18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Jad Kiełbasiany 2011-09-26, 13:00 1
d(-_-)b~ napisał/a:

peło, sld, pis, ruskie, jeden chuj



Jak można wrzucać partię antyradziecką do czerwonego worka ?!
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-09-26, 13:06
Piotr Nołbadi napisał/a:

Jak można wrzucać partię antyradziecką do czerwonego worka ?!


duży worek więc się wszystko mieści.
Zgłoś
Avatar
chetek 2011-09-26, 13:13
Kampania wyborcza na Sadisticu. Świat się kończy.
Zgłoś
Avatar
C................l 2011-09-26, 14:01 3
Ja pierdole na każdą partię można tak narzekać i wymieniać co to oni zjebali a tak naprawdę to im wszystkim zależy nie na Polsce czy polakach bo to mają głęboko w dupie najważniejsze jest KORYTO i to się nie zmieni! Ale kurwa jak już ktoś ma się dorwać do koryta to niech to nie będzie PIS bo się człowiek nawet zesrać nie będzie mógł bo Macierewicz mu z klopa wyjdzie i będzie parzyć czy nie obrażasz rodzin smoleńskich. A takie fora jak to zostaną zlikwidowane bo nie będzie istniała wolność wypowiedzi.
Zgłoś
Avatar
Astarot 2011-09-26, 14:05 1
chetek napisał/a:

Kampania wyborcza na Sadisticu. Świat się kończy.



Racja. By dowiedzieć się czegoś ze świata polityki, wchodzę na portal i źródła do tego przeznaczone. Ale kurwa nie, wchodzę na sadistic i widzę taki śmieć jak ten. Ani ten filmik śmieszny ani sadystyczny, nic kurwa nic. Został wrzucony tutaj tylko po to by rozpętać kłótnie nic nie wnoszącą dobrego dla tego portalu. Jak już mówiłem możesz pieprzyć na ten rząd, na inny, gówno mnie to tutaj obchodzi że jest tak a nie inaczej.
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2011-09-26, 14:19 1
kasztan_85 napisał/a:

Ale kurwa jak już ktoś ma się dorwać do koryta to niech to nie będzie PIS bo się człowiek nawet zesrać nie będzie mógł bo Macierewicz mu z klopa wyjdzie i będzie parzyć czy nie obrażasz rodzin smoleńskich.



Lepsze to niż wyprowadzenie podatku od Twojej sraki w zależnościu od wielkości balasa, co pewnie Peło byłoby w stanie wprowadzić.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-09-26, 14:24 1
Piotr Nołbadi napisał/a:


Lepsze to niż wyprowadzenie podatku od Twojej sraki w zależnościu od wielkości balasa, co pewnie Peło byłoby w stanie wprowadzić.


sądzę, że PiS też jest do tego zdolny tak jak każda inna partia
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2011-09-26, 14:27
d(-_-)b~ napisał/a:


sądzę, że PiS też jest do tego zdolny tak jak każda inna partia



Może masz racje, ale ten podatek pewnie byłby niższy niż w wykonaniu Peo
Zgłoś
Avatar
longlong7 2011-09-26, 14:32 2
co jak co ale tego fałszywego małego grubego skurwiela to ja nie trawie jak bum cyk cyk, i już każdy wie o kogo chodzi;)
Zgłoś
Avatar
Moose Elkson 2011-09-26, 14:36 4
1. To za kadencji SLD czy PiS podatki malały (w rozsądnych granicach, nie przesadzenie dla poklasku), zaś to PO (partia pozująca na prawicową!) je podnosi i komplikuje. Zresztą zarzekają się podczas kampanii, że podatków więcej nie podniosą, ale czy przypadkiem podwyżka VAT-u nie miała być rozłożona na kilka lat?
2. Ograniczenie wolności słowa następuje także podczas kadencji PO, zresztą znalazłoby się jeszcze kilka przykładów wprowadzania zmian, przed którymi ostrzegali w 2007 jako niechybne skutki dojścia Kaczek do władzy.

