18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Historia z krwiodawstwa
klares_klark • 2015-05-20, 0:32
Pewnego dnia postanowiłem sobie pójść oddać krew, a bo fajnie komuś pomóc, a tutaj w sumie zwolnienie i czekoladki. Po długich oczekiwaniach w kolejce w końcu usiadłem, obok mnie leżała sporych gabarytów pani, a jeszcze dalej normalny facet po 40. No i oddaje tą krew, pani obok mnie zaczęła pikać maszyna. Pielęgniarka do niej podeszła, odłączyła aparature i woreczek i poszła dając pani wacik. Jak wiadomo wacikiem trzeba uciskać dziure, ale że tej kobiecie ewidentnie gabaryty nie pozwalały wstać z pomocą tylko jednej ręki, no to przestała uciskać i próbowała się podciągnąć też tą drugą, z dziurą po igle. Z żyły trysneła krew, niezłe babka miała ciśnienie, a facet leżący obok niej od razu jak zobaczył te fontannę to się zrzygał. A ja jak przystało na dobrego sadola zacząłem się śmiać.

PS. To mój pierwszy post, jak się przyjmie to może znajdę więcej tego typu histori w swojej głowie. Jak się nie podoba to wiecie co z tym zrobić
Zgłoś
Avatar
Sov3reign 2015-05-20, 0:33 23
Cytat:

Z żyły trysneła krew, niezłe babka miała ciśnienie, a facet leżący obok niej od razu jak zobaczył te fontannę to się zrzygał. A ja jak przystało na dobrego sadola zacząłem się śmiać.


Wyobraziłem to sobie i pierdolnąłem takim śmiechem, że pobudziłem sąsiadów.
Piwko, mistrz
Zgłoś
Avatar
GupekNumerJeden 2015-05-20, 0:44 135
Dobry sadol by wyjal kutasa i zaczal walic.
Zgłoś
Avatar
lukaszq15 2015-05-20, 0:59 4
Za oddawanie krwi do tej czekolady powinni dawać jeszcze piwko
Zgłoś
Avatar
Szywski_Snb 2015-05-20, 1:26 2
@up

Nie powinno się spożywać alkoholu po oddawaniu krwi

Zgłoś
Avatar
P................M 2015-05-20, 3:29
Och ty mój bohaterze
Zgłoś
Avatar
j.b.n 2015-05-20, 5:13 9
Ogromne piwo za oddanie krewki. Jeśli jednak to historia zmyślona to... (nie, nie napiszę więcej - chcę wierzyć, że naprawdę oddałeś krew i tym samym wjechałeś innym Sadolom na ambicję żeby też oddali ).
Idą wakacje. W wakacje zawsze trzeba więcej krwi. Każdy porządny Sadol powinien przynajmniej raz w swoim życiu oddać krew!
Zgłoś
Avatar
raistpol 2015-05-20, 5:25 14
Co ty mnie, tu i innym, kurwa świeży, pierdolisz za fantastyczne historyje? Tej babie co trysła jucha, to słomką z McDonald'a się w aortę wbili, czy po prostu ponacinali w paru miejscach rękę, i swobodnie się krew sączyła do wiadra?

A typ od bełta też kozaczenko, zobaczył 2 kropelki krwi na waciku i pierdolnął hafta....ale opowieści.

Ty to chujek jestes, bo takie słabe ściemki walić dla wirtualnych piwek i fejmu za temat na głównej, mogę jeszcze zrozumieć, ale kurwa, tych jebanych 25 debili co dali temu piwo to powinno się topić we własnych szczochach.

Takie historyjki to pisz na kwejka, na FB, nk,aks, srask prask, szmastk wypierd...

turaj się frędzlu

ps. Ilość krwi po pobieraniu, nawet przy ruszaniu ręką po kłuciu i przy uderzeniu cisnienia, nie ma prawa "tryskać". Trysnąć ci może stary w usta. Jak by ją kosą rozcinali to niech tryska, a jak standardową igłą, to co najwyżej żyła może pójść i robi się podskórny wylew = siniak.
Zgłoś
Avatar
muody14 2015-05-20, 6:29 13
@up ty chyba należałeś do specgrupy macierewicza
Zgłoś
Avatar
raistpol 2015-05-20, 6:44
@up

skoryguj wiek z profilu z wiekiem z nicka, mośku
Zgłoś
Avatar
Asgharoth 2015-05-20, 6:54 1
raistpol ma rację. Nie ma takiej opcji żeby po wkłuciu powstała dziura przez którą krew "tryska". I żeby jakiś 40-to letni koleś (więc pewnie zdaje już trochę lat) zrzygał się na widok kilku kropel krwi? Ściema a nie historyjka.

A w wakacje potrzebują dużo więcej krwi, więc do dzieła sadole i zapierdzielać do punktów po czekolady.

PS. Alkoholu to nie powinno się pić przed zdaniem a nie po :d. Zwyczajnie po zdaniu organizm jest osłabiony i szybciej się najebiesz niż normalnie. Wychodzi w sumie ekonomiczniej więc jak zachowasz umiar to nic nie stoi na przeszkodzie .
Zgłoś
Avatar
Alex_De_Large 2015-05-20, 7:06
klares_klark napisał/a:


A ja jak przystało na dobrego sadola zacząłem się śmiać.



Nie wyjąłeś telefonu z kamerką i nie zacząłeś walić konia? Ciota.
Zgłoś
Avatar
xkazielx 2015-05-20, 8:53 5
Baba z takimi gabarytami winna tłuszcz oddawać na mydło lub jakiś smar organiczny nie krew. Chyba że krew będzie jako tran sprzedawana.
Zgłoś
Avatar
Szczur22 2015-05-20, 9:00 6
Z grubych ludzi powinno się jednorazowo wysysać całą krew a truchło przetapiać.
Zgłoś
Avatar
Logiczny 2015-05-20, 9:11
Ja dodatkowo dodam (żeby potwierdzić kit) że zwolnienie to się dostaje ew. po oddaniu 5 litrów krwi.
Do tego tylko raz w roku jest to zwolnienie płatne.

Nie lubie takich ludzi bo to chuj a nie honorowe oddanie krwi. Nie pracujesz a bierzesz kasę. Z honorem to nie ma nic wspólnego.

Czekoladki dostałeś? A pałę pielegniarka też robiła?

Ty nam tu nie ściemniaj tylko zasypiaj wcześniej bo w szkole niewyspany będziesz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie