18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Idealny na pierwszy anal
Jachu94 • 2014-07-06, 13:24
Ostatnimi czasy próbowałem przekonać swoją dziewczynę na anal. Po długich namowach w końcu się zgodziła, mówiąc, że mój penis będzie idealny na pierwszy raz. Łzy idealnie spełniły rolę nawilżacza.
Zgłoś
Avatar
dth 2014-07-07, 15:49 16
@pin
nie, ruchanie kobiety w dupę zalatuje pedalstwem, bo zamiast ruchać ją w miejsce które jest do tego przystosowane, mieszasz chujem gówno w jej dupie, jak pedał. Fakt, że jest to kobieta a nie facet ratuje trochę sytuację, ale mimo wszystko wydaje się podejrzane, że ktoś może woleć mieszać chujem gówno niż wkładać go do idealnie przystosowanej cipki, która ani nie śmierdzi, ani nie zawiera ekskrementów.
Zgłoś
Avatar
reverse_cowgirl 2014-07-07, 20:55 27
@dth
Tak jak banan jest idealnie przystosowany do reki?
Skatoleni idioci z lbami zawalonymi ekstrementami... Ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-07-07, 22:00 51
anty analni to nawet w cipce nie grzebali.
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-07-07, 22:01 3
Nie wiem kurwa, ale to dyskryminacja, że laski mają dwa orgazmy , a my tylko jeden.
Ale po co ja to piszę, jak większość jeszcze cipki na żywo nie widziała.
Zgłoś
Avatar
GibkiePalce 2014-07-07, 22:04 2
@up
a czesc pewnie nigdy nie zobaczy ;D
Zgłoś
Avatar
Biedras 2014-07-07, 22:04 2
@PoMaluchu

Wielokrotny, a nie podwojny orgazm
Zgłoś
Avatar
k................a 2014-07-07, 22:05 8
Lord_Viader napisał/a:

Proszę o wyjaśnienie: jak do cholery jakakolwiek formę seksu z kobietą można nazwać pedalską? Kryptopedały!



No jeśli koleś chce by panna ruchała go w kakao za pomocą strap-ona to jednak jest to trochę podejrzane
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-07-07, 22:10 17
To że rozpatrujecie sex tylko w kategoriach wsadzenia czegoś w coś pokazuje jak płytkie podejście macie do tematu. Związek to nie jest pójście do burdelu raz na kwartał i spekulowanie: dupa, usta czy cipa. A tak na marginesie najbardziej pedalskie jest rozmawianie o cudzych kutasach dumanie o tym gdzie który był wsadzony.
Zgłoś
Avatar
karol57 2014-07-07, 22:31 10
Nie wierzę, że na sadolu, gdzie wcześniej większość płakała, że dziewczyna/żona nie daje w dupę teraz uważają sex analny za pedalski -.- Wcześniej nawet baby z kutasami nie były dla was pedalskie...

P.S. Jeżeli wszystko wam się kojarzy z pedalstwem, to znaczy że z wami jest coś nie tak... (może to wyjaśniać dlaczego baby z kutasami nie były pedalskie)
Zgłoś
Avatar
badumbumpst 2014-07-07, 22:47
Jimmy Carr

ps. kolego, a czaisz różnice między nawilżaczem a lubrykantem?
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2014-07-07, 22:59 10
dth napisał/a:

@pin
nie, ruchanie kobiety w dupę zalatuje pedalstwem, bo zamiast ruchać ją w miejsce które jest do tego przystosowane, mieszasz chujem gówno w jej dupie, jak pedał. Fakt, że jest to kobieta a nie facet ratuje trochę sytuację, ale mimo wszystko wydaje się podejrzane, że ktoś może woleć mieszać chujem gówno niż wkładać go do idealnie przystosowanej cipki, która ani nie śmierdzi, ani nie zawiera ekskrementów.



Czyli jak staram Ci sie cos wytlumacz to mieszam w gownie, bo jestes nim wypelniony jebany wsiurze z kolbud. Wez idz zesraj sie emocjonalnie na nasza klase . Nigdy nie ruchales i nigdy nie poruchasz. Szkoda na ciebie napluc a co dopiero ci wpierdolic, lafiryndo ze wsi. Umzyj.

badumbumpst napisał/a:

Jimmy Carr

ps. kolego, a czaisz różnice między nawilżaczem a lubrykantem?



Ten zart zrozumie kazdy kto ma duzego chuja.

karol57 napisał/a:

Nie wierzę, że na sadolu, gdzie wcześniej większość płakała, że dziewczyna/żona nie daje w dupę teraz uważają sex analny za pedalski -.- Wcześniej wam nawet baby z kutasami nie były dla was pedalskie...

P.S. Jeżeli wszystko wam się kojarzy z pedalstwem, to znaczy że z wami jest coś nie tak... (może to wyjaśniać dlaczego baby z kutasami nie były pedalskie)



Wlasnie doswiadczasz inwazji tych, co nie maja ani zony, ani dziewczyny a jedyny raz gdy powachali cipke to gdy kosza na pranie wyciagneli majtki swojej starej. Inwazja brzydkich, zjebanych piegowatych spierdolencow ktorzy zaglosuja na jkm.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-07-07, 22:59 1
Chuj czy pedał czy nie pedał, ale trzeba mieć przede wszystkim mocno NASRANE w głowie, żeby wsadzać chuja w gówno. Nie ważne czyje!
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2014-07-07, 23:00 4
"Związek to nie jest pójście do burdelu raz na kwartał i spekulowanie: dupa, usta czy cipa."

oczywiście, że nie... to ustalenie kolejności jak kto lubi np: usta-cipa-dupa-usta, no i teoretycznie powinno być bezpłatne
Zgłoś
Avatar
mateuszowy 2014-07-07, 23:10
Ja nie mam pojęcia jak chuj może się się w dupie zmieścić.
Zgłoś
Avatar
x................n 2014-07-07, 23:31 1
@Bat_na_kuce
Szumi na sadolu? bo pachnie siłą argumentu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie