18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
pitteroo 2023-01-20, 14:57 12
Oglądałem na YouTubie na reportaż na Special books by specjal kids, z jego udziałem w sumie spoko gość tylko jakby mały zapaliło się łóżeczko w którym leżał no i tak wygląda jak wygląda. Nie wiem yna jego miejscu chciałbym żyć, on w sumie innego życia nie zna bo taki stał się jak był mały. W sumie podziwiam bo z całą pewnością nie ma lekko, ale wydaje mi się że większość tak potraktowanych przez los ludzi i tak woli żyć niż się poddać jak jakieś pizdy wołowe
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-01-20, 15:12 7
Idealny kandydat na komendanta.

A tak na poważnie, to taka teraz moda żeby potrząsać w mediach takimi jak on, bo każda sensacja podnosi oglądalność. Są ochy i achy przed kamerą, a jak już nakręcą materiał to każą mu wypierdalać tam skąd przyszedł
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2023-01-20, 15:17 1
Zauwazcie ze wszyscy maja marzenia..
Dobra praca, kobieta ktora sie nie puszcza i jest petarda taka ze kutasy twardnieja wszyskim co ja widza, wkurwe siana itp

A on mial tylko marzenie zostac policjantem..

Najlepsze jest to ze nie bedzie mu dane naprawde nim zostac, tak jak nam wyzej wypisane marzenia tez

Ogolnie spoko, to tez ludzie ale eutanazja zalecana
Zgłoś
Avatar
Zbeer 2023-01-20, 15:24
Arathnmor napisał/a:

Może kiedyś będą w stanie naprawiać takie przypadki. Nie zazdroszczę i nie życzę nikomu... no może paru politykom.



Jak Ty w ogóle możesz tak pisać o politykach?? Znakomitej większości, a nie paru politykom tego życzyć trzeba, bo to wręcz obowiązek obywatelski.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-01-20, 16:22 5
Hej lewacy! Ja zawsze marzyłem o tym, aby być milionerem i bzykać modelki! Pomóżcie mi spełnić moje marzenia!
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-01-20, 16:54 1
ziomek53 napisał/a:

co do chuja to jest



To jest Skwaruś i jest policjantem a nie piwniczakiem.
Zgłoś
Avatar
Solifugae 2023-01-20, 17:13 8
Miał zajebistego pecha w życiu, jeśli to poprawi mu humor to zajebiście. Nie wiem gdzie się tutaj niektórzy lewackiego spierdolenia dopatruje, nikt mu broni ani bloczka z mandatami nie daje i nie twierdzi że on też może być policjantem. Zwykła akcja na poprawę humoru jak batman odwiedzający dzieci w hospicjum.
Zgłoś
Avatar
miliaszuk 2023-01-20, 17:25 2
Myślałem że E.T. prowadzą.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-01-20, 17:32 3
Przynajmniej jest szczęśliwy, a nie jak wy...
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-01-20, 17:47 1
Siriuz napisał/a:

Hej lewacy! Ja zawsze marzyłem o tym, aby być milionerem i bzykać modelki! Pomóżcie mi spełnić moje marzenia!



Może zacznij od wzięcia prysznica i znalezienia pracy. Potem to już z górki.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-01-20, 17:48 1
Dopiero co kurwa mowilem, ze zaczną tych połamańców do policji i wojska brac... No jasny gwint to się nie dzieje... Chyba, że jako blokada pod koło, żeby wóz z górki nie zjechał jak ręczny pojdzie
Zgłoś
Avatar
Timaxiu 2023-01-20, 17:58 2
A ja podziwiam gościa, mimo wszystko się nie poddaje i coś próbuje robić w życiu. Jak mu mózgu nie uszkodziło to jeszcze mimo wszystko może przeżyć nie jedną fajną akcję..Stephen Hawking też dużo z ciała pożytku nie miał, a trochę namieszał..Ale ja lubię wojowników, a nie pizdy co jak go laska rzuci albo wpadnie w długi to drzewo i sznur bo życie nie ma sensu i takie tam smenty..
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-01-20, 18:04
Budrys2000 napisał/a:

Może zacznij od wzięcia prysznica i znalezienia pracy. Potem to już z górki.



Jesteś milionerem i bzykasz modelki?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-01-20, 18:08 2
Timaxiu napisał/a:

Jak mu mózgu nie uszkodziło



Skoro jego największym marzeniem było zostać policjantem... Uszkodzenia mózgu są ogromne i porażające.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-01-20, 19:15 1
pitteroo napisał/a:

Oglądałem na YouTubie na reportaż na Special books by specjal kids, z jego udziałem w sumie spoko gość tylko jakby mały zapaliło się łóżeczko w którym leżał no i tak wygląda jak wygląda. Nie wiem yna jego miejscu chciałbym żyć, on w sumie innego życia nie zna bo taki stał się jak był mały. W sumie podziwiam bo z całą pewnością nie ma lekko, ale wydaje mi się że większość tak potraktowanych przez los ludzi i tak woli żyć niż się poddać jak jakieś pizdy wołowe



Jakby wiedział co stracił to pewnie by się wylogował
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie