18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
~Angel 2011-09-25, 23:28 48
Aniołki Kaczyńskiego - prawdziwe twarze

Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2011-09-25, 23:30 9
angel napisał/a:

Aniołki Kaczyńskiego - prawdziwe twarze



To niestety nie jest już tak zabawne ;'(
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2011-09-26, 0:44 11
@angel - jak jest szydera z Platfusów to musi być natychmiast riposta na Kaczora, nie? Ale jak odwrotnie, są jaja z PiSuarów i ktoś w temacie wrzuci coś o Tusku to zaraz lament i jęki, że pisowiec, że zwolennik kaczora i w ogóle bana mu.
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2011-09-26, 0:53 13
Magik2501 napisał/a:

@angel - jak jest szydera z Platfusów to musi być natychmiast riposta na Kaczora, nie? Ale jak odwrotnie, są jaja z PiSuarów i ktoś w temacie wrzuci coś o Tusku to zaraz lament i jęki, że pisowiec, że zwolennik kaczora i w ogóle bana mu.



Pewnie PełO przekupiło moderatorów Sadistica, by Ci szerzyli politykę nienawiści !!!!!
Zgłoś
Avatar
calasty 2011-09-26, 1:21 2
Jeśli o PO, to co tam Kwaśniewski robi?
Zgłoś
Avatar
Dzoshu 2011-09-26, 1:25 1
To jest logika typu 'Kto nie z nami ten przeciw nam'
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2011-09-26, 1:28
@Calasty... z niego się nie śmiałem !
Zgłoś
Avatar
emde 2011-09-26, 7:59 1
PO czy PiS czy chuj wie kto i tak mają was wszystkich w dupie no chyba że zbliżają się wybory wtedy ważne żebyś oddał na nas swój głos i spieprzaj dziadu. A wy dalej się kłóćcie kto za PiS kto za PO.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-09-26, 8:04 15
Piotr Nołbadi napisał/a:

Pewnie PełO przekupiło moderatorów Sadistica, by Ci szerzyli politykę nienawiści !!!!!


ooo wypraszam sobie... my działamy na zlecenie ruskich.
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-09-26, 8:11 1
d(-_-)b~ napisał/a:

my działamy na zlecenie ruskich



A ja myślałem, że to Czeczeńce.
Zgłoś
Avatar
zonk 2011-09-26, 8:57 6
Aż wzięło mnie na taką refleksję. To że rządzi PO to jest wina tylko i wyłącznie pisuarów. To przez nich ludzie głosowali na PO żeby oni nie dorwali się do władzy.
Zgłoś
Avatar
S................z 2011-09-26, 10:21 3
Magik2501 napisał/a:

@angel - jak jest szydera z Platfusów to musi być natychmiast riposta na Kaczora, nie? Ale jak odwrotnie, są jaja z PiSuarów i ktoś w temacie wrzuci coś o Tusku to zaraz lament i jęki, że pisowiec, że zwolennik kaczora i w ogóle bana mu.



Biedny pisiorek

@up
Święta racja, a teraz, śmiecie pewnie dojdą do władzy, bo dawni zwolennicy PO, będą głosowali na Palikota i SLD. Na samą myśl, że będą rządzić ludzie pokroju Ziobry, Hoffmana, Macierewicza i Kaczyńskiego, ciarki mnie przechodzą :/ Armagedon jest blisko...
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2011-09-26, 12:47 10
Zdaję sobie sprawę, że większości tutaj wyjebane jest kto dojdzie do władzy, bo woli sobie żyć swoim przyziemnym życiem, nie znając za krzty tego co tak naprawdę dzieje się na tym pojebanym świecie. Jeszcze jakiś czas temu miałem podobne podejście, sam nawet głosowałem na PO, bo zrażony byłem postacią kartofla, ale nic dziwnego, gdy w chacie leci włączone WSI24 non stop, gdzie dzień w dzień napierdala się na kaczora jaki to pojebany on nie jest. Wystarczyło zweryfikować informacje na temat członków platformy, by przejrzeć na oczy co jest grane. Kurwa mać, można być idiotą, ale nie ignorantem... Radziłbym poszperać w necie co poniektórym osobom, by sprawdzili czego dokonał rząd POjebów, a czego nie dokonał.

A oto działania waszego kochanego rządu POjebów w ostatnim czasie :

- wprowadzenie w życie ustawy o GMO ( radzę poczytać o skutkach zdrowotnych oraz jak odbije się to na polskiej gospodarce)

- ograniczenie dostępu do informacji publicznej

- odsprzedanie większej części koncesji na wydobycie gazu łupkowego w Polsce

- sprzedaż Stoczni Gdańskiej za grosze

- zadłużenie kraju na ponad 800mld

- Cenzura w mediach i internecie

- Patologiczna nagonka medialna na opozycje

- Sprzedaż Emitel'u - wiodącego operatora naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce.

O wiele wiele więcej jest tego gówna z ich strony, ale nieee... Wy wolicie głosować na PO, by nie wygrał PIS. Myślenie kurwa godne podziwu. Prawda jest taka, że Kaczyński chuja zrobi dla kraju, ale jest o stokroć bezpieczniejszy dla jego interesów niż rząd jebanych platformersów.

d(-_-)b~ napisał/a:


ooo wypraszam sobie... my działamy na zlecenie ruskich.



Peło... ruskie, jeden chuj !
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-09-26, 12:50 2
peło, sld, pis, ruskie, jeden chuj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie