18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Avatar
PLpunk 2013-05-20, 16:20 4
Za parę lat może być ciekawiej, w jakiś odłamach kościoła np.
Zgłoś
Avatar
Ileev 2013-05-20, 16:22 1
No i chuj kurwa. Czasy się zmieniają to i prezenty też się zmieniają. Macie ból dupy o to? Na chuj się wpierdalacie skoro to nie wasze pieniądze są wydawane na te prezenty?
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2013-05-20, 16:40
GreatDeath napisał/a:

Miałem komunię całkiem niedawno, ale pamiętam jak się dzieciak jak głupi cieszył z roweru, zegarka i słodyczy.


10 lat to nie dawno? Ktoś tu skłamał w profilu
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2013-05-20, 16:55 4
Co wy, kurwa, wiecie o prezentach na komunię...

Taki dostałem. Jak się wkurwię to go znajdę i zacznę nosić
(jak miałem 8 lat to mi ruski sprzęt rękę urywał, ale teraz byłby to niezły hipsterski gadżet).

Oczywiście kasa z "koperty" poszła się jebać, bo kuzyn miał imprezę tydzień później.
Zgłoś
Avatar
kaloszer 2013-05-20, 17:20
Ja komunię z 10/11 lat temu miałem dostałem rower i taniego kompa ... A pieniędzy brak.
A ból dupy miałem jak usłyszałem jak największa pizda z klasy dostała 6 koła
Zgłoś
Avatar
Severitus 2013-05-20, 17:26 1
Ja chce moje rolki kurwa.
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-05-20, 17:37
Dlaczego kiedyś dostawało się rower a teraz dostaje się quady?

bo była komuna, nie było quadów?

Jesteście jacyś dziwni, na miejscu tych dzieciaków byście się do quada ześlinili ze szczęścia...
Zgłoś
Avatar
tfojastara 2013-05-20, 17:37
Ja 15 lat temu do komunii szedłem w albie, tak samo jak wszyscy w mojej parafii.
Ale jako prezencik był komp także wspominam to zajebiście.
Zgłoś
Avatar
s................i 2013-05-20, 17:44 2
Jacy wy pokrzywdzeni byliście te 7-14 lat temu.... Omg. A wasi ojcowie co mają o was mówić ? Też gówno dostali jak na dzisiejsze czasy bo co kompa kurwa ? Quada czy tableta ? Jak nie było. Na komunie dawali tylko chrześni zegarki itp. Więc zamknij kurwa ryj
Zgłoś
Avatar
Szerokikarq 2013-05-20, 17:46 5
Eh, malkontenci. Sam dostałem na komunie rower i Pismo Święte, ale ten płacz, że zanikły jakiekolwiek wartości, że dzieciom chodzi jedynie o prezenty to moim zdaniem zwykła hipokryzja. Większość z Was zaczyna post na jakikolwiek temat od słów: "Jestem ateistą ale/i...", a jak pojawia się fota z iPhonem z dopiskiem "na pierwszą komunię" to nagle każdy zadaje pytanie: "gdzie jest Jezus!, gdzie duchowy wymiar sakramentu eucharystii!?" Zdecydujcie się, albo wierzycie w Boga i rzeczywiście tak was boli wymiar materialny obecnych komunii, albo nie macie już do czego się doczepić.
Ja uważam, że wina dzieciaków w tym całym rozdawaniu quadów i laptopów jest żadna, to dorośli pokazują tymi prezentami: "mnie stać, niech patrzą jaki prezent kupiłem" i to dorośli są tymi pojebanymi. Jak dzieciak wychowany od małego, że musi zawsze mieć najlepsze fanty, żeby pokazać w podstawówce, że jest cool i jazzy to nie dziwota, że oczekuje takiej samej tendencji i w dniu komunii. Jak rodzice wychowali tak mają.

P.S. Jestem katolikiem, chodzę do kościoła, ale w wieku 8 lat cieszyłem się z prezentów (jakie by one nie były) i tego, że było w domu w chuj gości i dobre żarcie. A do kościoła poszedłem, bo trzeba było.

kaloszer napisał/a:

A ból dupy miałem jak usłyszałem jak największa pizda z klasy dostała 6 koła


I co byś zrobił za 6 koła w wieku 8 lat?
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-05-20, 17:58 1
Stroi się dzieciaka, robi się wielkie ceremonie, a on sam nawet nie ma najmniejszego pierdolonego kurwa pojęcia o tej religii i wszystkich tych obrzędach. Wiem, że anty-kościelne poglądy to ostatnio duża moda ale to mnie niezmiennie wkurwia, że dzieci muszą wyznawać i uczestniczyć czynnie w tej religii zanim są w stanie pojąć jej fundamenty.
Zgłoś
Avatar
KuraX 2013-05-20, 18:24 4
@2up kurwy i kox
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2013-05-20, 18:40
A tam się spinacie bo gówniarz quada dostał, ja to mam ból dupy jak widzę np. w takim sweet sixteen jak te kurwy 16-letnie dostają auta/motory za grubą kasę i wtedy pytam się mojej karmy: jak to jest, że ja, który uważam siebie za zajebistego kiero nie dostanę nigdy takiego ekstra auta (chyba, że mi ktoś namaluje ), a te jebane kurwy dostają lexusy i porsche'ki chociaż mają gówno w głowie a ich umiejętności jazdy są na takim poziomie, że hulajnogi bym im nie dał żeby się karnąć a co dopiero na stałe... to jest kurwa niesprawiedliwe, a nie tam jakieś zjebane quady ^^
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-05-20, 18:55
ja pierdole ja tam dostałem rower i starego używanego pc 32 ramu i procek 74 mhz i było kurwa dobrze nie było bólu dupy...
to jest kurwa mać chore co się teraz dzieje, nie wina dzieci a starych i kurwa wujaszków i innych hujaszków...tylko też 2 sprawa mówienie o jakimś łepku, że dostał 8 kafli bicz plis, on ich na oczy nie zobaczy
Zgłoś
Avatar
P................C 2013-05-20, 19:00 2
Brüste, fajna dupa na zdjęciu masz na nią jakiś namiar?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie