arabach przynajmniej wiemy jacy są, a gorzej od nich pienią mnie Chamerykańce, którzy pozują na policjanta świata a tak naprawdę to banda złodziei, hipokrytów, morderców i terrorystów.

Trochę się uniosłem, ale tak bardzo nienawidzę socjalistów, marksistów, trockistów, leninistów, stalinistów-leninistów i całej bandy czerwonych matołów, że 'lewak' to dla mnie jedno z gorszych wyzwisk
Zgłoś
Avatar
liana 2012-05-05, 20:15
"Przecież to jeden wielki arabski syf :
Święta racja.
Zgłoś
Avatar
Kamm 2012-05-05, 21:50
ojojojojojoj. Wiele złego dzieje się na świeci i wszyscy mają to w dupie.
Zgłoś
Avatar
ZimnySkurwiel 2012-05-05, 21:53 17
rockface123 napisał/a:

BongMan gdyby nie ,,szwaby: pewnie w szkole uczyli by cię żydzi albo jehowi czy inna sekta ... ja nic do nich nie mam a nawet ich szanuje za to co zrobili w czasie wojny



Po żydach i cyganach pierwszy poszedłbyś do pieca... Za kilka lat będziesz miał historie w podstawówce to zrozumiesz o co chodzi.
Zgłoś
Avatar
J................D 2012-05-06, 16:14
@BongMan

W Polsce wierza ze kaczynski i tusk ciagle usiluja stworzyc lepsza polske ...
Cywile niemieccy wierzyli przynajmniej w cos namacalnego ;p

PS. A co do martwych arabskich i palestynskich kobiet i dzieci powiem krotko i zwiezle ....To jest WOJNA a podczas wojny musza byc ofiary nie tylko zmilitaryzowane , a ze cierpia przy tym zwierzeta ...who cares mniej kuciap do srania arabami ;p
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-05-07, 18:50 5
Gdyby Arabowie mieli taką technologię jak USA to Europy już dawno by nie było albo bylibyśmy gorszymi niewolnikami niż Afroamerykanie kilkaset lat temu.
Zgłoś
Avatar
czaki126pl 2012-05-07, 18:55 3
a który z was by nie popierał hitlera jak by wam dał szkołe wysłał na wakacje i dał prace a wcześniej co najwyżej mogliście buty pastowac żydom na placu od dlaczego wujo adi uzyskał takie poparcie dał tym ludziom nadzieje na lepsze jutro i to nie były tylko puste słowa.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-05-07, 18:55 1
rockface123 napisał/a:

BongMan gdyby nie ,,szwaby: pewnie w szkole uczyli by cię żydzi albo jehowi czy inna sekta ... ja nic do nich nie mam a nawet ich szanuje za to co zrobili w czasie wojny


Gdyby nie Szwaby to żydzi nadal by byli stosunkowo mało znaczącą grupą etniczną/społeczną. To obozy koncentracyjne zrobiły dla żydów taki PR że do tej pory szantażują cały świat posądzeniem o antysemityzm. O jaki biedny żyd po przecież Hitler ich masowo mordował w obozach. Paradoksalnie ów holokaust był marketingowo i politycznie najlepszą rzeczą jaka się przytrafiła żydom. I bynajmniej nie jest to propagowanie nazizmu to po prostu realne spojrzenie na całą sytuację.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-05-07, 19:11 1
BongMan znowu pierdoli jak potłuczony...
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-05-07, 19:14
Cytat:

Nie wyzywaj mnie od lewaków gnido, mam prawicowe poglądy. Ale nie wrzucam wszystkiego do jednego wora bo robią tak ludzie ograniczani, do których widzę się zaliczasz. Jestem przeciwko islamskiej kolonizacji Europy i popieram w 100% takich ludzi jak np. Breivik, ale o Arabach przynajmniej wiemy jacy są, a gorzej od nich pienią mnie Chamerykańce, którzy pozują na policjanta świata a tak naprawdę to banda złodziei, hipokrytów, morderców i terrorystów.

Trochę się uniosłem, ale tak bardzo nienawidzę socjalistów, marksistów, trockistów, leninistów, stalinistów-leninistów i całej bandy czerwonych matołów, że 'lewak' to dla mnie jedno z gorszych wyzwisk



Nie chciałem stawiać ci piwa za ten beznadziejnie tępy komentarz. Kursor mi zjechał, a piwo miało iść do alekPL0. Przepraszam za problem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie