18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Hiszpańska antifa
~Velture • 2018-02-25, 6:13
No i oczywiście jak zwykle pokojowo nastawiona antifa została brutalnie sprowokowana przez okropną hiszpańską policję


Jest w tym coś pięknego jak się widzi kiedy rozkapryszone dzieci dostają otrzeźwienie stosowane

Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-02-25, 16:55
lymianin napisał/a:

To nie Hiszpania tylko Wlochy i nie manifestacja feministek tylko centrum socjalnych (cos na styl komun)wiec na drugi raz jak cos dajesz to to nie pierdol takich bzdur ignorancie .


Pisałem wedle źródła, że hiszpania ale zastanawia mnie gdzie wyczytałeś w tym co napisałem, że feministki. Napisałem wyraźnie ANTIFA.
Zgłoś
Avatar
AlaksanderLukaszenka 2018-02-25, 18:47
Powinno się strzelać z ostrej amunicji do tego bydła albo przynajmniej pałować do nieprzytomności.
Zgłoś
Avatar
mrokussw 2018-02-25, 19:00
ile to bym dal zeby chociaz weekendowo byc policjantem i napierdalac pałami antifow czy innych smieci , tylko ze zamiast gumowej wolabym metalową
Zgłoś
Avatar
Sosna84 2018-02-25, 21:47
Zawsze tak miło się ogląda, jak spierdoliny z antify dostają wpierdol. I nie ma znaczenia czy od policji, czy od narodowców - nakurwianie tych śmieci zawsze jest fajne
Zgłoś
Avatar
en-em 2018-02-26, 3:31
za taki materiał powinna być możliwość wystawienia potrójnego piwa dla autora
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-02-26, 8:56 2
Naszym kibolkom, nacjogejom i innym komunistycznym fajom przydał by się taki porządny prewencyjny wpierdol.
Za PIS te zwierzęta są pod ochroną bo nie można przecież napierdalać swojego elektoratu ale jak zmieni się władza to wrócimy do tej wspaniałej tradycji.
Policja przestanie pałować staruszki z biały różami i na nowo otworzy się sezon na kiboli.
Znowu policja będzie mogła ich wychowywać.
Zgłoś