18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
defcon1 2013-10-14, 19:42
Pięknie, ale kurwa, ileż razy można:
"Jeszcze Polska nie zginęła KIEDY my żyjemy", a nie "Jeszcze Polska nie zginęła PÓKI my żyjemy".
U chłopaków widać zapał, wiem, że przypierdalam się do szczegółów, ale to jest jednak hymn i powinniśmy go znać perfekcyjnie!
Zgłoś
Avatar
Dorquba 2013-10-14, 19:48 2
Siłę z tego filmiku czuje nawet przez monitor! Zajebiste emocje, chłopy pokazali klasę.
Zgłoś
Avatar
Elver 2013-10-14, 20:08
Zgadzam się z tym,że emocje są ogromne. Ja sobie musiałem to puścić kilka razy,bo po prostu miło jest popatrzeć, jak komuś zależy na tym co robi, daje z siebie całą siłę i serce. Szanuję sportowców z każdej dyscypliny. Sukcesy są ważne, ale jeśli widać,że ktoś stara się, walczy, daje z siebie wszystko, to taką porażkę przełknie sportowiec i uzna za motywację do dalszej pracy. Wystarczy sobie przypomnieć jak chociażby skakał Adam Małysz. Skakał świetnie, nagle spadła mu forma, skakał przez jakiś czas gorzej, a niektórzy zaczęli już go przekreślać gdy skakał przeciętnie. Po pewnym czasie znów wstał jak feniks z popiołów i zaczął odnosić sukcesy. I to kocham w sporcie. Wierzę,że i w piłce nożnej jest to możliwe, ale musi się zmienić nastawienie piłkarzy,zmiana strategii. Bo jeśli motywacją ma być np: dostaniecie 20 tysięcy premii za wygrany mecz,za remis 15 a za przegrany 5 no to komu będzie się chciało starać? Tak dla sportu i chęci zwycięstwa. Nie dla finansowania lenistwa.
Zgłoś
Avatar
ArkaSzatana 2013-10-14, 20:09
Szacun dla gości. Tak jak w top komentarzu, goście wychodzą psychicznie nastawieni do rozpierdolenia przeciwnika w drobny mak. A w piłce nożnej "YYY jesteśmy bojowo nastawieni i mam nadzieję że mecz uda nam się wygrać"
Zgłoś
Avatar
Marshal 2013-10-14, 20:39
Rugby - huliganski sport dla gentlemenow
Pilka nozna - gentlemenski sport dla huliganow

Dodajmy ze w czasie meczu toczymy jakby nie patrzac wojne, ale po tym obie druzyny ida do baru/pubu na piwo i obiad razem. Wtedy to co sie dzialo na boisku zostaje na boisku.

Pozdrawia pierwsza linia mlyna
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-10-14, 20:41
Plecionkarz napisał/a:



Ty pewnie pracujesz dla kraju a nie dla kasy



Wykonują pracę, ze którą dostaję pieniądze. Inna sprawa że ja nie zapierdalam w "firmowej" koszulce z polskim Godłem jako reprezentant CAŁEGO narodu, tylko jako szary pracownik w imieniu własnym.
Zgłoś
Avatar
t................x 2013-10-14, 21:51
Może i to pojebane ale Hymn powinno się śpiewać z jakąś powagą i szacunkiem. To jest darcie mordy na pokaz. Chuja to ma wspólnego z hymnem. Ale nastawienie zajebiste mają.
Zgłoś
Avatar
Ciapaty88 2013-10-14, 22:46
Za rugby zawsze piwo!
Zgłoś
Avatar
daniello17 2013-10-14, 23:08
Przed samym wyjściem na boisko, jeszcze w szatni, też było widać mega mobilizację, może ktoś posiada takie nagranie?
Zgłoś
Avatar
moskau 2013-10-14, 23:11
ale typ w 0:24 jest przerażający. Jakby taki Blady Ork chciał mnie napierdalać, to bym się ze strachu we własnym gównie utopił
Zgłoś
Avatar
golonko 2013-10-14, 23:17
Ale mnie wkurwia używanie w hymnie słowa póki... ja pierdolę, tępactwo nigdy się nie nauczy.
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2013-10-15, 2:07 1
Spora część wypowiedzi odnosi się do tego że używają słowa póki, powiem wam, że czepiacie się gówna, bo reprezentacje mamy dobrą, chłopaki dają z Siebie wszystko, by nas godnie reprezentować, a wy jak zwykle szukacie dziury w całym. Jebana polska mentalność jak jest źle to się czepiamy, jak jest dobrze to też się czepiamy, bo zawsze się coś znajdzie. Kurwa to jest takie denerwujące i głupie, wszystko wam przeszkadza, nikt nie jest idealny do chuja, Oni przynajmniej nas nie ośmieszają jak nasza gejowska reprezentacja. Polecam wszystkim tym którzy mają coś do zarzucenia chłopakom od rugby powiedzenia im to wprost Ja sam mam ponad 180 cm wzrostu i 95 kg wagi i nie jestem jebanym zapasionym grubasem a nie odważyłbym się obojętnie z którym z chłopaków wyskoczyć na solówkę, za to piłkarzyki mnie bawią, jedyne czego bym się obawiał by za mną nie stali bo to mogłoby się źle skończyć dla mojej zacnej i dziewiczej pupci
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-10-15, 7:18
W Polsce rugby, albo chociaż amerykański football powinny być jak najbardziej popularyzowane. Dlaczego? Ano zamiast kibole tłuc się z nudów na meczach "nożnej" by wygrywali dla nas międzynarodowe zawody w brutalnych sportach kontaktowych. Co zresztą widać po twarzach tych zawodników, nie żebym miał coś przeciwko nim. Ale jakby wyszło na mnie kilku takich w zaułku to bym pewnie łapał się już za portfel.
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-10-16, 14:54
Powinni jeszcze odstawić Haka jak All Blacks z tym ,że przy "Przybyli Ułani" lub "Czerwone Maki z pod Monte Cassino" ewentualnie "Rota"
Zgłoś
Avatar
patryksiew 2013-10-17, 13:20 1
Panowie kiedyś grałem w rugby i uwierzcie mi nie jest to typowa napierdalanka, w tej grze o wiele bardziej ma znaczenie strategia, zagrywki, i zgranie drużyny. Wiec nazywając tych gości tępymi chujami, nie ma sensu, bo podejrzewam że są inteligentniejsi od 80% na sadolu . A takie darcie ryja na hymnie to jest element psychologii, przestraszeniu przeciwnika i nakręceniu się do gry. Idzie na treningi w swoim mieście zobaczycie że rugby jest zajebiste i wymaga sporej inteligencji;)
Zgłoś