18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
I can kill you...
k................s • 2018-03-10, 0:06
Spróbuj



Taka historia
ukryta treść

Tommy Robinson, były szef antyimigranckiej English Defence League opublikował nagranie, w którym pokazuje jak broni się przed napaścią imigranta i jednym ciosem nokautuje go. Nagranie powstało we Włoszech gdzie prawicowy działacz i dziennikarz relacjonował wybory parlamentarne.

W czasie pobytu we Włoszech Robinson postanowił nakręcić zdjęcia w jednej z non go zone – stref opanowanych przez imigrantów.

Wybrał miejsce, w którym w 2017 roku napadnięta została włoska dziennikarka Francesca Parisella pracująca dla stacji Matrix Channel 5

– Chciałem pokazać miejsce we Włoszech, w którym często dochodzi do ataków imigrantów – mówi Robinson.

W czasie kręcenia zdjęć szybko doszło do sporu pomiędzy nim, a protestującym przeciwko obecności ekipy filmowej imigrantem.

Przez jakiś czas obydwaj toczyli sprzeczkę, ale imigrant stawał się coraz agresywniejszy. W pewnym momencie zaatakował odwróconego tyłem dziennikarza krzycząc, że go zaraz zabije.

Robinson wykazał się refleksem i bokserskim talentem. Pięknym sierpowym na szczękę powalił murzyna na ziemię.

– Kiedy kręciliśmy zdjęcia w non go zone grupa imigrantów atakowała moja ekipę. Wciąż napierali na nas, krzyczeli i grozili, że nas pozabijają – opowiada Robinsom. – Musiałem nas bronić. Ja wiem, że media głównego nurtu wolałyby, bym został zabity.
Zgłoś
Avatar
Lennon90 2018-03-11, 10:47
A to ten sam ziomek, który nagrał relacje z marszu niepodległości?
Zgłoś
Avatar
Qtaszi 2018-03-11, 13:47
Pierdolone czarne, brudne, śmierdzące, paskudne, jebane czarnuchy. Jebać.
Zgłoś