18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:12
🔥 Koniec pajacowania ... - teraz popularne
🔥 Karma motoseksualisty - teraz popularne
Avatar
metyoo 2024-10-09, 18:50 2
BlackSadolRazor napisał/a:

Był taki przypadek u mnie w robocie. Znam z opowiadań więc powiem tyle co mi powiedzieli. Gość w wózku widłowym zaczął się dziwnie zachowywać. Tracił kontakt z rzeczywistością, machał bezwładnie rękami itd. Każdy myślał, że się najebał lub naćpał więc go wyciągnęli z tego wózka i gość po paru minutach zmarł. Okazało się, że miał zawał serca i głąby niepotrzebnie go wyciągali. Tylko przyśpieszyli jego zgon.



a gdyby go nie wyciągnęli to by przeżył? co wy za kocopoły pierdolicie?

[ Dodano: 2024-10-09, 18:54 ]
witos90 napisał/a:

Znam dwa podobne przypadki: jeden miał udar, a drugi był cukrzykiem i spadł mu poziom cukru we krwi. Efekt jakby był najebany.



spadek poziomu cukru nie wygląda jakby ktoś był najebany, taki osobnik jest mocno osłabiony i w skrajnym przypadku zapada w śpiączkę, ale na pewno nie zachowuje się jakby był najebany
Zgłoś
Avatar
mieszalniapasz 2024-10-09, 21:28
Srogie piguły Sebastianie

______________

Z chujem i z prądem żartów nie ma!
Zgłoś
Avatar
Lukash2107 2024-10-09, 21:40
Może po bombie był😁
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-10-09, 23:38 1
CzerstWybut napisał/a:

Masz jakiś problem z tym że się najebańców traktuje jak śmieci? Czy o co ci chodzi?


Ja mam problem z tym, że nie każdy, kto wygląda na najebanego jest naprawdę najebany. Mój ojciec tak wyglądał jak mu cukier skoczył, a ty byś mu pewnie najebał bo masz alkomat w oczach i najebanego rozpoznajesz z kilometra?

[ Dodano: 2024-10-09, 23:41 ]
metyoo napisał/a:

spadek poziomu cukru nie wygląda jakby ktoś był najebany, taki osobnik jest mocno osłabiony i w skrajnym przypadku zapada w śpiączkę, ale na pewno nie zachowuje się jakby był najebany


Nie wiem jak spadek, ale mój stary wyglądał na najebanego jak mu cukier skakał na ponad 400 jednostek. Jakby flaszkę sam z gwinta ojebał i zaraz miał zapaść w sen pijacki.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-10-09, 23:51 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Ja mam problem z tym, że nie każdy, kto wygląda na najebanego jest naprawdę najebany. Mój ojciec tak wyglądał jak mu cukier skoczył, a ty byś mu pewnie najebał bo masz alkomat w oczach i najebanego rozpoznajesz z kilometra?
Nie wiem jak spadek, ale mój stary wyglądał na najebanego jak mu cukier skakał na ponad 400 jednostek. Jakby flaszkę sam z gwinta ojebał i zaraz miał zapaść w sen pijacki.



to, że ojciec był seny to normalne przy tak wysokim cukrze, w drugą stronę to działa dokładnie tak samo, ale jest o wiele bardziej niebezpieczne dla życia, do tego dochodzi skrajne osłabienie i jeszcze kilka innych rzeczy, ale z najebanym bym cukrzyka w życiu nie pomylił
do tego dochodzi charakterystyczny zapaszek towarzyszący ochlańcowi.
Zgłoś
Avatar
Aonoyoru 2024-10-10, 8:30
Bał się przegapić zjazd.

______________

Kiedyś ludzie byli sobie bliżsi.
Broń nie niosła wtedy zbyt daleko.
Zgłoś
Avatar
bravo86 2024-10-11, 7:43
CzerstWybut napisał/a:

Już chciałem napisac pod filmem że ja pewnie bym sie wkurwił na miejscu i ttpa bym wytargał za fraki z tego fotela żeby czasem nie próbowal dalej jechać bo napierdolony jest, no ale dałeś do myślenia tym komentarzem. Po drugie to Holandia, to niewiadomo jak tam wygląda podejscie do najebańców i jak prawo dziala, ale w Polsce jak bym widzial najebanego skurwiela za kierownica to bym chuja na ziemi kolanem trzymał aż do przyjazdu policji. Biorę taka kurwę jako potencjalnego morderce moich bliskich.



A później walisz konia w polu
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-10-11, 8:32
bravo86 napisał/a:

A później walisz konia w polu



I spuszczam sie na brzydki ryj twojej starej
Zgłoś
Avatar
bravo86 2024-10-11, 12:21
CzerstWybut napisał/a:

I spuszczam sie na brzydki ryj twojej starej



Chyba na ryj swojego starego co obnaża sie pod domem dziecka. XD
Zgłoś
Avatar
Pustelnick 2024-10-11, 22:10
BlackSadolRazor napisał/a:

Był taki przypadek u mnie w robocie. Znam z opowiadań więc powiem tyle co mi powiedzieli. Gość w wózku widłowym zaczął się dziwnie zachowywać. Tracił kontakt z rzeczywistością, machał bezwładnie rękami itd. Każdy myślał, że się najebał lub naćpał więc go wyciągnęli z tego wózka i gość po paru minutach zmarł. Okazało się, że miał zawał serca i głąby niepotrzebnie go wyciągali. Tylko przyśpieszyli jego zgon.



O…. Odezwał się ktoś z rodziny tego najebanego śmiecia.
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-10-11, 22:19
CzerstWybut napisał/a:

Już chciałem napisac pod filmem że ja pewnie bym sie wkurwił na miejscu i ttpa bym wytargał za fraki z tego fotela żeby czasem nie próbowal dalej jechać bo napierdolony jest, no ale dałeś do myślenia tym komentarzem. Po drugie to Holandia, to niewiadomo jak tam wygląda podejscie do najebańców i jak prawo dziala, ale w Polsce jak bym widzial najebanego skurwiela za kierownica to bym chuja na ziemi kolanem trzymał aż do przyjazdu policji. Biorę taka kurwę jako potencjalnego morderce moich bliskich.



Ta a potem przyjedzie policja pogotowie koleś zdechnie i się okaże że miał zapaść cukrzycową a ty idziesz do pierdla siedzieć na 25 lat, weź wyjdź się przewietrz bo chuja zrobisz
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-10-12, 3:31
Cymesowy napisał/a:

Ta a potem przyjedzie policja pogotowie koleś zdechnie i się okaże że miał zapaść cukrzycową a ty idziesz do pierdla siedzieć na 25 lat, weź wyjdź się przewietrz bo chuja zrobisz



Nie wiem jak ty ale ja rozpoznaje zapach alkoholu.
Zgłoś
Avatar
BlackSadolRazor 2024-10-12, 11:00
Pustelnick napisał/a:

O…. Odezwał się ktoś z rodziny tego najebanego śmiecia.



Mówisz o swoim starym?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2024-10-13, 1:21
Najebany, to ściany się trzyma, co w tym dziwnego?

[ Dodano: 2024-10-13, 01:22 ]
CzerstWybut napisał/a:

Już chciałem napisac pod filmem że ja pewnie bym sie wkurwił na miejscu i ttpa bym wytargał za fraki z tego fotela żeby czasem nie próbowal dalej jechać bo napierdolony jest, no ale dałeś do myślenia tym komentarzem. Po drugie to Holandia, to niewiadomo jak tam wygląda podejscie do najebańców i jak prawo dziala, ale w Polsce jak bym widzial najebanego skurwiela za kierownica to bym chuja na ziemi kolanem trzymał aż do przyjazdu policji. Biorę taka kurwę jako potencjalnego morderce moich bliskich.



A nie lepiej kluczyki wyrwać ze stacyjki???

______________

Musi to na Rusi, a w Polsce JAK-KTO-CHCE!!!
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-10-13, 3:14 1
Mors_Nigra napisał/a:

Najebany, to ściany się trzyma, co w tym dziwnego?
A nie lepiej kluczyki wyrwać ze stacyjki???



W nowszych samochodach są systemy bezkluczykowe, klucz masz w kieszeni. Powodzenia w szukanie stacyjki
Zgłoś