18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
Mizantrop 2013-05-20, 19:03 3
P@N K@C napisał/a:

Brüste, fajna dupa na zdjęciu masz na nią jakiś namiar?



Nie ale mogę popytać znajomych, którzy są jeszcze na wolności
Zgłoś
Avatar
P................C 2013-05-20, 19:06 1
byłoby miło jakbyś załatwił. Widać, że dziunia przy kasie, pewnie jeszcze nieśmigana
Zgłoś
Avatar
Els 2013-05-20, 19:07
Na komunię nie dostałam ani roweru ani zegarka, kasy też nie i było mi trochę przykro z tego powodu, ale wiedziałam, że akurat z pieniędzmi było rodzicom ciężko więc fochów nie robiłam. Jakaś biżuteria i książki wpadły, trochę słodyczy. Natomiast z sukienkami się nie zgodzę - kiedyś był większy odpust, teraz coraz częściej dzieci idą w jednakowych albach.
Zgłoś
Avatar
abdul 2013-05-20, 19:38
sie spuszczacie nad szczegolami. pchanie dzieci do komunii to juz skrajny idiotyzm
Zgłoś
Avatar
Wawrzu97 2013-05-20, 19:53
Ja pamiętam jak szedłem do komunii to dostałem rower i rolki i byłem zajebiście szczęśliwy, a teraz jak mój kuzyn poszedł to oprócz drogiego w chuj roweru dostał komputer z nasa, iphona i lustrzanke. No pojebało.
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2013-05-20, 20:36
odbytpsa napisał/a:

I jeszcze te prezenty Kiedyś czymś zajebistym był rower, wcześniej nawet zwykły zegarek. Dzisiaj jak gówniarz nie dostanie kłada albo jakiegoś srajfona to ma wielki ból dupy, że go rodzina nie kocha.


Kurwa ty jesteś jakiś pojebany nigdy nie słyszałem o tym, żeby jakiś dzieciak dostał quada/ Iphona na komunie. Jak się idzie do komunii to się ma 8lat kurwa i nikt nie dostaje takich prezentów, a jeśli macie ból dupy, że jakieś dziecko dostało 5 koła na komunie to też jesteście pojebani bo teraz po prostu ludzi na więcej stać niż kiedyś i to normalne i też za te 5 tys. kupisz podobne rzeczy co kiedyś za 2,5 tys. więc się nie zesrajcie.
Natomiast ci, którzy piszą, że to chore i pojebane, że dzieci, że dzieci, które idą do pierwszej komunii św. nie mają pojęcia o religii to pewnie świadkowie jehowi, którzy gówno, a nie pojęcie mają o kościele katolickim i pierdolą głupoty. Tyle w temacie , dziękuje dobranoc i końska pała w dupy gimboateistów i jehowców
Zgłoś
Avatar
Millduck 2013-05-20, 20:59
Do wszystkich piszących "kiedyś nie było tyle co teraz, bierze Was ból dupy za postęp czasu": miałem komunię 13 lat temu, w rodzinie z kasą nigdy nie było problemów i mogłem spokojnie dostać komputer, PS1 (rower rok wcześniej dostałem) i chuj wie co jeszcze, ale rodzice zdyscyplinowali siebie, dziadków, ciociów, wujków i resztę. Wynik: Pokemon Blue (miałem Gameboya Pocketa po kuzynce), śpiwór, zestaw do nurkowania ABC, trochę książek i jakiej 500 złotych w gotówce. Może to brzmi jak narzekanie, ale to pokazuje, że kiedyś ludzie nie próbowali za wszelką cenę zasypać dzieciaków hajsem i pierdołami. Oczywiście, z biegiem lat "dyscyplina" poszła się jebać i na 4 z rzędu komunii w rodzinie łączna kwota prezentów przebiła 10 koła
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2013-05-20, 21:18
Gówniarzeria dostaje po 5 tys minimum, a ja swoich pieniędzy z komunii dalej nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-05-20, 21:27
No to nieźle, ja na komunie dostałem rower i zegarek, a wy coś pierdolicie o pieniadzach.
Po prostu tego Kurwa nie rozumiem, jak mozna malemu rozpieszczonyemu, tepemu skurwysynowi dac pare tysiecy. Poza tym po chuj 8, czy 10 latkowi(jeden chuj) telefon? No kurwa, interesy załatwia? NO DO CHUJA PANA!

Wygląda na ból dupy, wiem, ale po prostu tego kurwa nie pojmuje.
Najlepsze, że dzieciak gówno wie o tej religi- sam wiem, bo tez mialem komunie, wy zreszta tez i sami wiecie, ze dzieciak ma gowno w glowie i nie wie kompletnie z czym to sie je.
Zgłoś
Avatar
donn 2013-05-20, 21:41 1
odbytpsa napisał/a:

I jeszcze te prezenty Kiedyś czymś zajebistym był rower, wcześniej nawet zwykły zegarek. Dzisiaj jak gówniarz nie dostanie kłada albo jakiegoś srajfona to ma wielki ból dupy, że go rodzina nie kocha.



dlatego nie pozwoliłem ochrzcić mojej córki
Zgłoś
Avatar
toiman 2013-05-20, 22:05 1
A jak dla mnie to na potęgę mogą kupować gówniarzom wypasione telefony i tablety, zawsze to łatwiej zajebać
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-05-20, 23:56
Dlatego ja będę hiperkurwą i dzieciaka do komunii nie poślę! Na złość żonie i teściom! A zajebiste prezenty dzieciak dostanie z okazji nie wiem czego … . Ktoś wielki się w okolicach maja urodził? A no tak! Jak mógłbym zapomnieć! 20.04! Urodziny Adolfa! Więc 20.04 urządzę wielką fetę dla rodziny i dzieciak wtedy dostanie prezenty! Tu i tak chodzi tylko o lans, więc co za różnica z jakiej okazji?

A co do prezentów. Ja świetnie pamiętam, że dostałem 1000 zł i … wielki plik biletów jednorazowych MZA. Nie pytajcie czemu nie po prostu miesięczny.
Zgłoś
Avatar
Szczepol 2013-05-21, 0:26
1998. Ja, za dużą część kasy to kupiłem konsole - Play Station.
ech te zarwane nocki..
Zgłoś
Avatar
D................w 2013-05-21, 0:38
Wielki ból dupy was ogarnia nic więcej zostawić ten temat w spokoju jeszcze trochę piw weekend i maj będzie zapomniany jak i ten temat.
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2013-05-21, 1:12 3
Wy to i tak chuj, ja w wieku 5 lat zapierdalałem do pracy w kopalni / kamieniołomach / na stoczni. Pieszo 15km w jedną stronę przez las i rzekę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie