18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
Avatar
Dzoshu 2011-09-26, 17:09 1
PO chujowe ale nie ma alternatywy. PiS banda pojebanych katoli tkwiacych w przeszlosci z Palikota sie mozna posmiac ale do zadnego waznego stanowiska bym go nie dopuscil a Korwin to oszolom. O SLD chyba nie musze nic wspominac.

Jak zyc Sadisticu ?

PS. Wiekszosc napinaczy ktorzy sie tutaj produkuja faktycznie jest fanbojami Jarka a mialo 15-16 lat gdy PiS byl u wladzy, ja niestety w tych latach juz jako tako sledzilem scene polityczna i pamietam ta chujnie lol.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2011-09-26, 17:27
Magik2501 napisał/a:

@angel - jak jest szydera z Platfusów to musi być natychmiast riposta na Kaczora, nie? Ale jak odwrotnie, są jaja z PiSuarów i ktoś w temacie wrzuci coś o Tusku to zaraz lament i jęki, że pisowiec, że zwolennik kaczora i w ogóle bana mu.



W dupie ma to czy to PIS czy PO czy inne polityczne gówno. Napatoczył się temat z przeróbkami politycznego ścierwa więc wrzuciłem aby więcej nie zaśmiecać forum przedwyborczym gównem.

Piotr Nołbadi napisał/a:


Pewnie PełO przekupiło moderatorów Sadistica, by Ci szerzyli politykę nienawiści !!!!!



Jasne! Dostałem: długopis, balona i paczkę gum Donald.
Zgłoś
Avatar
mefe 2011-09-26, 17:30
To smutne, że uciekając od PO jedyna alternatywa dla głupich mas jest PiS. Wprawdzie nie ma na polskiej scenie politycznej żadnej ambitnej partii, no ale dwa razy wchodzić do tego samego szamba, no proszę Was...
Zgłoś
Avatar
Huher 2011-09-26, 17:50 1
PISiory- ktoś kto za nimi głosuje to normalny nie jest... a POmidory też nie lepsze ale wole już mniejsze zło niż żeby ten kartofel znów premierem był... Najlepszy byłby Palikot on przynajmniej z dildem po sejmie ganiał, a tak na serio to byłby najlepszy bo on nie pcha sie do władzy dla kasy... jak reszte cybałów bo on jest kasiasty
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-09-26, 17:53
JamalBG napisał/a:


A myślałem że jesteś inteligentnym człowiekiem. Widocznie, moderator, nie zawsze = inteligencja.




JamalBG napisał/a:

Może ich pomysłem na poszerzenie zasobów skarbu państwa, było wprowadzenie nowelizacji do ustawy hazardowej, co? Żałosne...


Zgłoś
Avatar
el_mennelo 2011-09-26, 19:15
Nie rozumiem czemu wszyscy piszą tylko o tych partiach, są jeszcze inne to wyboru. Ja mam zamiar zagłosować www.wksejm2011.pl. i mam problem z głowy.
Zgłoś
Avatar
S................z 2011-09-26, 19:28
JamalBG napisał/a:


Biedny kochanek Tuska. Co, boli serduszko gdy się jedzie po PO, nie? Boli serduszko gdy trzeba przełknąć gorzką pigułkę tego, co PO zrobiło z Polską? Kolejny Debil, co poszedł zagłosować na PO dlatego ze tak głosowali jego rodzice, albo dlatego że taka była wtedy moda. Jesteś żałosny... Jedyny argument jaki masz to że cię "ciarki przechodzą". Mam dość tej skończonej pseudo elity, która myśli że jest kimś, bo w wyborach w 2007 zagłosowała na Tuska i ekipę. Tej skończonej bandy dzieciurów i niedojebów która wywyższa się nad wszystkimi, bo Tusk potrafił sypnąć dowcipem na czasie... Mam dość tego kretynizmu, co zagłosował z klapkami na oczach na Tuska, dlatego że był pseudo liberałem. Jebać was, Debile z przysłoniętymi oczami, co nie potraficie spojrzeć krytycznie na to, czego dokonał obecny rząd. Zachowujecie się zupełnie jak mohery. Tyle że im nakazał ksiądz z ambony na kogo mają iść głosować, a wam tvn, onet, gw i inne tego typu gówno.



Czochraj bobra...
Zgłoś
Avatar
sadyk 2011-09-26, 20:07
to ostatnie miejsce w jakim bym nie chcial ogladac polityki
Zgłoś
Avatar
taziu 2011-09-26, 23:36 4
Moose Elkson napisał/a:

1. To za kadencji SLD czy PiS podatki malały (w rozsądnych granicach, nie przesadzenie dla poklasku), zaś to PO (partia pozująca na prawicową!) je podnosi i komplikuje. Zresztą zarzekają się podczas kampanii, że podatków więcej nie podniosą, ale czy przypadkiem podwyżka VAT-u nie miała być rozłożona na kilka lat?
2. Ograniczenie wolności słowa następuje także podczas kadencji PO, zresztą znalazłoby się jeszcze kilka przykładów wprowadzania zmian, przed którymi ostrzegali w 2007 jako niechybne skutki dojścia Kaczek do władzy.

Zresztą przegrali (niestety tylko w oczach) jednym z tańszych chwytów z możliwych, czyli podniesieniem w ostatniej chwili płacy minimalnej. Co prawda przyczyni się to tylko do wzrostu bezrobocia, ale stado tłumoków się ucieszy i grzecznie skreśli przy nich krateczkę.



No kurwa, ktoś tu nie rozumie co to jest kryzys i górna granica stosunku zadłużenia.

Podwyżka VATu rozłożona na kilka lat? O czym ty pierdolisz? Czy wiesz, jakie koszty ponoszą firmy, hurtownie, sklepy i inne instytucje na zmianach podatków i zmianach cen?

Jeżeli euro wzrośnie do ~5.12 to rząd tak czy siak (jaki on by nie był) podniesie podatki jeszcze raz ze względu na to, że górna granica 55% zostanie osiągnięta a zobowiązania spłacamy w złotówkach.

Ograniczenie wolności słowa? Weź nie pierdol. Spróbuj powiedzieć ładnie o PO na tv trwam to zaraz cię wypierdolą z anteny.

I specjalnie dla Ciebie misiaczku - poziom bezrobocia za PiS 18,0% - za PO 12,2%

PISdy - skończcie PIERDOLIĆ SMUTY i zacznijcie się dokształcać do KURWY NĘDZY. Wierzycie na ślepo w to, co powie wam prezesio a później efekty widać na codzień - kłamstwo, manipulacja, pierdolenie.

Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2011-09-27, 12:34
Nie ma to jak merytoryczna debata na temat jesliswiat ktory oferuje mi macierewicz z kaczysnkim i fotyga jest antyteza programu PO , to ja jestemza PO , ale taka mocna redukacja jest konieczna zeby zniesc bezmogowie jakie panuje wsrod klasy politycznej w naszym kraju. i chcialbym zeby to dziwny elektorat PISU zrozumial, zeby dotarlo , ze rajcowanie sie takim ksztaltem polityki i takich debilnych wypowiedzi , jest po prostu quasi-inteligente ,a powiem wiecej, jest zenujace.
Budujmy nowe panstwo nadialogu wartoscio opozycyjnych , ale nie pierdolmy bez sensu o tym ,ze jak z koniecznosci technologicznych , musimy sprzedac koncescje na wydobycie gazu lupkowego , obcemu kapitalowi , co stanowi silna atrakcje inwestycyjna ,co poprawi nasza pozycje na swiecie, pokaze ze ten kraj jest noprmalny , to jestr to zamach na polskosc i kondominium. i inne takie. JEsli polskosc to nienormalnosc, a wspomniani wczesniej politycy tak to widza, to ja mam dosyc . Poza tym ustawa o dostepie do informacjiwagi panstwej nie weszla w zycie. Jak juzsiechcemy trzymac za jaja to wszyscy niech dysponuja rzetelnymi informacjami.

Takw ogole polityka to jebane bagno,. to nie dnmo, tylko po prostu babranie sie w dnie szmaba.
Zgłoś