18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Hop!!!
de_Sade • 2019-07-16, 0:02
Ktoś tu czegoś nie policzył. W bonusie rozpacz zakochanej kobiety.

Zgłoś
Avatar
loda_szmato 2019-07-16, 0:56 2
Wydaje mi sie, ze zjebal przy wybiciu. Jechal caly czas wyprostowany. Nie skompresowal amorow przed wybiciem, a ze predkosc mial jaka mial, to był "niedolot". Dodatkowo brak kontroli gazem/hamulcem w powietrzu.
Ktos z doswiadczeniem sie wypowie?

Ale czego to się nie robi, żeby dziewczyna zajęczała
Zgłoś
Avatar
Swinkwizytor 2019-07-16, 8:16
Jak przezyje to jaką mu dziewoja galę zrobi na usmierzenie bólu
Zgłoś
Avatar
kaczmarzgr 2019-07-16, 10:03 1
@loda_szmato w powietrzu żadna kontrola gazem/hamulcem by tego nie wyratowała. Równie dobrze mógł zgasić silnik, odpalić fajkę i odliczać do lądowania.
Zgłoś
Avatar
shewush 2019-07-16, 10:07 3
loda_szmato napisał/a:

Wydaje mi sie, ze zjebal przy wybiciu. Jechal caly czas wyprostowany. Nie skompresowal amorow przed wybiciem, a ze predkosc mial jaka mial, to był "niedolot". Dodatkowo brak kontroli gazem/hamulcem w powietrzu.
Ktos z doswiadczeniem sie wypowie?
Ale czego to się nie robi, żeby dziewczyna zajęczała



sugerujesz, że w powietrzu można hamować kołami albo przyspieszać? o cię felek. Weź przeczytaj i pomyśl.
Zgłoś
Avatar
Veetoo 2019-07-16, 10:35
Wy tak serio na ten komentarz od loda_szmato...? Nie wyczuwacie tu nutki ironii?
Zgłoś
Avatar
kaczmarzgr 2019-07-16, 10:44 5
@shewush @Veetoo operowanie gazem/hamulcem w powietrzu skutkuje pochyleniem motocykla odpowiednio w tył/w przód. Myślę, że loda_szmato myślał o tym, nie o przyśpieszaniu w locie
Zgłoś
Avatar
Respektuj 2019-07-16, 10:55
Kamerzysta. ... żebyś kurwa jeszcze rzucil ten tel i pobiegl pomóc to bym Ci wybaczyl!
Zgłoś
Avatar
Kepeszek 2019-07-16, 10:59
Problem był już przy najeździe, nie docisnal ani nie zrobil sprezynki pod koniec i chujowo leciał. Lipa straszna :/
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2019-07-16, 11:27
Wydaje mi się, że jakby w powietrzu puścil motocykl, to by lepiej z tego wyszedł.
Zgłoś
Avatar
camson 2019-07-16, 12:18 1
kaczmarzgr napisał/a:

@loda_szmato w powietrzu żadna kontrola gazem/hamulcem by tego nie wyratowała. Równie dobrze mógł zgasić silnik, odpalić fajkę i odliczać do lądowania.


Co ty pierdolisz.... Jechałeś chociaż raz w życiu crossem, że się wypowiadasz na tematy, o których nie masz pojęcia? Po wpisie wiem, że ni chuja... Dodanie gazu w locie lub użycie hamulca skutkuje przechyłem motocykla na przednie bądź na tylne koło, bo bez tego stunt-erzy nie byliby w stanie kontrolować motocyklów w locie. A co do samej akcji to gość kompletnie zjebał wybicie, bo nie doprężył amorków.
Zgłoś
Avatar
kaczmarzgr 2019-07-16, 12:23
camson napisał/a:

Co ty pierdolisz.... Jechałeś chociaż raz w życiu crossem, że się wypowiadasz na tematy, o których nie masz pojęcia? Po wpisie wiem, że ni chuja... Dodanie gazu w locie lub użycie hamulca skutkuje przechyłem motocykla na przednie bądź na tylne koło, bo bez tego stunt-erzy nie byliby w stanie kontrolować motocyklów w locie. A co do samej akcji to gość kompletnie zjebał wybicie, bo nie doprężył amorków.



Przeczytaj mój kolejny wpis kmiocie i dopiero komentuj, ewentualnie wyjaśnij jak pochylanie motocykla do przodu lub do tyłu mogło go uchronić przed przyjebaniem w lądowisko
Zgłoś
Avatar
loda_szmato 2019-07-16, 14:10 1
kaczmarzgr napisał/a:

ewentualnie wyjaśnij jak pochylanie motocykla do przodu lub do tyłu mogło go uchronić przed przyjebaniem w lądowisko



Wjebałby się tak czy inaczej.
Ale na slow-mo widać (i na zdjeciu na końcu), że cała masa przy lądowaniu poszla na przednie koło i amor, tył w ogóle nie pracował. Jakby się obrócił trochę do tyłu, pewnie rozkład masy byłby bardziej równomierny na oba amory, a tym samym skutki mniej bolesne dla niego i motocykla.

Tak czy inaczej, laska fajnie jęczy
Zgłoś
Avatar
spaghetti 2019-07-16, 21:16
tak pierdolnął, że kobita mu doszła...
Zgłoś
Avatar
Eges 2019-07-17, 7:04
huj mu w dupe
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie