18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Hotelowy cieć i pies
Jesse.Pinkman • 2021-11-26, 23:22
Według opisu wczoraj udusił pieska w Soczi a dzisiaj został już zaproszony przez ruskie służby na rozmowę o tym co zrobił.

Oryginalny opis:
ukryta treść
Last night in Sochi, a hotel guard strangled a dog. And today he has already been taken to the Russian Ministry of Internal Affairs through the federal territory "Sirius", where the 29-year-old man will have to explain why he treated the animal this way.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-11-26, 23:29 2
Gardzę wschodem.. w tym polską”c” a głównie… Podlasie jest na pole position.
Zgłoś
Avatar
jjuice 2021-11-26, 23:34 7
Cos za żywy jest na początku jak na podduszonego, stawia opor gryzie smycz i rach, ciach pada, bez konwulsji itd. wydaje mi sie ze ten pies po prostu się położył. Z reszta chuj wie nigdy nikogo nie dusiłem
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-11-27, 0:41
"Pies podłożył świnię, bo żył i kręcił ogonem, jak był wypraszany za bramę. Potem specjalnie zdechł, %#@ jeden, żeby kłopotu narobić mi, człowiekowi pracy !"

"I tak to było, Wysoki Sądzie, a nie jak mówi ta zapłakana towarzyszka"
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-11-27, 5:59 32
jjuice napisał/a:

Cos za żywy jest na początku jak na podduszonego, stawia opor gryzie smycz i rach, ciach pada, bez konwulsji itd.



to taki psi george floyd, "przypadkiem" też czarny...
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-11-27, 9:41 5
baronturbina napisał/a:

Gardzę wschodem.. w tym polską”c” a głównie… Podlasie jest na pole position.

Widocznie masz mniej krwi żydowskich bolszewickich oprawców, a więcej krwi żydowskich folksdojczy służących nazistom. Tak bywa.

A co do wideo, nic mnie nie bulwersuje, poza głupią cipą, córką czy wnuczką masowych morderców, która płacze i pierdzi "koszmar", bo psi Floyd, pff...

PS. Godność człowieka ma ten kto traktuje ludzi jak ludzi, a zwierzęta jak zwierzęta. Nie kurwa odwrotnie, jak to chcą czynić zjebane lewaki.
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2021-11-27, 10:06 1
janlew napisał/a:

Widocznie masz mniej krwi żydowskich bolszewickich oprawców, a więcej krwi żydowskich folksdojczy służących nazistom. Tak bywa.
A co do wideo, nic mnie nie bulwersuje, poza głupią cipą, córką czy wnuczką masowych morderców, która płacze i pierdzi "koszmar", bo psi Floyd, pff...
PS. Godność człowieka ma ten kto traktuje ludzi jak ludzi, a zwierzęta jak zwierzęta. Nie kurwa odwrotnie, jak to chcą czynić zjebane lewaki.



Powiedział pizdus co ma lwa w nicku.
Zgłoś
Avatar
NarodowySkinhead 2021-11-27, 10:15 1
jjuice napisał/a:

Cos za żywy jest na początku jak na podduszonego, stawia opor gryzie smycz i rach, ciach pada, bez konwulsji itd. wydaje mi sie ze ten pies po prostu się położył. Z reszta chuj wie nigdy nikogo nie dusiłem



Myślę, że szarpnięciem albo mu przerwał rdzeń kręgowy bardzo wysoko, albo uszkodził rdzeń przedłużony- ośrodek zawiadujący oddychaniem na podstawie stężenia dwutlenku węgla w krwi albo złamał kość gnykową powodując uszkodzenie tchawicy. Choć obstawiam pierwszą opcję.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2021-11-27, 10:35 1
Mam nadzieję, że ruskie służby zadziałają tak sprawnie, jak działały w Polsce 50 lat temu.
Zgłoś
Avatar
Szangti 2021-11-27, 10:48 1
Justynka99 napisał/a:

Mam nadzieję, że ruskie służby zadziałają tak sprawnie, jak działały w Polsce 50 lat temu.



od razu maja do pchlarza strzelac?
Zgłoś
Avatar
An4lTerror 2021-11-27, 11:08 1
Halman napisał/a:

to taki psi george floyd, "przypadkiem" też czarny...



Nie porównujmy małp do psów
Zgłoś
Avatar
dlwar 2021-11-27, 13:56
Szkoda chłopa za takie ścierwo iść siedzieć.
Zgłoś
Avatar
Latissimus 2021-11-27, 14:40
baronturbina napisał/a:

Gardzę wschodem.. w tym polską”c” a głównie… Podlasie jest na pole position.



To jedz do makreli, ubogacą cię
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2021-11-27, 14:45 1
baronturbina napisał/a:

Gardzę wschodem.. w tym polską”c” a głównie…



Ty sie od matki wyprowadź w końcu, to będziesz mógł sobie gardzić

janlew napisał/a:

Widocznie masz mniej krwi żydowskich bolszewickich oprawców, a więcej krwi żydowskich folksdojczy służących nazistom.



Jakieś półtora tysiąca la temu, zanim żydzi wymyślili sprzedawanie do niewoli czarnuchow, to sprzedawali na targach niewolników Słowian. Stad tez pochodzenie słowa "Słowianin" - czyli po łacinie "Slave" czy tam Sklave - czyli właśnie "niewolnik". Wymyślili nam je żydzi jeszcze w czasach Cesarstwa Rzymskiego.

Owszem, zydy to robactwo, ale nie podniecaj sie tak tym jaka krew w nas płynie, bo jesteśmy czarnuchami Europy, a nasi przodkowie na własnym podwórku dawali sie łapać w siatkę żydom.
Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale gdzieś czytałem ze chyba około 800 roku nad Zalewem Wiślanym, był największy w Europie targ niewolników
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-11-27, 15:21
Jesse.Pinkman napisał/a:

został już zaproszony przez ruskie służby na rozmowę o tym co zrobił



Pewnie został pouczony, żeby następnym razem nie ubijał sobaku przy świadkach
Zgłoś