18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
Holyweed
Gl0BaL • 2017-01-02, 0:21
Hamburgery nieźle zabalowały w sylwestra.

"Noworoczny poranek przywitał mieszkańców Los Angeles niecodziennym widokiem. Słynny znak Hollywood, stojący na wzgórzu górującym nad miastem, został w nocy zmodyfikowany. Brzmiał "Hollyweed", co można przetłumaczyć na "święte zioło". (http://www.tvn24.pl)"

Zgłoś
Avatar
bimacz 2017-01-02, 0:58 4
Holly fuck
Zgłoś
Avatar
EngineerLv0 2017-01-02, 1:31 46
ja myśle że ktoś miał zajebistą zabawę,a przy okazji nie wkurwiał zwykłych ludzi jak pieprzeni pranksterzy. piwko za pomysł
Zgłoś
Avatar
Gruszek83 2017-01-02, 2:29 8
puszczane przez Tvn, ja tam kurwa wcale bym się nie zdziwił jakby to oni przerobili bo są zdolni do tego
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-01-02, 8:56 2
O kurwa, ale sensacja, dobrze że mogłem to zobaczyć...
Zgłoś
Avatar
gaznik 2017-01-02, 11:14 2
zrobili krok do przodu i legalizują marihuannenen zeby wstrzywikwac i będą wszyscy szczesliwi i zadowolenie a w ciemnogrodzie walczą nieroby z kartoflem o wladze, juz wolalem jak te stare raszple jezdziły autobusami i pruły sie o miejsce, lepiej było i wogole lepiej, lepiej isc na kebsa z ostrym dodatkiem hehehe, jednego sebiksa mniej aaaaaa TERAZ !! do małp z tego portalu nie chcesz araba to na chuj kupujesz u niego kebaba ? polacy tez maja bary w kebabami ale wy i tak idziecie do araba, dajecie mu swoje pieniadze ktore zachecaja do przybycia tu, jem kebaby ale nigdy u araba.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2017-01-02, 11:33 1
Jebani ćpuni, powinni ich wszystkich pozamykać w pierdlu.
Zgłoś
Avatar
p................a 2017-01-02, 11:43 3
gaznik napisał/a:

zrobili krok do przodu i legalizują marihuannenen zeby wstrzywikwac i będą wszyscy szczesliwi i zadowolenie a w ciemnogrodzie walczą nieroby z kartoflem o wladze, juz wolalem jak te stare raszple jezdziły autobusami i pruły sie o miejsce, lepiej było i wogole lepiej, lepiej isc na kebsa z ostrym dodatkiem hehehe, jednego sebiksa mniej aaaaaa TERAZ !! do małp z tego portalu nie chcesz araba to na chuj kupujesz u niego kebaba ? polacy tez maja bary w kebabami ale wy i tak idziecie do araba, dajecie mu swoje pieniadze ktore zachecaja do przybycia tu, jem kebaby ale nigdy u araba.

Hehe, kogoś jeszcze nie puściło po sylwestrze
Zgłoś
Avatar
dashadow 2017-01-02, 13:53 1
gimbuski, od kiedy holly to święty?
Zgłoś
Avatar
Pan_Inżynier 2017-01-02, 14:27
@up
To taki żart chyba był. Gra słowna...
Holly to ostrokrzew, a z niego się robi świąteczne stroiki
Holy to "święty".
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-01-02, 14:51
Ten żart jest tak stary, że ja pierdolę!

Z tego co pamiętam to pierwszy raz zmieniono te literki w latach 70 w momencie w którym Kalifornia zalegalizowała trawkę. Potem incydenty powtarzały się jeszcze kilka razy, aż do momentu w którym zarządzający się wkurwili. Stwierdzili, że ludzie swoją obecnością niszczą ten napis i wzgórze więc postanowili postawić tam ochronę.

Także, nic nowego co można by podziwiać, tyle że poziom TV jest tak chujowy, że muszą łapać się takich dennych tematów aby mieć co pokazywać.
Zgłoś
Avatar
jbone 2017-01-02, 15:26
ja bym zrobił: hold weed.kumaci wiedzą.
Zgłoś
Avatar
simograj 2017-01-02, 18:44
Ej, wystarczy wejść na Wiki i przeczytać dosłownie początek artykułu, żeby wiedzieć, że 'holly' pochodzi od "hauling (wood)"
Zgłoś
Avatar
kapitan1989 2017-01-02, 20:24
Kozak akcja. Autor/autorzy tego pranka kiedyś usiądzie przed kominkiem z wnukami i zacznie opowieść od słów: "Słuchaj wnusiu, kojarzysz ten napis "Hollywood"? Opowiem Ci pewną historię..." Nikomu nie zaszkodził, a aby przywrócić go do stanu poprzedniego potrzeba góra 5min.
Zgłoś
Avatar
giorgio_armani 2017-01-02, 21:13
U nas jakby coś takiego postawić to od razu by skopali, pomazali sprayem, kilka liter by ukradli na złom. A tam stoi już prawie 100 lat i nikt aż dotąd nie ruszał.
Zgłoś