18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Horror Nadii i flame na fb
Pyrdyljusz • 2013-09-27, 3:12
Znacie tą historie o 3 miesięcznej Nadii?

"Kolejny horror w Łodzi! Nadia (+3 miesiące) zmarła, bo była katowana. Jej maleńkie ciałko było dosłownie zmasakrowane. Dziecku nikt nie pomógł, a jej połamane żebra goiły się same! Matka zadzwoniła na pogotowie dopiero, gdy Nadia już nie żyła. Jej rodzice ogrzewali ciało dziecka farelką, żeby było ciepłe!"

fakt.pl/matka-i-konkubent-zakatowali-trzymiesieczne-dziecko-w-lodzi,ar...

A tu konto matuli na fb:

facebook.com/photo.php?fbid=162941193903442&set=a.160071510857077....

POLECAM KOMENTARZE
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-09-27, 3:34 1
dobra jadka
Zgłoś
Avatar
Anarchangel 2013-09-27, 3:49 4
Ostatnio coś modna jest w Polce późna aborcja
...im gorsze warunki, tym większy gnój z ludzi wychodzi.
Zgłoś
Avatar
MocnyFull 2013-09-27, 4:11 5
oczywiście setki komentarzy że kurwa, że szmata. Jesteśmy w stosunkowo małym kraju, miasto jest znane. W takich przypadkach społeczeństwo powinno samo brać sprawy w swoje ręce i czyścić się z elementów skazanych do wyjebania. I żaden sąd nie powinien mieć prawa się w to mieszać.
Zgłoś
Avatar
C................t 2013-09-27, 5:25 4
Ten portal zaczyna mnie coraz bardziej wkurwiać, a zwłaszcza ta pozerka, która dla innych tworzy pseudo-rzeczywistość. A biedne dziecko pewnie zrobili tylko po to, żeby pochwalić się nim na fb, jak kurwa jakąś maskotką.
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-09-27, 5:40 4
@up chodzi ci o napinaczy z gimnazjum napierdalający o karach śmierci samosądach i innym gównie, no mnie to też wkurwia
Zgłoś
Avatar
C................t 2013-09-27, 6:20 7
jabolmax napisał/a:

@up chodzi ci o napinaczy z gimnazjum napierdalający o karach śmierci samosądach i innym gównie, no mnie to też wkurwia


Tak, to też. Strażnicy moralności o mentalności gimbusa, którzy tylko pokazują swoją głupotę i to, że można nimi grać jak pierdolonymi pacynkami.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-09-27, 7:34 1
Wszyscy napierdalają na rodziców, jacy to oni chujowi, jak to oni by już ich "ukarali". Ciekawe ilu z was kurwa, za to było by w stanie pomóc jakiejś samotnej matce, albo rodzinie w potrzebie, która po prostu nie jest w stanie sobie poradzić sobie z wychowaniem dziecka i wszyscy o tym wiedzą.

Jeśli chodzi konkretnie o tą sprawę, niektórzy ludzie psychicznie nie nadają się na rodziców. W sporej części przypadków wszyscy dookoła o tym wiedzą, ale nikt kurwa nie reaguje. Bo po chuj spróbować coś zmienić póki jeszcze nie stała się tragedia, lepiej po wszystkim udawać jakichś kurwa moralnych bohaterów.
Zgłoś
Avatar
k................5 2013-09-27, 9:19 2
No tak, bo przecież zamiast zwrócić się do kogoś o pomoc, to lepiej napierdalać małe dziecko z nadzieją, że ktoś zauważy i sam pomoże... ot, takie ciche wołanie o pomoc.... rewelacja...
Zgłoś
Avatar
sulodar 2013-09-27, 9:43
A ja tylko czekam na Pazurę ^^
Zgłoś
Avatar
l................5 2013-09-27, 11:19 9
Bo to Łódź kurwa! A nie porządny Sosnowiec!

Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-09-27, 12:13 2
Cytat:

@up chodzi ci o napinaczy z gimnazjum napierdalający o karach śmierci samosądach i innym gównie, no mnie to też wkurwia


Cytat:

Tak, to też. Strażnicy moralności o mentalności gimbusa, którzy tylko pokazują swoją głupotę i to, że można nimi grać jak pierdolonymi pacynkami.


to życzę wam, aby grupa cyganów zrobiła wam gangbang, zostawiła was obsranych i ledwo żywych, by potem z dumą i uśmiechem na ustach wyjść z aresztu
Zgłoś
Avatar
LtPyro 2013-09-27, 12:46 4
Znak czasów - nawet lincze odbywają się już tylko na facebook'u.
Zgłoś
Avatar
karkry123 2013-09-27, 13:28
i znów się zaczyna jak z matką madzi...
Zgłoś
Avatar
feranos 2013-09-27, 14:33 3
Komentarz: "Śmierć kurwa i frajerą" wygrywa
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie