18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Zarejestruj 2023-01-31, 7:28 4
chuja widać, o co zaczepił?
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-01-31, 7:30 12
Zarejestruj napisał/a:

chuja widać, o co zaczepił?


Cytat:

A tourist on a swing flung into a steel frame after a rope gave way in eastern China. Upsetting video filmed in the city of Ningbo in Zhejiang Province on January 26 shows the rope on the swing suddenly giving way and the man on the swing chair crashing into the frame's steel pipe at speed with a terrifying crash on his way down. Later he crashes into the frame again on his way back up. A woman is heard saying: "Why does the rope look so dangerous? Has the rope broken?" The man's leg was reportedly broken and he has had surgery but is in a stable condition. The person in charge of Huoshanfeng Scenic Spot went to visit the injured man and is reportedly in negotiations with the family over what is thought to be a settlement.

Zgłoś
Avatar
Janko 2023-01-31, 8:31 2
A ja myślałem że mu Ujebało szkite
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2023-01-31, 8:36 7
Huśtawka nad przepaścią co może pójść nie tak ... ?
Zgłoś
Avatar
smc 2023-01-31, 9:48
Można zgubić telefon, nic straszniejszego nie mogę sobie wyobrazić...
Zgłoś
Avatar
bercisko 2023-01-31, 9:58 8
"A tourist on a swing flung into a steel frame after a rope gave way in eastern China"
"Turysta na huśtawce rzucił się na stalową ramę po tym, jak pękła lina we wschodnich Chinach"
Czyli jak we wschodnich Chinach pęknie jakaś lina to turyści dostaja pierdolca
Zgłoś
Avatar
natansky 2023-01-31, 10:29 1
edek_kotek napisał/a:

Huśtawka nad przepaścią co może pójść nie tak ... ?



Jeszcze w Chinach
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2023-01-31, 11:07 3
Nagranie + opis sytuacji... O taki sadistic walczyłem
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-01-31, 12:21
Uwielbiam chińskie bhp
Zgłoś
Avatar
brylski11 2023-01-31, 13:16 2
bercisko napisał/a:

A tourist on a swing flung into a steel frame after a rope gave way in eastern China. Upsetting video filmed in the city of Ningbo in Zhejiang Province on January 26 shows the rope on the swing suddenly giving way and the man on the swing chair crashing into the frame's steel pipe at speed with a terrifying crash on his way down. Later he crashes into the frame again on his way back up. A woman is heard saying: "Why does the rope look so dangerous? Has the rope broken?" The man's leg was reportedly broken and he has had surgery but is in a stable condition. The person in charge of Huoshanfeng Scenic Spot went to visit the injured man and is reportedly in negotiations with the family over what is thought to be a settlement.



KURWA ciężko do tłumacza najpierw wrzucić ???

Turysta na huśtawce rzucił się na stalową ramę po tym, jak pękła lina we wschodnich Chinach. Wstrząsające wideo nagrane w mieście Ningbo w prowincji Zhejiang 26 stycznia pokazuje, jak lina na huśtawce nagle pęka, a mężczyzna na huśtawce uderza z dużą prędkością w stalową rurę ramy z przerażającym trzaskiem podczas schodzenia. Później ponownie wpada na ramę w drodze powrotnej. Słychać kobietę mówiącą: „Dlaczego lina wygląda tak niebezpiecznie? Czy lina pękła?” Podobno mężczyzna miał złamaną nogę i przeszedł operację, ale jego stan jest stabilny. Osoba odpowiedzialna za Huoshanfeng Scenic Spot odwiedziła rannego mężczyznę i podobno prowadzi negocjacje z rodziną w sprawie ugody.
Zgłoś
Avatar
kryptonowa_laska 2023-01-31, 14:36 1
brylski11 napisał/a:

KURWA ciężko do tłumacza najpierw wrzucić ???
Turysta na huśtawce rzucił się na stalową ramę po tym, jak pękła lina we wschodnich Chinach. Wstrząsające wideo nagrane w mieście Ningbo w prowincji Zhejiang 26 stycznia pokazuje, jak lina na huśtawce nagle pęka, a mężczyzna na huśtawce uderza z dużą prędkością w stalową rurę ramy z przerażającym trzaskiem podczas schodzenia. Później ponownie wpada na ramę w drodze powrotnej. Słychać kobietę mówiącą: „Dlaczego lina wygląda tak niebezpiecznie? Czy lina pękła?” Podobno mężczyzna miał złamaną nogę i przeszedł operację, ale jego stan jest stabilny. Osoba odpowiedzialna za Huoshanfeng Scenic Spot odwiedziła rannego mężczyznę i podobno prowadzi negocjacje z rodziną w sprawie ugody.



Coś trzasnęło, ale to nie była lina.
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2023-01-31, 16:29
Janko napisał/a:

A ja myślałem że mu Ujebało szkite



przecież widać, że to jakiś element huśtawki a nie gira
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2023-01-31, 17:08
Spadł but. To znaczy, że nie ma już dla niego ratunku.
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2023-01-31, 18:17
Zarejestruj napisał/a:

chuja widać, o co zaczepił?



hamowal stopami
Zgłoś