Zresztą przegrali (niestety tylko w oczach) jednym z tańszych chwytów z możliwych, czyli podniesieniem w ostatniej chwili płacy minimalnej. Co prawda przyczyni się to tylko do wzrostu bezrobocia, ale stado tłumoków się ucieszy i grzecznie skreśli przy nich krateczkę.
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2011-09-26, 14:43
longlong7 napisał/a:

co jak co ale tego fałszywego małego grubego skurwiela to ja nie trawie jak bum cyk cyk, i już każdy wie o kogo chodzi;)



Mniemam, iż chodzi o Kalisza ?!
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-09-26, 14:58 1
Wydaje mi się, że PełO nie podniosłoby podatku, gdyby nie kryzys. Może mieli pomysł na to jak zrobić drugą Irlandię, ale kryzys te plany zweryfikował (o ile takie plany w ogóle istniały). Ciekawy jestem jak by inne partie ratowały dupę w takich okolicznościach. Dzięki kryzysowi opozycja ma wspaniałe pole do popisu. Przypominają niespełnione obietnice przedwyborcze. Założę się, że SLD czy PiS swoich obietnic też by nie zrealizowało, ale mają wyjebany bo nie oni muszą rządzić w tym czasie, więc swoją rolę w parlamencie sprowadzają jedynie do krytyki, ale sumie to od tego jest opozycja
Zgłoś
Avatar
Z................z 2011-09-26, 15:02 3
Super Ruchacz napisał/a:



Biedny pisiorek

@up
Święta racja, a teraz, śmiecie pewnie dojdą do władzy, bo dawni zwolennicy PO, będą głosowali na Palikota i SLD. Na samą myśl, że będą rządzić ludzie pokroju Ziobry, Hoffmana, Macierewicza i Kaczyńskiego, ciarki mnie przechodzą :/ Armagedon jest blisko...



Biedny kochanek Tuska. Co, boli serduszko gdy się jedzie po PO, nie? Boli serduszko gdy trzeba przełknąć gorzką pigułkę tego, co PO zrobiło z Polską? Kolejny Debil, co poszedł zagłosować na PO dlatego ze tak głosowali jego rodzice, albo dlatego że taka była wtedy moda. Jesteś żałosny... Jedyny argument jaki masz to że cię "ciarki przechodzą". Mam dość tej skończonej pseudo elity, która myśli że jest kimś, bo w wyborach w 2007 zagłosowała na Tuska i ekipę. Tej skończonej bandy dzieciurów i niedojebów która wywyższa się nad wszystkimi, bo Tusk potrafił sypnąć dowcipem na czasie... Mam dość tego kretynizmu, co zagłosował z klapkami na oczach na Tuska, dlatego że był pseudo liberałem. Jebać was, Debile z przysłoniętymi oczami, co nie potraficie spojrzeć krytycznie na to, czego dokonał obecny rząd. Zachowujecie się zupełnie jak mohery. Tyle że im nakazał ksiądz z ambony na kogo mają iść głosować, a wam tvn, onet, gw i inne tego typu gówno.

d(-_-)b~ napisał/a:

Wydaje mi się, że PełO nie podniosłoby podatku, gdyby nie kryzys. Może mieli pomysł na to jak zrobić drugą Irlandię, ale kryzys te plany zweryfikował (o ile takie plany w ogóle istniały).



A myślałem że jesteś inteligentnym człowiekiem. Widocznie, moderator, nie zawsze = inteligencja. Może ich pomysłem na poszerzenie zasobów skarbu państwa, było wprowadzenie nowelizacji do ustawy hazardowej, co? Żałosne...
Zgłoś
Avatar
Moose Elkson 2011-09-26, 15:19
Na ten przykład rozrost armii urzędniczej czy przepłacone inwestycje to też w strachu przed kryzysem? Nie mają jaj (tak jak poprzednicy, to trzeba przyznać) do przeprowadzenia poważnych reform, więc czepiają się prostszych metod. Ładnie się je da tuszować podnoszeniem wrzawy wokół bzdurnych tematów, w wyniku czego budzą mniejszy sprzeciw niż odważne działania (masowy sprzeciw spowodowany mitami zakorzenionymi w PRL-u czy konieczność poczekania na efekty i czasem przecierpienia początkowych niedogodności).
Zgłoś
Avatar
taziu 2011-09-26, 15:34 9
Piotr Nołbadi napisał/a:


A oto działania waszego kochanego rządu POjebów w ostatnim czasie :

- wprowadzenie w życie ustawy o GMO ( radzę poczytać o skutkach zdrowotnych oraz jak odbije się to na polskiej gospodarce)

- ograniczenie dostępu do informacji publicznej

- odsprzedanie większej części koncesji na wydobycie gazu łupkowego w Polsce

- sprzedaż Stoczni Gdańskiej za grosze

- zadłużenie kraju na ponad 800mld

- Cenzura w mediach i internecie

- Patologiczna nagonka medialna na opozycje

- Sprzedaż Emitel'u - wiodącego operatora naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce.



1. Ustawa o GMO nie weszła w życie
2. Nie ma żadnych przeciwskazań, aby roślinność GMO była wprowadzona do obiegu (poza pseudo-naukowymi teoriami super chwastów i modyfikacji międzygatunkowej, której pewnie jesteś zwolennikiem - dla twej ciekawości, morela którą pewnie nie raz się zajadałeś powstała z połączenia dna brzoskwini i śliwki). Dodatkowo, jeżeli nie wprowadzi się GMO w ciągu najbliższych dzisięcioleci, gospodarka na tym straci.
3. Powiedział to ten, który zapewne nigdy nie używał roczników statystycznych, działów gus i nie widział eurostatu
4. Nie mamy firm, które zapewniałyby odpowiednią technologię i wydobycie, które nie przynosiłoby strat.
5. Co do prywatyzacji stoczni radzę poczytać opinie niezależnych ekspertów i przynajmniej w stopniu minimalnym znać prawidła ekonomii i zarządzania
6. Za rządów platformy cały ten dług nie powstał, warto porównać pnb per capita za rządów pis i po dodatkowo biorąc pod uwagę kryzys gospodarczy na świecie (także radzę poczytać o kryzysie, przyczynach zarówno obecnego jak i tego z 1929 roku, o postulatach Hayek'a i obecnej ekonomii Keynsa a nie wsłuchiwać się jak debil w to, co powie telewizja)
7. O jakiej cenzurze myślisz? O tym, że zamknęli stronę internetową, na której były posty o zabiciu prezydenta i przykładach możliwych do zrealizowania zamachów na ministrów rządu? Zainstaluj TOR, są zrzuty antykomora w tej sieci.
8. Patologiczna nagonka to chyba specjalność publicznej, radia maryja i telewizji trwam. W żadnych mediach nie widziałem nagonki na opozycję, jedź na białoruś i zobacz co to nagonka.
9. EmiTel został wydzielony ze struktur telekomunikacji polskiej niebędącej już firmą państwową. Rząd nic do tego nie ma, o ile UOKiK nie zablokuje działań ze względu na zagrożenie monopolistyczne. Takiego zagrożenia nie było. Odnośnie wydzielenia, zapraszam do lektury zbiorów Ricky W.Griffina.

Zapraszam Cię do prywatnej (lub publicznej) dyskusji na temat rządu, ekonomii, zarządzania, gospodarki wolnorynkowej i co jeszcze ci ślina na język przyniesie. Proponuję spotkanie bez dostępu do Internetu i z bliskością łazienki, żebyś miał gdzie się zesrać pod siebie.

Hejterzy Prawa i Sprawiedliwości - produkcja marnej jakości spocików, wiara w słowa prezesa i ciągłe napierdalanie smoleńskiem. Umiecie tylko "coś tam coś tam", jak stwierdziła to napierdolona jak szpak posłanka Kruk.

Nie dziwi mnie, że pierdolenie bajeczek przez prawo i sprawiedliwość spotyka się z szerokim uznaniem wśród elektoratu z wykształceniem podstawowym i wśród chrześcijańskiego ciemnogrodu.

Powiem jedno - i do książek kurwa!

PS: nie jestem za platformą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie