18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
TB303 2017-12-28, 17:12 79
Wspaniali rodzice, nic tylko przypierdolić czymś ciężkim w łeb! Ewentualnie rodzicom na końcu
Zgłoś
Avatar
Statystyczny_Użytkownik 2017-12-28, 17:20 30
no prostu kurwa no nie.
co za niedojebani opiekunowie
przecież takie zachowania powinny być piętnowane i karane.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-12-28, 17:34 3
@allUp, Piętnowane i karane to powinno być przedkładanie życia zwierzęcia nad życie człowieka a zwłaszcza dziecka które nic nie rozumie i które nie odróżnia żywego zwierzęcia od pluszaka. Na następny raz nie pomijajcie dawkowania dobrze?
Zgłoś
Avatar
Statystyczny_Użytkownik 2017-12-28, 17:43 42
szanowny hałabało
nigdzie nie napisałem, że przekładam życie królika nad życie ludzkie. Wkurwia mnie wpajanie takich pojebanych wartości, dziecko nie jest niczemu winne ale opiekunowie powinni być przynajmniej pod dozorem kuratora
Zgłoś
Avatar
Tryper 2017-12-28, 17:45 3
Co za popierdolona rodzina Addamsów.
Zgłoś
Avatar
saves 2017-12-28, 17:50 41
Za 40 lat rodzice będą tak "przypadkiem" spadać z wózka inwalidzkiego. Nie mam nic przeciwko stuknięciu zwierzaka w łeb i przerobieniu na kiełbasę, ale wkurwia mnie bezmyślne dręczenie. Dziecko niewinne, nie wie, że to co robi, jest złe. Ale tatusiowi należałoby wsadzić mordę do rozgrzanego piekarnika i potrzymać kilkanaście sekund.
Zgłoś
Avatar
Belial 2017-12-28, 17:59 9
Przez moment cieszyłem oczy; później uświadomiłem sobie, że to nie koty, tylko króliczki.
Rozwiązanie jest jedno: ukrzyżować sukę.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-12-28, 18:38 6
Statystyczny_Użytkownik napisał/a:

szanowny hałabało
nigdzie nie napisałem, że przekładam życie królika nad życie ludzkie. Wkurwia mnie wpajanie takich pojebanych wartości, dziecko nie jest niczemu winne ale opiekunowie powinni być przynajmniej pod dozorem kuratora



Opiekunowie powinni dostać murzyńskiego kutasa w dupę, tutaj przyznam rację, jeżeli dziecko w tym wieku nie dostanie odpowiednich bodźców że tak nie wolno w życiu dorosłym może traktować tak ludzi.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2017-12-28, 18:53 8
Wina tylko rodziców że mają powalone we łbie. I szkoda zwierzaków. Uwielbiam mięsko i nie jestem żadnym wegetarianinem itp. ale nie trawię bezsensownego znęcania się nad żywymi istotami.
Zgłoś
Avatar
banerr 2017-12-28, 19:34 3
Te króliki są leniwe jak kałoskórzy i nie chcą skakać. Dzieciak po prostu je uczy.
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-12-28, 19:54 4
@krasnal_hałabała Wyskoczyłeś jak guma z majtek. Nikt nie pisze, że szkoda królisiów, tylko nikt nie popiera bezsensownego znęcania się nad kimkolwiek, nawet nad zwierzętami (niektórzy nawet nad fantastico). Poza tym zaobserwowano zależność, z której wynika, że zdecydowana większość psychopatów i morderców o tym podłożu od małego znęcała się nad zwierzętami.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-12-28, 20:31 1
Statystyczny_Użytkownik napisał/a:

szanowny hałabało
nigdzie nie napisałem, że przekładam życie królika nad życie ludzkie. Wkurwia mnie wpajanie takich pojebanych wartości, dziecko nie jest niczemu winne ale opiekunowie powinni być przynajmniej pod dozorem kuratora


Nie wdawaj się z nim nawet w dyskusję. Nie ma sensu. On ma echo pod czaszką.
Zgłoś
Avatar
mateusos 2017-12-28, 21:24 2
Mi mawiano "jedzeniem sie nie bawi "
Zgłoś
Avatar
tropical 2017-12-28, 21:38
Jakieś zamulone te króliki, powinny ugryźć ją w rękę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie