18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
www_miromiko_pl 2012-06-10, 0:25 6
czekam na aktualizację po meczu z Rosją
Zgłoś
Avatar
Oskarek 2012-06-10, 0:42 50
ja pierdole ale jesteś głupia
zdjęcie z 2004r gdzie Ronaldo miał 18-19lat
Grał już wtedy najważniejszy mecz w swoim życiu - Finał Mistrzostw Europy

i co tu w ogóle ma remis 1-1 do przegranej 0-1?

Znajdz mi od tamtej pory takie zdjecie jak płacze
Wejdzie Ci na Sadola taka co nawet pewnie nie wie co to spalony i się udziela
Zgłoś
Avatar
astaldi 2012-06-10, 0:51 112
up: Już dobrze, mamusia przytuli

dokładnie o to chodzi w temacie(i w poprzednim), że Ronaldo się spłakał

PS: A na spalonym to był Twój ojciec jak strzelał- niby wpadło, ale jednak gówno z tego wyszło...
Zgłoś
Avatar
oskiboski 2012-06-10, 2:06 12
@up żeby płód od razu gównem nazywać?
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-06-10, 2:09 45
kurwa, tworzenie zdjęć, na których widać jakiegoś polskiego zawodnika i c. ronaldo jest niepoważne i skończcie ten zjebany temat. krystyna może nawet biegać w różowych rajtuzach po boisku, a i tak każdy trener będzie marzył by mieć go w swojej drużynie, bo po prostu zajebiście gra. lewy wypracował na treningach sylwetkę, ale skala talentu nie ta, u murawskiego ani talentu ani sylwetki, a to nie brazylijski ronaldo, który mógł mieć 10 kg nadwagi i napierdalać bramy dla realu. na koniec podsumuję całe euro w wykonaniu naszej drużyny: we wtorek będzie sromotny wpierdol, tym bardziej bolesny, że pewnie przyjedzie putin, i niczym car będzie spoglądał na kolejne upokorzenie polskiego narodu, tym razem głośne, wyraźne, transmitowane na cały cywilizowany świat. następnie ruscy kibice przejdą przez warszawę i to co zrobią będzie przypominać jej najstarszym mieszkańcom wydarzenia z lat 44-45 ubiegłego wieku. nasz kaszubski donaldo natomiast nie zrobi nic by temu zapobiec i schowa się na 3 tygodnie aż do finału w kijowie, by potem pierdolić, że odnieśliśmy organizacyjny sukces a porażka reprezentacji to wina PiS u, który wniósł złą energie, albo coś podobnego wymyśli . oczywiście zostanie nam mecz o wszystko z czechami, nazwany tak tylko dlatego, że szpakowski wyliczy, że mamy astronomiczne szanse w wysokości 1% na wyjście z grupy jeśli jakimś cudem wygramy i małe punkty się odpowiednio rozłożą, więc stada upokorzonych polskich baranów dalej będą wierzyć choć przez kilka dni w naszą drużynę. to tyle. możecie mnie teraz zwyzywać od ponurych polaczków, ale ja jestem zwykłym realistą, który i tak na końcu powie "a nie mówiłem" skąd wiem że tak będzie?-bo zawsze tak jest. a dlaczego?-bo sukcesy odnoszą albo drużyny bardzo utalentowane, albo drużyny narodowe, może nie tak utalentowane, ale silnie zmotywowane, takie, gdzie ceni się honor, patriotyzm, przyzwoitość ciężką pracę i kilka innych wartości, które polakom są obce, zwłaszcza w ciągu ostatnich kilku lat
Zgłoś
Avatar
Bendar 2012-06-10, 3:17 4
@up Ale żeś liter najebał.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-06-10, 3:31 32
@up

rozumiem, w gimnazjum doszliście dopiero do literki "c"
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2012-06-10, 4:22 10
astaldi napisał/a:


PS: A na spalonym to był Twój ojciec jak strzelał- niby wpadło, ale jednak gówno z tego wyszło...



o ja pierdole, grubo rośnie nam mistrzyni ciętej riposty
Zgłoś
Avatar
V................n 2012-06-10, 8:34 4
@Ja-ah-qu-ub-el
Jestem, przybyłem i porażkę polaków obejrzę.
Zgłoś
Avatar
zuberos 2012-06-10, 8:55 7
nie wiem co to ma do ostatniego tematu.Mimo że Krystyny nie lubię i tak przoduje wraz z Messim na najlepszego piłkarza.Na tą chwile Lewy może mu przepastować buty.

astaldi napisał/a:

dokładnie o to chodzi w temacie(i w poprzednim), że Ronaldo się spłakał


Nie widzę żeby we wcześniejszym temacie płakał i ogólnie nie rozumiem co piszesz dlatego moja diagnoza mówi że masz downa i to większego niż Maciej z Klanu.
Zgłoś
Avatar
thez 2012-06-10, 9:05
@Ja-ah-qu-ub-el

Realista pierdolony się kurwa znalazł. Idać dalej Twoim rozumowaniem to żadnych mistrzostw nie powinno się organizować bo 80% drużyn powie "i tak przegramy". Z wuefu to pewnie kurwa zwolnienie miałeś, co? Bo co to jest duch rywalizacji to za cholere nie wiesz.
Zgłoś
Avatar
darkmasiash 2012-06-10, 9:11 1
Nie zmienia to faktu że Ronaldo jest ciotą
Zgłoś
Avatar
astaldi 2012-06-10, 9:21 2
zuberos napisał/a:


Cytat:

dokładnie o to chodzi w temacie(i w poprzednim), że Ronaldo się spłakał



Nie widzę żeby we wcześniejszym temacie płakał i ogólnie nie rozumiem co piszesz dlatego moja diagnoza mówi że masz downa i to większego niż Maciej z Klanu.



Ok, następnym razem nie będę wtrącać ironii, albo od razu wrzucę schemat, żeby mniejszość też zrozumiała
Zgłoś
Avatar
OFF 2012-06-10, 9:58
Ja pierdolę,a Ci znowu Euro przeżywają..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie