18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
fsdfsdsf 2012-06-02, 0:06 3
Myślenie dresów jp jest fascynujące. Jest patriotą, ale jeśli już taki znajdzie pracę to i tak na czarno, po huj płacić podatki na państwo, lepiej być patriotą i rapować od rzeczy. Tak samo grafiti i wandalizm, całe miasta usmarowane tym gównem, jeszcze pisze jeden na drugim i po paru latach nowe osiedla wyglądają jak melina.
Nie wspominam nawet o bezsensownych pobiciach które w moim mieście zdarzają się bardzo często, szczególnie nocą w parku kiedy 'patrioci' sobie popiją
Zgłoś
Avatar
fifi 2012-06-02, 0:16 1
bloodwar- w rzeczywistosci jest na odwrot, w skali kosmosu ziemia jest mala, a co dopiero dzielenie jej na panstwa i wewnetrzne problemy..
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-06-02, 0:47
Nie_wiem napisał/a:



Rozumiem że umiejętność czytania przerasta ONRowców i dla tego posługujecie się obrazkami.



Nie wiem czy ich przerasta bo nie jestem z ONR obrazki znalazłem w sieci i mi się spodobały ponieważ jeden obrazek "wyraża więcej niż tysiąc słów". Satysfakcjonuje Cię moją odpowiedź?
Zgłoś
Avatar
lunio86 2012-06-02, 1:10 3
Czytając powyższe komentarze to mam wrażenie że wiekszość uzytkowników na sadisticu to lewackie kurwy, albo ci po nie znoszą polskiego rapu i automatycznie go hejtują nawet jak ma niegłupi tekst.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-06-02, 1:11 9
@bloodwar
Gdyby nie patriotyzm i wierzenie w Polskę to już dawno leżałbyś martwy a jeśli masz kobietę i dzieci to nie będę pisać co by się z nimi działo. Większość ludzi jest dobrych ale gdyby nie poczucie wspólnoty które można nazwać patriotyzmem każdy by miał głęboko wyjebane na to, że akurat tych kilku złych przyszłoby zrobić Twojej rodzinie z dupy jesień średniowiecza.I tak by sobie chodzili od domu do domu, aż by wymusili to zacieśnienie więzi społecznych.
Bez nich bylibyśmy jak zwierzęta - jak antylopy w stadzie kiedy biegnie lew to zwykle każda spierdala bo to może nie mnie zeżrą i tak mimo, że w całej swojej masie mogłyby roznieść drapieżniki na kopytach [patrz król lew ] są systematycznie wpierdalane. Dzisiaj większość społeczeństwa to takie bezbronne bezmyślne bydło.
Dla ludzi którzy nie rozumieją słowa patriotyzm tak w uproszczeniu i skrócie: jest to poczucie wspólnoty o zasięgu narodowym. Bez poczucia wspólnoty gówno by było a nie technologia postęp żarcie i bezpieczeństwo.

Zresztą kurwa mać, że tak powiem - lewactwo pierwsze pierdolone nieroby co to się po zasiłki garną a kiedy plują na Polskę to ogony podwinięte i spierdalać jak najdalej. To właśnie ludzie żyjący z zasiłków powinni NAJWIĘCEJ krzyczeć w obronie tego kraju bo dzięki reszcie społeczeństwa żyją. Wtedy nawet byłby szacunek, że chociaż tak okazują wdzięczność. No ale zawsze lepiej sobie pokurwować, że jałmużna za mała. To jak z menelami na dworcu - chce kase ale jak mu dasz kanapke to do kosza wyjebie albo powie ze jednak nie chce.

@Hesbollah
Tak do manipulowania. Bo można się posłusznie ustawić w kolejce do komór gazowych przy przewadze liczebnej licząc w 100 do 1 na pewną śmierć i nawet nie próbować walczyć o życie. Gdybyśmy we wrześniu nie walczyli o swoje granice to by dopiero nam eksterminację pierdolnęli. Tak prosty żołnierz niemiecki wiedział, że jak będzie za nadto skurwysynem to dostanie na ulicy kulkę. Inaczej by się rozbestwili jeszcze bardziej.
Wynurzenia osobiste - w gimnazjum zaczepiał mnie typ - większy sporo ode mnie ale poszliśmy na solo po lekcjach bo sobie na to nie pozwoliłem. Przerobił mi ryj na kotlet mielony, tylko po wszystkim odpuścił i nękał te bierne cioty nie umiejące walczyć o swoje.
Zgłoś
Avatar
Dzawor 2012-06-02, 1:23 13
fsdfsdsf napisał/a:

Myślenie dresów jp jest fascynujące. Jest patriotą, ale jeśli już taki znajdzie pracę to i tak na czarno, po huj płacić podatki na państwo, lepiej być patriotą i rapować od rzeczy. Tak samo grafiti i wandalizm, całe miasta usmarowane tym gównem, jeszcze pisze jeden na drugim i po paru latach nowe osiedla wyglądają jak melina.
Nie wspominam nawet o bezsensownych pobiciach które w moim mieście zdarzają się bardzo często, szczególnie nocą w parku kiedy 'patrioci' sobie popiją



Jesteś idiotą! O co lewaczki się czepiacie środowisk narodowych odnośnie czarnuchów i przypalanych? Nie chodzi o generalizacje? Że generalizujemy, że mamy oceniać nie człowieka, a jego czyny? Czy wszyscy raperzy to tępe kibole czy jp dzieci? O L.U.C. słyszałeś? Poszukaj jego kawałków i info o akcjach. A teraz wracaj do swojego chłopaka, bo już pewnie stojąca pałka już go boli.



CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE!

EDIT: Aha, o tym sie nie mówi, ale NOP organizuje wiele akcji dla ludzi, którzy są zapomnieni dzisiaj. Dla ludzi z Kresów, dla kombatantów, dla biednych, organizuje akcje "Nudzisz się? Przelej krew!", zbiórki dla schronisk dla zwierząt (!) i wiel, wiele innych. O tym się nie mówi, bo to nie pasuje do wizerunku narodowca. Ale karma powróci, i zamiast liści będą wiście KOMUNIŚCI!
Zgłoś
Avatar
fsdfsdsf 2012-06-02, 2:10
To ty jesteś idiotą. Mówię z własnych obserwacji wiec nie pierdol mi o stereotypach. Wszyscy blokersi zaczepiający stare babcie wracające ze sklepu, słuchają rapu. Tak samo jak i środowiska przestępcze. To że się trafi 1 dobry na 10 przygłupów nie zmieni mojego zdania na ten temat. I nie pierdol mi o lewactwie bo mam w dupie te wasze polityczne podziały. Kolejny przykład patriotyzmu który zamiast budować kraj, dzieli go.
Zgłoś
Avatar
rune323 2012-06-02, 2:27 1
Po prostu nie rozumiem waszej dyskusji . Napinacie się i najeżdżacie na siebie . Tylko po co ? Co wam to daje ?
Wróg jest gdzie indziej . Najgorsze jest to , że wróg posiada również obywatelstwo polskie , wrogiem polskości i patriotyzmu są osoby będące w rządzie RP . Sprzedają nas i Polskę . Oni nie zasługują na miano Polaka , z nich są sługusy USA i euro-kurwy , mało tego , nikt z tych zdrajców nie wyciągnął wniosków z historii i dalej wystawiają dupę Rosji .
Brakuje nam Przywódcy z prawdziwego zdarzenia , który nie lizałby dupska UE , USA i Rosji .
Zgłoś
Avatar
fsdfsdsf 2012-06-02, 2:38
A co my bez unii znaczymy? Rosja mogła by nas pokonać w parę dni jak by chciała. Nasze wojsko teraz jest gorzej wyposażone niż w czasie 2 wojny Ale zgodzę się z tym że lizanie dupy wszystkim naokoło jest żałosne.
Zgłoś
Avatar
rune323 2012-06-02, 3:02 2
fsdfsdsf napisał/a:

A co my bez unii znaczymy? Rosja mogła by nas pokonać w parę dni jak by chciała. Nasze wojsko teraz jest gorzej wyposażone niż w czasie 2 wojny Ale zgodzę się z tym że lizanie dupy wszystkim naokoło jest żałosne.


A co znaczymy z UE ? Godzimy się na wszystko , co UE sobie zażyczy , płacimy za ich kryzys , dajemy im dupy jednocześnie opierdalając im gałę . Nie mamy swojej moralności , nie mamy swoich zasad , nie mamy swoich praw ustanawianych przez nas samych , zostaliśmy sprzedani przez naszych przywódców , jesteśmy dziwką EU i to za pół ceny .
A co do Rosji , zgodzę się , mogli by nas ruskie rozwalić w kilka dni , tylko my będąc w UE , ruskie razem z niemiaszkami , również w UE puszczają sobie rurociąg bez pytania o zgodę na to . Więc gdzie jest ta kurwa cała Unia Europejska ? Odpowiedź jest prosta , UE jest w ruskich rurociągach , a na Polskę UE i Rosja mają wyjebane i ekonomicznie nas wykończą , jesteśmy tylko do dojenia .
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-06-02, 7:41 2
Macie pojęcie o polityce zagranicznej jak świnia o gwiazdach - zarówno "z UE" jak i "bez UE" Polska byłaby dymana bo taka jest jej rola - przecież silniejsze państwa muszą gdzieś sprzedawać swoje wyroby i pozyskiwac białych niewolników, wyjście z UE oraz izolacjonizm jedynie pogłębiłby problemy gdyż nie mamy swojego przemysłu, nie mamy cukrownictwa, przetwórstwo mięsa i zbóż też już jest na wykończeniu, o tak prozaicznych problemach jak dostawy gazu i ropy nawet nie wspominam... Zobaczcie sobie jak w polityce izolacjonizmu radzi sobie Białoruś i pomyślcie, że jakby matuszka Unia nas nie przytuliła do suta to mielibyśmy tak samo, z tą różnicą że oni dobrze żyją z Ruskimi to przynajmniej mają gaz i ropę tanio a my nie mamy NIC. Wbrew pozorom politycy którzy "nadstawiają dupy Rosji, UE i Ameryce" działają dla jej dobra, bo jakbyśmy się postawili to zostalibyśmy na lodzie w kilka lat. Jesteśmy jak kobieta, która idzie na ulicę bo musi wykarmić dzieci - owszem, mogłaby sobie mówić o honorze i moralności i w tym czasie patrzec, jak jej dzieci umierają z głodu jedno po drugim, ale wbrew pozorm robiąc coś niemoralnego robi dobrze. Dlatego może tacy politycy jak Radek Sikorski czy Donaldihnio nie są wcale "sprzedawcami narodu polskiego" tylko właśnie jego największymi bohaterami? Bo jakby byli drugimi Piłsudskimi to w tej chwili mielibyśmy 40% bezrobocie, hiperinflację i zerowy poziom inwestycji w gospodarce...

A Polska była, jest i będzie dymana ale nie przez Żydów, komuchów i lewaków ale właśnie przez takich "patriotów" jak kilku panów powyżej, którzy zamiast zabrać się za siebie: zrobić karierę i zmieniać świat od polityki małych kroków - od zmieniania swojego najbliższego otocznia i pracy organicznej na rzecz lokalnej wspólnoty, wszędzie widzą "pedałów, lewaków, Żydów i komuchów" i gotowi by byli swojemu rodakowi na meczu wsadzić nóż w plecy w imię "patriotyzmu, honoru i ojczyzny" tak jak napisał @Bamboleiro. Tak było za czasów Targowicy, tak było za rozbiorów, tak było podczas II WŚ, tak jest i teraz, ci którzy mienią się patriotami robią najwięcej kreciej roboty!
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2012-06-02, 10:28
A to nie czasami ci co reprezentowali jp na dachu?
Zgłoś
Avatar
nieinteresujsie 2012-06-02, 11:05
a ten wyzej to nie ten co reprezentowal EMO ?
Zgłoś
Avatar
CinekVV 2012-06-02, 11:08
eles ty jestes gownem..
Zgłoś
Avatar
drakkarrudy 2012-06-02, 11:45
'A krajem powinni, rządzić patrioci.' Przecież mamy tu u nas takiego pana:
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie