18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
Avatar
mygyry 2016-09-15, 22:33 38
Niestety jest jak stary odkurzacz, słabo ciągnie i głośno buczy
Zgłoś
Avatar
Januszznarnii 2016-09-15, 22:35
moja obiektywna opinia? zero hejtu, zero niczego? WEŹ SPIERDALAJ
Zgłoś
Avatar
R................i 2016-09-16, 11:41
Nie ma to jak dać 20 piwo i czekać na rozwój wypadków
Zgłoś
Avatar
Kurman 2016-09-16, 12:18
Jeśli u siebie w kuchni bądź w sypialni spotykasz karaluchy to proponuje posprzątać w domu.
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2016-09-16, 12:20
w takim razie jest także idealna do...
napierdalania w nią kubotą
Zgłoś
Avatar
WalkingStephen 2016-09-16, 13:04 8
@Kurman wystarczy mieszkać w bloku i możesz sobie sprzątać 10 razy w ciągu dnia a i tak skurwiele będą się panoszyć. Miałem taki problem z 10 lat temu, gdzie u mnie w bloku kilka pięter wyżej mieszkał żul (mieszkanie opłacał mu MOPS) u którego się to wszystko rozmnażało i potem wentylacją popierdalało do innych mieszkań. Wchodziłem w nocy do kuchni i po zaświeceniu światła miałem przed oczami z 20 skurwysynów spierdalających jak murzyny w gettcie gdy podjeżdża patrol. Parę razy truliśmy robactwo na własną rękę środkami ogólnie dostępnymi, to po jednej nocy podłoga była czarna od karaczanów (prusaki skurwiele wytrzymalsze były i przeżywały), po takiej kuracji był tydzień spokoju ale potem znów to samo. Minęły ze 3 lata pisania pism do spółdzielni, sanepidu i chuj wie czego jeszcze zanim zaczęli przychodzić goście od eksterminacji robactwa i tak przez pół roku chuja to dawało bo żul u którego się rozmnażało robactwo ich nie wpuszczał do mieszkania, a oni nie mogli go zmusić do wpuszczenia. Dopiero po kilku miesiącach pojawił się papier z nakazem. Potem przez ok 3 miesiące raz w tygodniu przychodzili eksterminatorzy i psikali kratki wentylacyjne i "strategiczne miejsca", po tym zabiegu już nigdy więcej nie widziałem u siebie w mieszkaniu żadnego karaczana/prusaka i ciul wie czego jeszcze. Ogólnie sprawa przejebana jak masz taki problem przez sąsiada.
Zgłoś