18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
odbytpsa 2013-05-20, 14:22 140
I jeszcze te prezenty Kiedyś czymś zajebistym był rower, wcześniej nawet zwykły zegarek. Dzisiaj jak gówniarz nie dostanie kłada albo jakiegoś srajfona to ma wielki ból dupy, że go rodzina nie kocha.
Zgłoś
Avatar
Niedzwiedz23 2013-05-20, 14:24 61
Pamiętam jak na 1 komunie dostałem 1000 zł to było coś A teraz jak byłem u kuzyna na komunii to gówniarz dostał 8500 zł ... :/
Zgłoś
Avatar
Whiltierna 2013-05-20, 14:28 27
odbytpsa, pomimo że masz brzydki nick, to zgadzam się z Tobą. Narzeczony mojej siostry kupił swojej chrześniaczce tablet. No po cholerę to bachorowi?!
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-05-20, 14:39 21
Ja jak byłem mały to dostałem 5 milionów złotych i musiałem udawać przy rodzinie, że jestem zadowolony Pierdolony kraj beznadzejności...
Zgłoś
Avatar
VisennaCK 2013-05-20, 14:41 10
Maleńka ze zdjęcie faktycznie nieźle odstrojona, podobną suknię nosiłam rok temu podczas Castle Party w Bolkowie, z tym, że oczywiście czarną.
A co do komunii w dzisiejszych czasach.... Gówniarze nawet nie próbują zrozumieć na czym polega komunia ze strony religijnej, czekając tylko na nowe gadżety, na które ich rodziny zaciągają nie raz pożyczki. Nie mam pretensji do dzieci, sądzę, że rodziny niepotrzebnie robią z komunii dziecka takie mini wesele. Powinny skupić się na wydarzeniu duchowym, jeżeli już zdecydowały się wpychać dziecku religię (której nie rozumie) do gardła.
Zgłoś
Avatar
B................r 2013-05-20, 15:40 7
ja dostałem 1koła, rower i zegarek i byłem w niebie.

ale teraz to już ostro przejebane jak dzieciak dostaje 5koła, skuter, laptop, aparat i jeszcze powie że chciał ajfona czy innego gówno...

wkurwiam się jak widzę tak posranych rodziców którzy dają tyle i psują dzieci.

moje dziecko dostanie łopate, coby ojcowi podjazd odśnieżyć i włącze mu ogrzewanie.
Zgłoś
Avatar
andrewerty 2013-05-20, 15:40 6
tylko żeby jej tej kiecki pod koła w quadzie nie wciągnęło
Zgłoś
Avatar
szpila_forever 2013-05-20, 15:56 4
Cytat:

I jeszcze te prezenty Kiedyś czymś zajebistym był rower, wcześniej nawet zwykły zegarek. Dzisiaj jak gówniarz nie dostanie kłada albo jakiegoś srajfona to ma wielki ból dupy, że go rodzina nie kocha.


A za sanacji to i piach był lżejszy...
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2013-05-20, 16:02
Ja miałem swoje 1800 złotych i starsi dołożyli mi do kompa jakieś 1200 to też było zajebiście. Teraz dzieciarnia idzie w kierunku gówna. Kilka lat temu dzieci po 12 lat nie piły browarów... Teraz to często spotykane zjawisko. Jeszcze doliczyć siedzenie po 12h dziennie przed komputerem.
Zgłoś
Avatar
misiek192 2013-05-20, 16:05 1
Do dzisiaj z przerwami noszę swój komunijny zegarek. To już będzie z 15 lat...
Zgłoś
Avatar
yoyoyo 2013-05-20, 16:05 2
Rower to ja musiałem za komunijne pieniądze sobie kupić! I mam go do tej pory
Zgłoś
Avatar
Vendal 2013-05-20, 16:11 4
odbytpsa napisał/a:

I jeszcze te prezenty Kiedyś czymś zajebistym był rower, wcześniej nawet zwykły zegarek. Dzisiaj jak gówniarz nie dostanie kłada albo jakiegoś srajfona to ma wielki ból dupy, że go rodzina nie kocha.



To ja miałem ból dupy jak brat wczoraj dostał 1,500 zł i tableta...aż musiałem iść do apteki po

Zgłoś
Avatar
wrocgirl 2013-05-20, 16:12 6
Też dostałam rower, medalik i zegarek, kasa oczywiście poszła na moje utrzymanie - normalka. Moje dziecko na szczęście nie będzie miało komunii, to nie będę miała problemu z drogimi prezentami od rodziny, a mnie niekoniecznie będzie stać na gówniany tablet czy coś innego.
Zgłoś
Avatar
GreatDeath 2013-05-20, 16:15
Miałem komunię całkiem niedawno, ale pamiętam jak się dzieciak jak głupi cieszył z roweru, zegarka i słodyczy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie