18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
🔥 Włoska sprawiedliwość - teraz popularne
Avatar
janlew 2017-04-11, 13:23 15
Takie skurwysyny trochę te hieny, myślałem że to takie mniejsze jakieś jest.
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2017-04-11, 13:38 8
janlew napisał/a:

Takie skurwysyny trochę te hieny, myślałem że to takie mniejsze jakieś jest.



Duże nawet jak na psa

Zgłoś
Avatar
jebiewaszematki 2017-04-11, 13:42 1
na chuj to tu ?
jak by go zjadły to był by materiał....
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-04-11, 13:44 75
jebiewaszematki napisał/a:

na chuj to tu ?
jak by go zjadły to był by materiał....


Cytat:

Dołączył: 27 Mar 2017


Te świeżak, nie pucuj się
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2017-04-11, 15:17 5
janlew napisał/a:

Takie skurwysyny trochę te hieny, myślałem że to takie mniejsze jakieś jest.



Te luje to samice, są dużo większe od samców a narządy płciowe maja zbliżone wyglądem do samców przez co często się je myli... Ogólnie samce maja przejebane w tej społeczności na maksa bo nawet najniżej stojąca samica jest wyżej od samca alfa (łącznie ze szczeniakami). A jak wiadomo często hieny pokazują siłą swoją dominację nad drugą płcią i uznawane są zaraz po człowieku za najbardziej brutalne zwierzęta na świecie (i to nie bez powodu... Utrata uszu czy ogona w walkach bez większego powodu na porządku dziennym, a jak dochodzi do walki między klanami latają nosy, kończyny i ofiary)

Czytała Krystyna
Zgłoś
Avatar
Nekromantheon 2017-04-11, 15:57 1
kiedyś w telewizji jakiś reportaż oglądałem (może cejrowskiego?), że gdzieś tam w afryce mają wioskę zaprzyjaźnioną z hienami. karmią je, a w zamian za to hieny nie atakują zwierząt domowych.
Zgłoś
Avatar
garota 2017-04-11, 19:37 3
Kurwa byłem w RPA i z tymi hienami to nie ściema. Jedziesz ulicą która jest czysta, zadbana i kolorowa skręcasz nie tam gdzie trzeba i po 500 metrach wyciągają cię te ścierwa i mordują za twoje cokolwiek. Oczywiście to tylko z opowieści miejscowych bo ani myślałem skręcać gdziekolwiek w tym pojebanym świecie. Naprawdę, czarnuchy patrzą tam na białych jak na diabła.
Zgłoś
Avatar
HILL33 2017-04-11, 22:30
w afryce głód a ten dokarmia hieny, ciekawe
Zgłoś
Avatar
the_p 2017-04-11, 22:31
józekdeluxe napisał/a:



Duże nawet jak na psa

Obrazek



Tyle że dużo bliżej im do kotów niż psów psi odpowiednik to... Szop.
Zgłoś
Avatar
Superfunfel 2017-04-11, 22:33
Przecież te hieny są w zamknięciu pewnie od urodzenia kurwa... widać płoty z tyłu. Jakaś sprytna małpka wykombinowała że będzie karmić hieny w nocy i trzepać na tym hajs. Bo fajnie to wygląda.
Zgłoś
Avatar
Res0r 2017-04-11, 22:49
Te kurwy mają prawie najsilniejszy nacisk szczęki u ssaków - pominąć należy kilka kotowatych równie wielkich afrykańskich kurew. Większość tych wymienionych kotowatych przed nimi spierdala bo hieny są stadne, a duża część wymienionych kotowatych nie. Zresztą nie wpierdalają się nawzajem bo jakiś taki niesmak.
W odróżnieniu od leopardów i lampartów, nie szczególnie atakują czarnuchów (prędzej inwentarz). Padliną ludzką nie gardzą bo nie odróżniają od kurczaka... Zresztą - podobno - ludzkie kości chrupią jak niedokarmiony królik trzcinę.
Zgłoś
Avatar
buoba 2017-04-11, 23:07
Dziwię się, że w trakcie materiału murzyn sam nie opierdolił tego mięsa To taki już tam jest urodzaj, że dokarmiają dzikie zwierzęta?
Zgłoś
Avatar
pawluzz 2017-04-11, 23:08
0:27 jaki typ
Zgłoś
Avatar
Gambi 2017-04-11, 23:20 2
Usain Bolt w robocie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie