18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
I pieskowi się dostało
Flodzia • 2022-07-29, 14:03
Haga.
Policyjna grupa szybkiego reagowania podczas próby aresztowania agresywnego mężczyzny zmuszona była do użycia tasera na psie który cieszył się z widok interweniujących "psów".
Mężczyzna został aresztowany a piesio trafił do schroniska.





Zgłoś
Avatar
chorym 2022-07-29, 14:07 13
przecież ten pies jakby chciał ich upierdolić to zrobiłby to już z 3 razy, zupełnie niepotrzebne...
Zgłoś
Avatar
CbK 2022-07-29, 14:20 3
Więcej policjantów zajęło się psem, niz wyprowadzaną osobą. Genialna organizacja.
Zgłoś
Avatar
maziost 2022-07-29, 14:28 2
Czy mi się zdaje czy na końcu filmiku leci polski akcent HWDP??
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2022-07-29, 14:33 2
CbK napisał/a:

Więcej policjantów zajęło się psem, niz wyprowadzaną osobą. Genialna organizacja.



I co w tym dziwnego? Chłop obezwładniony przez parę osób raczej nikogo nie ugryzie...Nie spierdoli w pizdu dobrze, właśnie go otoczyli...
Zgłoś
Avatar
Figlarz_ 2022-07-29, 15:03 17
Na chuj marnować taser? Trzeba było ostrej amunicji użyć.
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2022-07-29, 18:28 6
Figlarz_ napisał/a:

Na chuj marnować taser? Trzeba było ostrej amunicji użyć.



Dokładnie, celny strzał i tylko jedna kulka zmarnowana

Zgłoś
Avatar
ruddie 2022-07-29, 18:31 13
Mam radę, miłośnicy burków niech wypierdalają na kwejka czy innego joemonstera. Pies rzucający się na ludzi powinien obowiązkowo być odstrzelony, czasami razem z właścicielem.
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2022-07-29, 20:03 7
chorym napisał/a:

przecież ten pies jakby chciał ich upierdolić to zrobiłby to już z 3 razy, zupełnie niepotrzebne...



niepotrzebnie to się odzywasz. ty byś czekał aż ci pies upierdoli rękę. takie skurwiałe czteoronogi powinno się odstrzelić prosto w łeb, zero litości.
Zgłoś
Avatar
T.G.S. 2022-07-29, 20:21 11
ruddie napisał/a:

Mam radę, miłośnicy burków niech wypierdalają na kwejka czy innego joemonstera. Pies rzucający się na ludzi powinien obowiązkowo być odstrzelony, czasami razem z właścicielem.



jesteś zjebem, podstawowa ocena sytuacji sie kłania
tu nie chodzi o byle psa rzucającego się z byle powodu, akurat zareagował prawidłowo - bez wahania zareagował na agresję wobec swojego opiekuna
psy takie sa, takie maja być, tak ich natur a a nawet rola

ale oczywiście taki zjeb jak ty myśli że zabłyśnie bo pojedzie po kwejkach, jak nie wiesz o czym piszesz to sobie daruj
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2022-07-29, 20:47
Przecież ten pies nie był w ogóle agresywny. Skacze radośnie, merda ogonem, bez warczenia, bez opuszczonych uszu. Chciał się pobawić z innymi psami. Inna sprawa, że każdy ma prawo przestraszyć się bawiącego się psa, dlatego powinien być na smyczy, lub w kagańcu i żadnego problemu by nie było.
Zgłoś
Avatar
Saw 2022-07-29, 20:50 1
Policyjna grupa szybkiego reagowania w rurkach i białych bucikach, tego jeszcze nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-07-29, 20:53
T.G.S. napisał/a:

jesteś zjebem, podstawowa ocena sytuacji sie kłania
tu nie chodzi o byle psa rzucającego się z byle powodu, akurat zareagował prawidłowo - bez wahania zareagował na agresję wobec swojego opiekuna
psy takie sa, takie maja być, tak ich natur a a nawet rola
ale oczywiście taki zjeb jak ty myśli że zabłyśnie bo pojedzie po kwejkach, jak nie wiesz o czym piszesz to sobie daruj



¿¿ Co to znaczy "pojedzie po kwejkach" ??
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-07-29, 21:01 2
Saw napisał/a:

Policyjna grupa szybkiego reagowania w rurkach i białych bucikach, tego jeszcze nie widziałem.



Był kiedyś na sadolu jakiś filmik z zamieszek w Holandii (jeśli dobrze pamiętam), takie samo pedalstwo w rajtuzach.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2022-07-29, 21:04 1
"Grupa szturmowa" w leginsach?
to już bojówek nie używają? Jeszcze chwila i w kieckach z jeziora łabędziego będą szturmować.
Wtedy to kryminały będą się pokładać na glebie.Ale ze śmiechu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie