18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
Avatar
tolek01 2024-09-06, 22:21 16
i pokulce w łeb , rybki by sie ucieszyły o ile jedzą takie gówno
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-06, 22:38 13
Prawidłowo. Dużą część roku mieszkam na Teneryfie, namnożyło się tego robactwa z Maroko niemiłosiernie.
Całe szczęście policja nafurana jejchniejszymi {marokańskimi}słodyczami się z nimi nie obcyndala.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-06, 22:44 12
Mam nadzieję, że któregoś śruba pogłaskała po grzbiecie
Zgłoś
Avatar
onucek 2024-09-06, 22:47 5
A trudno w to uwierzyć! Toż to taki faszyzm, że ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
kobo7 2024-09-06, 22:48 68
To raczej nie inżynierowie, ich w taki sposób by nie potraktowali. Łódź zwrotna i szybka, poza tym było mało pasażerów, a inżynierowie podróżują w ilościach hurtowych. To raczej wyglądało na motorówkę przemytników haszyszu, którzy notabene, zostali potraktowani dokładnie w taki sam sposób jak kilku gwardzistów parę miesięcy temu. Przemytnicy przepłynęli po ich łodzi, zabijając dwóch na miejscu. Było o tym bardzo głośno w Hiszpanii, bo sowiecki rząd w Madrycie niewiele wcześniej obciął środki na specjalne jednostki zajmujące się zwalczaniem działalności przemytniczej. Na pogrzebie, komunistyczny minister chciał pośmiertnie odznaczyć jednego z zabitych, a wtedy wdowa kazała mu wypierdalać.
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2024-09-06, 23:11 47
Mieszkałem w Hiszpanii jakiś czas.
Relatywnie niedaleko Gibraltaru.
To raczej przemyt nie jest, bo takowy się tam odbywa w nocy.
Pamiętam jak chodziłem sobie w nocy na plażę piwko wypić.
Po morzu łodzie patrolowe zapierdalały jak komety. W te i nazad.
Bardzo często można było słyszeć i widzieć strzały. Z jakiegoś ciężkiego kalibru.

Ehh piękne czasy kiedy to do brudasów strzelano a nie witano z rozwarta pochwą.
Zgłoś
Avatar
camperboy 2024-09-06, 23:16 3
I co im to dało? Teraz muszą ich wyłowić i sprowadzić na brzeg, czyli zostaną w Hiszpanii. Brudasy osiągnęli to co chcieli. Niech zaczną strzelać do nich to w końcu będzie spokój.
Zgłoś
Avatar
Burek13 2024-09-06, 23:20 3
Jebsć te kurwy
Zgłoś
Avatar
grzecho464 2024-09-06, 23:40 3
Kurwa BRAWO! tak to powinno się robić..
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-07, 0:00 5
Miami Vice.

Teraz widzę, że to był serial dokumentalny.
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-09-07, 0:56
janusz_biznesu napisał/a:

Prawidłowo. Dużą część roku mieszkam na Teneryfie, namnożyło się tego robactwa z Maroko niemiłosiernie.
Całe szczęście policja nafurana jejchniejszymi {marokańskimi}słodyczami się z nimi nie obcyndala.



Czyli minęły już czasy bezpiecznego zimowania w wąwozowych jaskiniach? Pytam, bo się chciałem wybrać na zimę do jakiegoś Barranco🤔
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-07, 1:14 6
vladok napisał/a:

Czyli minęły już czasy bezpiecznego zimowania w wąwozowych jaskiniach? Pytam, bo się chciałem wybrać na zimę do jakiegoś Barranco🤔



Z całą pewnością wskazane wyhodować większe jaja. W kurortach jest naprawdę ok, ale na odludziu.. no nie wiem, trzeba lubić adrenalinę.🤪
Jeśli jednak się zdecydujesz, pamiętaj o nas, braciach sadolach, zamontuj dobre kamerki.
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-09-07, 8:10 2
janusz_biznesu napisał/a:

Z całą pewnością wskazane wyhodować większe jaja. W kurortach jest naprawdę ok, ale na odludziu.. no nie wiem, trzeba lubić adrenalinę.🤪
Jeśli jednak się zdecydujesz, pamiętaj o nas, braciach sadolach, zamontuj dobre kamerki.



Stream prosto na harda 😜
Zgłoś
Avatar
kobo7 2024-09-07, 12:00 6
Psilocke napisał/a:

Mieszkałem w Hiszpanii jakiś czas.
Relatywnie niedaleko Gibraltaru.
To raczej przemyt nie jest, bo takowy się tam odbywa w nocy.
Pamiętam jak chodziłem sobie w nocy na plażę piwko wypić.
Po morzu łodzie patrolowe zapierdalały jak komety. W te i nazad.
Bardzo często można było słyszeć i widzieć strzały. Z jakiegoś ciężkiego kalibru.
Ehh piękne czasy kiedy to do brudasów strzelano a nie witano z rozwarta pochwą.



Kontekst: publico.es/sociedad/embarcacion-guardia-civil-arrolla-lancha-cuatro-mi...

Czyli jednak inżynierowie. Wprawdzie nie drogowi, a zoologii z Maroka, ale jednak Inżynierowie. Choć prawdę mówiąc, nie jest to do końca przesądzone, bo mogli pozbyć się towaru, a Marokańczycy nie mają aż takich problemów z wjazdem do Hiszpanii, żeby uciekać się do takiej desperacji. W każdym razie Hiszpanie twierdzą, że nic nie stało, oprócz tego, że jeden się wykąpał i musieli go wysuszyć. Natomiast jakaś ONG marokańska utrzymuje, że jeden zginął, a ciało wyrzucili później u wybrzeży Maroka.
W każdym razie (w końcu) należy się spodziewać, że takie akcje będą częstsze, bo służbom z tamtego rejonu już puszczają nerwy.
Zgłoś