18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
I can kill you...
k................s • 2018-03-10, 0:06
Spróbuj



Taka historia
ukryta treść

Tommy Robinson, były szef antyimigranckiej English Defence League opublikował nagranie, w którym pokazuje jak broni się przed napaścią imigranta i jednym ciosem nokautuje go. Nagranie powstało we Włoszech gdzie prawicowy działacz i dziennikarz relacjonował wybory parlamentarne.

W czasie pobytu we Włoszech Robinson postanowił nakręcić zdjęcia w jednej z non go zone – stref opanowanych przez imigrantów.

Wybrał miejsce, w którym w 2017 roku napadnięta została włoska dziennikarka Francesca Parisella pracująca dla stacji Matrix Channel 5

– Chciałem pokazać miejsce we Włoszech, w którym często dochodzi do ataków imigrantów – mówi Robinson.

W czasie kręcenia zdjęć szybko doszło do sporu pomiędzy nim, a protestującym przeciwko obecności ekipy filmowej imigrantem.

Przez jakiś czas obydwaj toczyli sprzeczkę, ale imigrant stawał się coraz agresywniejszy. W pewnym momencie zaatakował odwróconego tyłem dziennikarza krzycząc, że go zaraz zabije.

Robinson wykazał się refleksem i bokserskim talentem. Pięknym sierpowym na szczękę powalił murzyna na ziemię.

– Kiedy kręciliśmy zdjęcia w non go zone grupa imigrantów atakowała moja ekipę. Wciąż napierali na nas, krzyczeli i grozili, że nas pozabijają – opowiada Robinsom. – Musiałem nas bronić. Ja wiem, że media głównego nurtu wolałyby, bym został zabity.
Zgłoś
Avatar
tatko 2018-03-10, 0:11 2
Beknie za rasizm...
Białas oczywiście
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-03-10, 0:21 39
Naturalny odruch,szkoda, że francuzi tego nie mają
Zgłoś
Avatar
gieno1 2018-03-10, 1:03 9
I położył sie asfalt na asfalcie
Zgłoś
Avatar
~DMT 2018-03-10, 6:06 28
To było takie piękne...
Zgłoś
Avatar
kaczmarzgr 2018-03-10, 8:09 5
Małpiszon jakiś taki niezdecydowany. Nie wiadomo czy chciał uderzyć, czy poklepać po ramieniu...co nie zmienia faktu, że na pewno w jakiś tam sposób zasłużył na tego powitalnego kuksańca W końcu Europa da się lubic
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-10, 9:40 1
Stawiam dychę, że zrobią z niego rasistę który się rzucił na niewinnego i biednego imigranta.
Zgłoś
Avatar
siwybis 2018-03-10, 9:57 2
Ahmed, ubity terrorysta:)
Zgłoś
Avatar
brejkuu 2018-03-10, 10:11
tak mu zgasił światło, że aż na ulicy zgasło
Zgłoś
Avatar
Sarkazm1 2018-03-10, 12:13 5
Masz jeszcze bardziej zwolnione? Wciąż za szybko

Velture napisał/a:

Stawiam dychę, że zrobią z niego rasistę który się rzucił na niewinnego i biednego imigranta.



Na biednego i niewinnego 12 letniego chłopca
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2018-03-10, 13:11 1
orisuniek napisał/a:

Naturalny odruch,szkoda, że francuzi tego nie mają



Tak jak nie mają już własnego kraju
Zgłoś
Avatar
k................s 2018-03-10, 13:13
Tafariel napisał/a:



Tak jak nie mają już własnego kraju



Właśnie dlatego nie mają
Zgłoś
Avatar
v................0 2018-03-10, 16:11 4
Oj będzie na to paragraf. Przemoc wobec zwierząt? Nieładnie.
Zgłoś
Avatar
dobra_kawa 2018-03-10, 23:07
jak rzekł niegdyś Czaruś "rozstrzelać w pizdu wszystkich!"
Zgłoś
Avatar
rudikopf 2018-03-11, 3:31
Jebać czarne brudne ścierwo...jeszcze się nie nauczyli.... A bo ja jestem ten zły ten to przeklina rasy.... wy kurwia obudzcie sie do chuja sami powinniście zebrać po ryju pierdoleni cwele....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie