18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
zwirz13 2013-10-14, 15:50 244
i to mi się kurwa podoba , psychicznie nastawieni do rozjebania zawodnika , a nie te cioty piłkarskie z żelem na głowie " panie trenerze but mi sie rozwiązał , albo paznokieć mnie boli "
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-10-14, 15:53 140
TO jest reprezentacja, która gra dla kraju, a nie dla kasy.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-10-14, 15:59 102
tych Panów powinno się wystawić na mecz piłki kopanej z Angolami i Ukraińcami. Już widzę to przerażenie na twarzach rywali.
Zgłoś
Avatar
Ezoteryk 2013-10-14, 16:09 15
Rugby jest najpiękniejszym sportem drużynowym , zawodnicy są tak nastawieni na rozjebanie przeciwników że aż jaja pękają , tutaj jest pasja , tutaj jest zapierdalanie , tego chce by moje dzieci doświadczyły i zrozumiały .
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-10-14, 16:56 15
Hrodgar napisał/a:

TO jest reprezentacja, która gra dla kraju, a nie dla kasy.



Ty pewnie pracujesz dla kraju a nie dla kasy
Zgłoś
Avatar
moalord 2013-10-14, 16:57 16
A to pełnosprytna druzyna? Po mordach widać jakby lekkie uposledzenie/down ? czy mi się tylko wydaje...
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-10-14, 16:57 1
Oni robią to co lubią a piłkarzyny robią to żeby mieć kasę na dziwki i koks
Zgłoś
Avatar
skysky 2013-10-14, 17:01 9
Mordy jak spod co drugiego monopolu w tym kraju. Bez dźwięku wygląda jakby krzyczeli 'co kurwa, najebać ci?' itp
Zgłoś
Avatar
Piskorz91 2013-10-14, 17:01 31
@moalord

To są ludzie którzy maja wygrać mecz, a nie napisać doktorat.
Zgłoś
Avatar
sinda 2013-10-14, 17:02 2
Hrodgar napisał/a:

TO jest reprezentacja, która gra dla kraju, a nie dla kasy.



Wszyscy profesjonalni zawodnicy grają dla kasy, w jakim Ty świecie żyjesz
Zgłoś
Avatar
Masterof 2013-10-14, 17:07 10
sinda napisał/a:



Wszyscy profesjonalni zawodnicy grają dla kasy, w jakim Ty świecie żyjesz



Użyje tego słowa bo muszę.

To jest typowe polaczkowe myślenie. Wszędzie i wszystko za kasę. Od nabijania kabzy to masz zespół drużynowy, a w reprezentacji grasz dla kraju, jako najlepszy na danej pozycji z wszystkich kopaczy z danym obywatelstwem i to powinno skłaniać do dawania z siebie jak najwięcej, a nie do zabierania nóg z obawy przed tygodniowy L4, bo szkop zabierze 10% premii.
Zgłoś
Avatar
wuwunio71 2013-10-14, 17:09 2
Mogą mówić że to sport dla fizoli, że mają zakazane mordy ale nie każdy potrafi być dumny ze swojego hymnu (nie mówię o skrajności typu nacjonalizm) jednak powinno się go z dumą i szacunkiem śpiewać jak nasi rugbyści,gdzie po tym ma się ciarki z wrażenia a nie stać jak zmanierowane cioty - tutaj mam na myśli piłkarzy.

wielki szacunek za brak wstydu do wykrzyczenia hymnu RP!
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-10-14, 17:10 4
co prawda niektóre twarze inteligencją nieskalane, ale chuj tam, nie takie ryje się na co dzień na ulicy mija, zresztą to nieistotne. tak mają wyglądać reprezentacje narodowe, goście są nabuzowani, bojowo nastawieni, wiedzą dla kogo grają i widać że dla zwycięstwa są w stanie zrobić wiele. To jest drużyna, reszta reprezentacji powinna brać z chłopaków przykład, szczególnie kopacze którzy czasami wyglądają jak by w kadrze znaleźli się za karę. Kasę zarabiają grając w klubach, gra dla kraju to powinien być dla zawodników zaszczyt a nie przykry obowiązek.
Zgłoś
Avatar
SirSith 2013-10-14, 17:13
Dobra, to gdzie można ten mecz zobaczyć? Bo mam dość pizdeczek od kopanej, co im nawet San Marino strzela.
Zgłoś