18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
HermanVonSztolc 2023-10-24, 22:36
"Następnym" razem pomyśli
Zgłoś
Avatar
Pitupitu 2023-10-24, 23:49 5
No to biały bus zaliczył piwo.
Zgłoś
Avatar
piter52 2023-10-25, 0:16 2
Pięknie poleciał.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2023-10-25, 0:26 4
Pierdolone niedojeby mózgowe przez takich kretynów jest karany ogół użytkowników używam 2 lata hulajnogi elektrycznej nie jakieś pizdówki za tysiaka no ale też nie wyczynowej po prostu normalny sprzęt co ma amortyzatory i nawet przy pełnej szybkości wjeżdżając w jebitną dziurę na asfalcie nie tracę równowagi (nie raz nie dwa wjebałem się nawet dla zabawy i dla testu nie dbałem o sprzęt bo wymiana tarcz czy innych pierdoł to grosze i tak naprawdę łatwa sprawa. Dla osób jak ja co często poruszają się w centach miast i ogólnie w mieście jest to zajebista sprawa oszczędność czasu i pieniędzy + przyjemność. Osoby które napierdalają ,,zakazać'' ,,opodatkować'' ,,niech płacą za leczenie w Sorach ich pełno!'' i inne bzdety ludzi z syndromem niewolników co ich karać trzeba i chcą by inni też byli karani i bez żadnego pojęcia i rozpoznania tematu nawalają swoje bóle dupy. A może warto spojrzeć najpierw na to jakie są te wypadki bo kurwa serio nie wszystko jest zero jedynkowe. 100% wypadków tutaj to albo najebany chuj wyjebał się i jebnął głową w asfalt albo skrajne złamanie podstawowych zasad- zachowanie się ala samobój jak z filmu powyżej Nie ma sytuacji gdzie ktoś wjeżdża w hulajnogę - bo kurwa jak się myśli to prędzej umrzesz jadąc samochodem bo ktoś cię pierdolnie niż hulajnogą -inne szybkości o wiele krótsza droga hamowania nawet lepsza widoczność.
Podsumowując debil i o swoje własne sznurówki się zabije a przez miasto z tyloma ścieżkami rowerowy na pewno bezpieczniejszym środkiem transportu jest hulajnoga no i jak wyżej szybszym i ogólnie darmowym dla wielu(nie licząc napraw oczywiście) To że są dostępne dla całej masy dzieci i debilów którzy normalnie nie wyjdą i nie wypożyczą sb na aplikacji samochodu ot tak sprawiło to takie wrażenie że nawet ogarnięte osoby myślą że to czarna magia a środek cięzkości jest na tyle nisko że o wiele łatwiej mi w razie czego ominąć przeszkoda niż motorem/rowerem czym kolwiek innym..
Zgłoś
Avatar
RozjechanyMurzaj 2023-10-25, 0:43
Jakie to żałosne
Zgłoś
Avatar
KapitanBomba74 2023-10-25, 5:10 3
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2023-10-25, 5:15 1
JednorękiBandyta napisał/a:

Pierdolone niedojeby mózgowe ............................................................ rem czym kolwiek innym..



nie można by jakiegoś mema w skrócie
Zgłoś
Avatar
durabo2 2023-10-25, 7:06
Jak upadła na głowę to nic raczej mu się nie stało
Zgłoś
Avatar
slo1q 2023-10-25, 9:42 1
JednorękiBandyta napisał/a:

Pierdolone niedojeby mózgowe [...]..



Kurwa mać, człowieku. Próbując to przeczytać, miałem wrażenie, że dostaję wylewu.
Nie pisz proszę nic więcej w internecie powyżej jednego zdania.
Zgłoś
Avatar
L................z 2023-10-25, 10:14
Kurwy jeżdżą tym gownem całkiem bezmyślnie. Powinno być prawo jazdy na te elektryczne gowna.
Zgłoś
Avatar
Kujda 2023-10-25, 11:36 1
W sumie ładnie bus przycelował - gdyby tylko hamował bez odbicia w lewo to może by się udało hulajnogiście .... no ale się nie udało i ma za swoje.
Zgłoś
Avatar
Laseczka_z_fiutem 2023-10-25, 18:02 1
O jak miło, że twarz zamortyzowała upadek.
Zgłoś