18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Juzwa 2021-01-18, 8:09
Za darmo mu nie zrobił JEB!
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-01-18, 8:12
My mieliśmy kosynierów ani mają kopaczkinierów
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2021-01-18, 8:49
A ja się zastanawiałem jak oglądałem jakiś film karate, po chuj oni tak ryje drą, a oni tak po prostu mają na codzień.
Zgłoś
Avatar
C................x 2021-01-18, 9:31 5
Żółtych boję się najbardziej... Czarny może i skacze leżącemu po głowie, ale np. taki chińczyk to od razu tasak lub jakieś widły bierze aby zabić.
Zgłoś
Avatar
P1000 2021-01-18, 17:08
jprd wieś w chinach i inteligentny monitoring z AI ... a w PL z parkingu strzeżonego ci auto zap... i nic nie widać na nagraniach nikt nie zauważy... to musi być fejk
Zgłoś
Avatar
Nemrod90 2021-01-18, 17:15
P1000 napisał/a:

jprd wieś w chinach i inteligentny monitoring z AI ... a w PL z parkingu strzeżonego ci auto zap... i nic nie widać na nagraniach nikt nie zauważy... to musi być fejk



Aż tak Ci tęskno do tak zamordystycznego, nieludzkiego systemu jak w Chinach? To nie jest fake, w Chinach są setki milionów kamer obsługujących systemy rozpoznawania twarzy i system kredytu społecznego. Tam nie ma wolności osobistej, wolności słowa i prywatności, a świat zachodu zmierza w tym samym kierunku. Po to właśnie jest nam na siłę wpychana sieć 5G.
Zgłoś
Avatar
Hyena83 2021-01-18, 19:51
Zwykły popierdoleniec. Nic niezwykłego się nie dzieje
Zgłoś