18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
ojojoj 2013-09-07, 9:39
swietna akcja promocyjna.
Zgłoś
Avatar
maciej113 2013-09-07, 9:47
Prawdziwi patrioci! Nie to co te lewackie ścierwa które hańbią flagę...
ONR ból dupy start!
Zgłoś
Avatar
czarkowskY 2013-09-07, 10:23
RutQ napisał/a:

Obrazek

Wielkie brawa dla chłopaków, za akcję bez przypału.
2 siatki alkoholu i fajek, po to by iść siedzieć na lat kilka.



W jakim świecie ty żyjesz człowieku, tu jest polska- pól roku w zawieszeniu na dwa max
Zgłoś
Avatar
Karol_568 2013-09-07, 11:00
0:55 - słychać strzały
Zgłoś
Avatar
Akranus 2013-09-07, 11:19
Ooo Kurwa nawet w hameryce nie mają kamer które na kolorowo nagrywają!
Zgłoś
Avatar
n................e 2013-09-07, 11:53
ale ból dupy o jakąś gównianą flagę. Kiedyś tutaj wstawię filmik jak sram na taką, ale będzie ból dupy.
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-09-07, 12:20 2
@isotop

Tak, bo to na pewno kurwa byli rasowi patrioci. Pierdolisz jak potłuczony, flagi pewnie ukradli wcześniej, a sam fakt co z nimi robili podważa Twoją teorię o nacjonalistach z prawicowego marszu. Czerwona zaraza podciąga każdy absurd pod dowód na to, że prawica to patologia... Jakoś najwięcej patologii to widzę w uchalnych w trzy dupy anarchistach i socjalistycznych buntownikach.
Zgłoś
Avatar
Amraith 2013-09-07, 14:16 4
nieodwracalne napisał/a:

ale ból dupy o jakąś gównianą flagę. Kiedyś tutaj wstawię filmik jak sram na taką, ale będzie ból dupy.


Wstawiaj. Prosimy. Są odpowiednie paragrafy na takich jak ty.
Zgłoś
Avatar
BananowyBudyn 2013-09-07, 15:47
Patrioci się znaleźli. Pewnie gdyby nie było na filmie flagi to by wam wszystko pasowało
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2013-09-07, 16:25
Ja się tak zastanawiam... czy większe bęcki należą im sie za kradzież z włamaniem czy za flagę ?
Za włam - do ancla... za flagę - kula w łeb.
Zgłoś
Avatar
Matush5 2013-09-07, 17:05
Ale tutaj ludzie przynajmniej mieli kamery, mogą walczyć o odszkodowanie, widać sprawców itp. Ja mieszkam w małej miejscowości i kilka lat temu okradziono sklep ze 3 razy nikogo nie złapano, żadnych dowodów itp. 4 raz pamiętam jak okradali nie wiem czy Ci sami albo byli najebani albo naćpani w biały dzień obrabowali sklep odjechali 200 metrów i się rozjebali o dom, niestety ich też nie odnaleziono xD Bo jechali jumanym autem. Spierdolili z kasą i torbami z fantami. To samo było w miejscowości znajdującej się 15 km od mojej, raz obrabowali sklep, spalili go (środek konstrukcja ocalała). Drugi raz grozili ekspedientce bronią ( tak przypuszczano bo równie dobrze mogła to być wiatrówka czy pistolet zabawkowy bo kto robi napad z bronią w ręku bo kilka pudełek batonów ? Tak, nadpali z bronią w ręku i zajebali parę pudełek batoników nie wiem czy jacyś hermani gastro mieli jaki chuj xD Ale takie są fakty, taka jest prawda. Takie niziny społeczne żerują na normalnych ludziach. Obrabują sklep np. na 1500 zł pójdą na 3,4 miesiące pojedzą ,odpoczną, wyjdą zaczną robić to samo. Ty pójdziesz zabierzesz chleb bo rodzina w domu głodna a Ty nie możesz znaleźć pracy dostajesz 3 lata POLSKA kraj piękny ale rząd pojebany.

A filmik jest przestrogą, żeby małe sklepy szczególnie w wioskach montowały sobie kamery... Prawdzie kamery Raz złapałem gnojka, który kradł gumy, cukierki, wafelki i mu powiedziałem uśmiechnij się do kamery - odpowiedział: Pierdol się panie ja codziennie tutaj biorę co chcę to atrapy. Ot nasza polska młodzież
Zgłoś
Avatar
isotop 2013-09-07, 20:28 3
Abdulan napisał/a:

@isotop

Tak, bo to na pewno kurwa byli rasowi patrioci. Pierdolisz jak potłuczony, flagi pewnie ukradli wcześniej, a sam fakt co z nimi robili podważa Twoją teorię o nacjonalistach z prawicowego marszu. Czerwona zaraza podciąga każdy absurd pod dowód na to, że prawica to patologia... Jakoś najwięcej patologii to widzę w uchalnych w trzy dupy anarchistach i socjalistycznych buntownikach.



Nie no popatrz cóż za cudowna analogia. Prawicowa zaraza zaś umie wszystko, dosłownie wszystko co jej nie w smak podciągnąć pod to mityczne, tajemnicze, krwiożercze "lewactwo". Wąska grupa rozhisteryzowanych pedałów z zaburzeniami osobowiści robi paradę - wszystkie pedały to zło, spalić, zabić, zasypać wapnem. Ciapaty pobił Polkę w biały dzień, motywy nieznane - zajebać ścierwa, spalić meczety, nie jedzcie kebabów. Murzyn okradł, Żyd kantował etc.

Tylko weź mi wyjaśnij jeden, tylko jeden drobniutki szczególik... na chuj złodziejowi flaga? Pomijając motyw kradzieży, czemu idzie dumnie z łupem, zamiast go jakoś schować? A skoro to już łup i bez zażenowania z nim maszeruje... czemu go uszkadza podczas włamania?

Wybacz, ale trzeba pogodzić się z faktem, że KAŻDA jedna społeczność ma swoje czarne owce i nie rób z patriotów świętych krów grzechem nieskalanych, mieniących się aureolkami nas głowami, bo aż rzygnąć można od tej propagandowej apoteozy łysych karków.
Zgłoś
Avatar
Hans-Kloss 2013-09-07, 20:41
dla ziomka z Sanoka zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
Jager89 2013-09-07, 20:55
Wg mnie flagi zajebali. Działo się to w nocy 2 sierpnia, a jak wiemy, 1 sierpnia wypada rocznica wybuchu powstania. Kolejny wniosek jaki się nasuwa- miejsce tej "akcji" to Warszawa prawdopodobnie.
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-09-07, 21:30
No kurwa, jebie od tego prowokacją bardziej niż gównem w murzyńskiej izbie przyjęć.

Od kiedy to kurwa kamery mogą nagrywać dźwięk,co?

To jest pierwszy przypadek, w którym widzę że ktoś ma nagranie z monitoringu, wraz z dźwiękiem. W ogóle, kurwa debile jebani, zauważcie że nawet jak dzwonicie do biura obsługi, to za każdym razem powiadamiają was o tym, że "rozmowa będzie nagrywana, jeżeli nie zgadza się Pan/Pani to proszę zakończyć połączenie". A tu kurwa, cała ulica jest nagrywana!

Jebie mi tu takim lewactwem, że kurwa nie mogę ukryć oburzenia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie