18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:12
🔥 Czarnuchy - teraz popularne
Avatar
Misiek_KRK 2024-10-09, 14:54 8
bez polskiego "ja pierdole" w 0:24 by się nie obyło .
Holandia więc naćpany.
Zgłoś
Avatar
BlackSadolRazor 2024-10-09, 14:55 18
Był taki przypadek u mnie w robocie. Znam z opowiadań więc powiem tyle co mi powiedzieli. Gość w wózku widłowym zaczął się dziwnie zachowywać. Tracił kontakt z rzeczywistością, machał bezwładnie rękami itd. Każdy myślał, że się najebał lub naćpał więc go wyciągnęli z tego wózka i gość po paru minutach zmarł. Okazało się, że miał zawał serca i głąby niepotrzebnie go wyciągali. Tylko przyśpieszyli jego zgon.
Zgłoś
Avatar
CriSStopher 2024-10-09, 14:55 2
Oj tam, tylko jedno piwo pewnie było grane
Zgłoś
Avatar
krz30ychu 2024-10-09, 15:04 1
To chyba centrum Hagi, niedaleko Kapitolu i hotelu Babylon?
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-10-09, 15:14 13
BlackSadolRazor napisał/a:

Był taki przypadek u mnie w robocie. Znam z opowiadań więc powiem tyle co mi powiedzieli. Gość w wózku widłowym zaczął się dziwnie zachowywać. Tracił kontakt z rzeczywistością, machał bezwładnie rękami itd. Każdy myślał, że się najebał lub naćpał więc go wyciągnęli z tego wózka i gość po paru minutach zmarł. Okazało się, że miał zawał serca i głąby niepotrzebnie go wyciągali. Tylko przyśpieszyli jego zgon.



Już chciałem napisac pod filmem że ja pewnie bym sie wkurwił na miejscu i ttpa bym wytargał za fraki z tego fotela żeby czasem nie próbowal dalej jechać bo napierdolony jest, no ale dałeś do myślenia tym komentarzem. Po drugie to Holandia, to niewiadomo jak tam wygląda podejscie do najebańców i jak prawo dziala, ale w Polsce jak bym widzial najebanego skurwiela za kierownica to bym chuja na ziemi kolanem trzymał aż do przyjazdu policji. Biorę taka kurwę jako potencjalnego morderce moich bliskich.
Zgłoś
Avatar
SprytnySkurwiel 2024-10-09, 15:35 1
Gdy towar wejdzie za mocno

Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-10-09, 15:52 1
Chopie , pa na to , co on robi, zaraz bedzie chopie , najebany kurwa chopie , dobra stój chopie. Pojeby pojebami a kierowcę mercedesa do piachu chuj z nim.
Zgłoś
Avatar
PryszczatyJeż 2024-10-09, 16:48 5
CzerstWybut napisał/a:

Już chciałem napisac pod filmem że ja pewnie bym sie wkurwił na miejscu i ttpa bym wytargał za fraki z tego fotela żeby czasem nie próbowal dalej jechać bo napierdolony jest, no ale dałeś do myślenia tym komentarzem. Po drugie to Holandia, to niewiadomo jak tam wygląda podejscie do najebańców i jak prawo dziala, ale w Polsce jak bym widzial najebanego skurwiela za kierownica to bym chuja na ziemi kolanem trzymał aż do przyjazdu policji. Biorę taka kurwę jako potencjalnego morderce moich bliskich.



Ale jak trzeźwy zabije ci bliskiego to mu wybaczysz?
Zgłoś
Avatar
witos90 2024-10-09, 16:49 5
BlackSadolRazor napisał/a:

Był taki przypadek u mnie w robocie. Znam z opowiadań więc powiem tyle co mi powiedzieli. Gość w wózku widłowym zaczął się dziwnie zachowywać. Tracił kontakt z rzeczywistością, machał bezwładnie rękami itd. Każdy myślał, że się najebał lub naćpał więc go wyciągnęli z tego wózka i gość po paru minutach zmarł. Okazało się, że miał zawał serca i głąby niepotrzebnie go wyciągali. Tylko przyśpieszyli jego zgon.


Znam dwa podobne przypadki: jeden miał udar, a drugi był cukrzykiem i spadł mu poziom cukru we krwi. Efekt jakby był najebany.
Zgłoś
Avatar
RobDeMay 2024-10-09, 16:50 3
Podróżnik w czasie przesuwa krzesło:
Trzeźwi Polacy zatrzymują na autostradzie pijanego holendra xD
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-10-09, 16:55 13
PryszczatyJeż napisał/a:

Ale jak trzeźwy zabije ci bliskiego to mu wybaczysz?



Masz jakiś problem z tym że się najebańców traktuje jak śmieci? Czy o co ci chodzi?
Zgłoś
Avatar
WieszCo 2024-10-09, 17:34
Grunt, że się zatrzymali i wezwali służby
Zgłoś
Avatar
P4GER 2024-10-09, 17:44 2
Przecież ten chłop jest grubo porobiony.
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2024-10-09, 18:35
A Ci zamiast trąbić to " ale Zara narobi"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie