18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:19
🔥 Zacinająca się gnieciarka - teraz popularne
Avatar
Koperek 2009-06-26, 1:13 1
Piwo (pomijając fakt że M.J. faktycznie umarł, a szkoda. Był wielkim artystą)
Zgłoś
Avatar
FapFap 2009-06-26, 1:18
Czyli mit o zawale serca obalony
Zgłoś
Avatar
Perlo 2009-06-26, 1:44
Wypierdalaj. Umarl Krol ;(
Zgłoś
Avatar
Dym0r 2009-06-26, 1:51
Perlo, wzruszyłem się, lubisz wodę? jak cos to polecam z shouta
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-06-26, 1:51
Perlo, wyluzuj.
Zgłoś
Avatar
gLp 2009-06-26, 1:52 15
Perlo, pozwolę sobie zacytować pewien komentarz

"Przez ostatnie lata...

...wszyscy się z niego tylko śmiali. W filmikach na Youtube w różnych "śmiesznych" filmikach ktoś wklejał jego obecne zdjęcia i było super zabawnie. Teraz nagle wszyscy piszą jaki był wielki i płaczą. Świat hipokryzji - tyle. W Polsce 99% ludzi to hipokryci. Kogo byś nie spytał na ulicy przed śmiercią co myśli o Jacksonie - powiedziałby - mam z niego zwałę... jak on wygląda, porażka!
Teraz ten sam człowiek powiedziałby, że jest mu smutno i że Michaela będzie mu brakowało. W ostatnich latach tylko się z niego śmiano, a nikt na poważnie nie brał jego złego stanu jego zdrowia."
Zgłoś
Avatar
Perlo 2009-06-26, 2:08 2
Mozesz mnie nazwac hipokryta, pieprze to. Ja z jego muzyka wiaze najlepsze wspomnienia. Wspomanienia z wypoadow z przyjaciolmi. Gosc byl ikona naszych czasow. Okazmy mu troche szacunku.
Zgłoś
Avatar
Saia 2009-06-26, 2:16
gLp , w sumie się z Tobą zgadzam bo to tak wygląda tylko trochę głupio jest się wyśmiewać z martwej osoby
Zgłoś
Avatar
marcin_ 2009-06-26, 2:17 4
Dzieciom kamień z serca spadł.
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-06-26, 2:19 5
Saia, głupio to jest narobić w pory i powiedzieć mamie.
Zgłoś
Avatar
gLp 2009-06-26, 2:53 1
Saia, nie trzeba się wyśmiewać, jak za życia miało się go w dupie to po śmierci również można mieć go w dupie, a nie teraz wielkie smuty i żale a 2 dni temu darłi łacha z niego z kumplami. Perlo, nie nazywam Cię hipokryta, być może jesteś jednym z nielicznych, którzy go cenili i jego muzykę, nie wiem, nie wnikam
Zgłoś
Avatar
Perlo 2009-06-26, 3:18
JAko czlowieka go nie oceniam. Nie mam do tego prawa. Jako artysta byl dla mnie kims Rozumiem, na necie jest pelno pozerow i wiem co mozesz myslec.Dla mnie jego piosenki to wspomnienia, piekne wspomnienia. Sorki ze nie wczuwam sie w klmat sadistica ale tak jest.

Peace
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-06-26, 3:19
wierzcie lub nie, ale właśnie w tym momencie dowiedziałam się że MJ nie żyje teraz mnie zastanawia jak długo trwam już w niewiedzy <google>
Zgłoś
Avatar
Daab89 2009-06-26, 3:39 6
gLp napisał/a:

Perlo, pozwolę sobie zacytować pewien komentarz

"Przez ostatnie lata...

...wszyscy się z niego tylko śmiali. W filmikach na Youtube w różnych "śmiesznych" filmikach ktoś wklejał jego obecne zdjęcia i było super zabawnie. Teraz nagle wszyscy piszą jaki był wielki i płaczą. Świat hipokryzji - tyle. W Polsce 99% ludzi to hipokryci. Kogo byś nie spytał na ulicy przed śmiercią co myśli o Jacksonie - powiedziałby - mam z niego zwałę... jak on wygląda, porażka!
Teraz ten sam człowiek powiedziałby, że jest mu smutno i że Michaela będzie mu brakowało. W ostatnich latach tylko się z niego śmiano, a nikt na poważnie nie brał jego złego stanu jego zdrowia."



Heh Dobrze powiedziane chociaż ja należe do tego 1 % które zawsze doceniało jego twórcość. Był Jedyny w swoim rodzaju i zmienił muzykę na zawsze:

Genialna muzyka
Świetne teksty
Rewolucyjne teledyski (thriller....)
Niesamowite ruchy
Niepowtarzalny głos

Postać wibitna. Żyjemy w czasach w których gwiazda jego pokroju nie istnieje obecnie na scenie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie