18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
antysyjon 2014-12-28, 3:59 54
mężczyzny nie ocenia się po tym jak zaczął ale po tym jak skończył także uśmieszki z żydowskich ryjów powinny zniknąć kiedy uświadomią sobie że 80% ich narodu poszło kominem w atmosfere
Zgłoś
Avatar
level1989 2014-12-28, 9:51 16
kiedyś to wstawiałem i moderator wyjebał...taka sprawiedliwość
Zgłoś
Avatar
Hellski 2014-12-28, 11:40 10
@antysyjon
Tak? Dziwnym trafem większość tych, którzy zginęli, to biedota totalna. I za śmierć tej biedoty oraz za własność, którą ta biedota posiadała lub rzekomo posiadała, reszta Żydów(często tych znacznie bogatszych) teraz ściąga z całego świata cywilizowanego odszkodowania i ogólnie czepie kasę na przemyśle zwanym "holokaustem".
Uprzedzę wszelkie pytania: nie, nie neguję śmierci milionów Żydów, nie neguję cierpienia całych rodzin i koszmaru związanego z II WŚ, ale każdy, komu patrzenie i słuchanie nie jest obce, powinien wiedzieć, że "holokaust" stał się bardzo dochodowym biznesem i nawet Żydzi coraz mniej to ukrywają.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-12-28, 12:16 3
@up a ja neguję bo w tamtym czasie w europie było znacznie mniej żydów niż 6mln. A rzekome komory gazowe nie miały prawa mieć takiej wyjebanej wydajności.
Zgłoś
Avatar
Penc 2014-12-28, 13:10
Tak było. Info potwierdzone.
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2014-12-28, 15:47
Większość judków nie zmarłą w obozach tylko zostali rozstrzelani przez einsatzgruppen.
Zgłoś
Avatar
antysyjon 2014-12-28, 17:53
Hellski napisał/a:

@antysyjon
Tak? Dziwnym trafem większość tych, którzy zginęli, to biedota totalna. I za śmierć tej biedoty oraz za własność, którą ta biedota posiadała lub rzekomo posiadała, reszta Żydów(często tych znacznie bogatszych) teraz ściąga z całego świata cywilizowanego odszkodowania i ogólnie czepie kasę na przemyśle zwanym "holokaustem".
Uprzedzę wszelkie pytania: nie, nie neguję śmierci milionów Żydów, nie neguję cierpienia całych rodzin i koszmaru związanego z II WŚ, ale każdy, komu patrzenie i słuchanie nie jest obce, powinien wiedzieć, że "holokaust" stał się bardzo dochodowym biznesem i nawet Żydzi coraz mniej to ukrywają.


mi to tłumacz, naczelnemu antysemicie w internetach nawet nick poświęciłem dla sprawy
Zgłoś
Avatar
Chrumczoł 2014-12-28, 22:20
level1989 napisał/a:

kiedyś to wstawiałem i moderator wyjebał...taka sprawiedliwość



Dokładnie, ja też kiedyś wrzuciłem i poszło do zbiorczego z FG
Zgłoś
Avatar
krzywy75 2014-12-29, 2:28
@antysyjon a 20% które przeżyło rządzi teraz w tym kraju...
Zgłoś