18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
Halman 2013-11-28, 15:38
Dlaczego pedały nie mogą zrozumieć że nikt ich nie kocha?
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-11-28, 15:43
Proponuję utworzyć petycję antypedalską, żeby zamknąć ich na wyspie wolin, niech poginą od aids

Aaa i zapomniałbym, lesbijki też tam wsadzić, co za pożytek z baby lesbijki?
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-11-28, 15:44
Ostatnio było jako wkładka w dzienniku zachodnim.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-11-28, 16:06
A ja tam jestem tolerancyjny. Chcą się ruchać w dupę niech to robią w domach mi to nie przeszkadza. Chcą brać śluby niech biorą mi to nie przeszkadza. Chcą mieć dzieci to niech jeden wysra jakieś 9 miesięcy od "stosunku" i niech to gówienko będzie im dzieckiem skoro taka ich natura, mi to nie przeszkadza.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-11-28, 16:43
mi też nie przeszkadza martwy pedał leżący na ulicy, kogo to obchodzi
Zgłoś
Avatar
CYPRIAN 2013-11-28, 18:10
Zgłoś
Avatar
kTT100 2013-11-28, 19:57
Chcą żyć?? - mi to nie przeszkadza, koniec końców tez są,
Chcą związków partnerskich ?? - w porządku (aspekt ekonomiczny)

Ale małżeństwa?? Małżeństwo jest instytucją przeznaczoną to tworzenia rodziny i wychowywania potomstwa...
Dziecko uczy się zachowań społecznych pierw od rodziców (To jak ojciec się odnosi do matki i vice versa, jak do niej/niego zarywa etc) - tego co się może dowiedzieć od "Tatusiów" nijak ma się do wiedzy zdobytej w normalnej rodzinie (Chyba, że tatusiowie adoptują homosia - wtedy będzie rodzinka jak z obrazka.)
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-12-02, 9:28
Kapitan Bomba to objaw bardzo ciężkiego uszkodzenia mózgu. Stężenie gimbazy wyższe niż to powinno być fizycznie możliwe.
Zgłoś