18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Daab89 2009-06-27, 1:47
Perlo napisał/a:

Daab wielkie piwo , chociaz z slowami gLp tez sie zgodze. Takie czasy, tacy ludzie. Dla Ciebie tez piwo.
Fani niech teraz lacza sluchajac They don't care about us , czy bilie jean

Tylko prosze, nie wysmiewajcie go. Zachowajcie choc troche przyzwoitosci, mimo tego jaki charakter ma ta strona.



Dzięki Na MTV był dzisiaj dzień z MJ. Przypomniały mi się stare dobre czasy oglądając Remember the time. Tyle sław zagrało w jednym teledyski Jacksona.... Eddie Murphy, Iman, Magic Johnson.... W zasadzie to chyba tylko Prince mu odmówił współpracy o ile dobrze pamiętam.

Gdyby nie MJ takiego typa jak Timberlake, nikt by nie znał.
Zgłoś
Avatar
Ojcu 2009-06-27, 7:53
1. To był człowiek. Każdy kiedyś umrze.
2. Nie ma dowodów? wątpię, żeby tyle oskarżeń i tyle różnych dziwnych artykułów brało się z dupy. W Dodę z Nergalem też nie wierzyłem.
3. Będzie jak z wieloma ważnymi osobami, które odeszły. Najpierw popłaczą z tydzień może dwa, a potem wszyscy zapomną, więc jaki jest tego cel?
Zgłoś
Avatar
Dvs 2009-06-27, 11:01
flyhigh napisał/a:

byl pedofilem a takich to powinni... wyparl sie wlasnej rasy zmieniajac kolor skory. czarni powinni go zajebac a biali powiesic ? byl jaki byl. ale muzyke robil dobra.



Pierdolisz kurwa, że głowa mała. On cierpiał na chorobę skóry i nie wybielił się, bo chciał, tylko dlatego, że musiał. Gdyby się nie wybielił byłby powiedzmy 'łaciaty'.

Cytat:

We wczesnych latach 90. lekarze dermatolodzy stwierdzili, że piosenkarz cierpi na rzadką chorobę skóry zwaną bielactwem. Objawiała się ona utratą pigmentu i dużymi białymi plamami na skórze.



Zajebać to powinni Ciebie fani MJ za pieprzenie głupot.
Zgłoś
Avatar
Pooshkins 2009-06-27, 14:35
Ojcu napisał/a:


2. Nie ma dowodów? wątpię, żeby tyle oskarżeń i tyle różnych dziwnych artykułów brało się z dupy. W Dodę z Nergalem też nie wierzyłem.


a kto powiedział, że biorą się z dupy? kasa rządzi światem, na moje oko prosta sprawa, starsi dzieciaka pomyśleli, że przydało by się nowe futro, samochód etc etc.
Majkel od początków kariery właściwie otaczał się dziećmi, możliwe, że dlatego, że sam dzieciństwa nie miał, a oskarżenie wpłynęło po ilu latach od kiedy zaczął tworzyć?
Zgłoś
Avatar
Ojcu 2009-06-27, 16:22
Cóż...gwiazd jest więcej niż MJ i tylko o nim jak o pedofilu słyszałem, nie licząc paru co się przyznało itp itd.
Zgłoś
Avatar
Cnx 2009-06-27, 18:27 1
A mnie tam wszystko jebie, był a teraz nie ma.
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-06-28, 0:03
Michael Jackson nie był jakimś pojebem, który stwierdził: "A chuj, co z tego że jestem Nigger skoro mogę się wybielić!". Był produktem. Jego rodzice w zasadzie wydali na niego wyrok. On sam nie miał nic do gadania. Musiał poddać się temu wybielaniu, bo tak zadecydowali starzy i chuj. Przez tą wybielającą operację cierpiał nieustannie na raka skóry, prawdopodobnie z przerzutami. I to doprowadziło do jego zgonu, bo niby co innego. Absolutnie nie miał wpływu na swoje życie. Był produktem. To jest przykre...
Zgłoś
Avatar
Pooshkins 2009-06-28, 13:07
właściwie to też nieprawda
Cytat:

'Michael odziedziczył je po krewnych ze strony ojca, o czym poinformował go sam Joseph.'

Majk chorował na bielactwo nabyte czy inny chvj, jakby se skóry nie przeszczepiał to tak jak ktoś wyżej powiedział - byłby w łaty.
Zgłoś
Avatar
gsl87 2009-06-28, 17:22 1
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-06-29, 8:28
Zgłoś
Avatar
kubasias 2009-06-29, 8:44 2
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-06-30, 15:34 1
Zgłoś
Avatar
Gamba 2009-07-26, 0:20
kubasias napisał/a:

Obrazek



czemu on zaklada okulary na... okulary?
Zgłoś
Avatar
KuKluxKlan 2009-08-25, 17:46
gsl87 napisał/a:

Obrazek



A tego kto to zrobił to bym zapierdolił. Obraza dla całej Norweskiej kultury. grrr
Zgłoś