18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Kibic kopie ukraińca - teraz popularne
Cytat:

W amerykańskim stanie Kentucky 5-letni chłopiec zastrzelił 2-letnią siostrę - poinformowało w środę biuro szeryfa w mieście Cumberland. Lokalny portal internetowy podał, że malec strzelił z własnej broni, którą otrzymał w prezencie.

Wiadomo, że do tragedii doszło podczas zabawy. Strzelba stała w rogu pokoju. W jej komorze znajdował się jeden pocisk. W chwili gdy padł strzał, matka dzieci przebywała na werandzie. Dziewczynka zmarła po przewiezieniu do szpitala.

Rodzice dzieci twierdzą, że nie wiedzieli, że broń jest naładowana. Chłopiec otrzymał ją rok temu w prezencie. Firma Crickett, producent strzelby, ma bogatą ofertę broni strzeleckiej dla dzieci i młodzieży. Sprzedają ją pod hasłami reklamowymi: "Moja pierwsza strzelba" i "Najlepsza broń dla amerykańskiej młodzieży".



źródło
Zgłoś
Avatar
Shaggy93 2013-05-03, 12:31
jednego hamburgera mniej. na huj drążyć temat ??
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-05-03, 14:20
@NSZowiec

No mam nadzieje, że to nie jest komentarz do mojego postu bo ja jestem tak prawicowy, że jak mam skręcić w lewo to skręcam trzy razy w prawo...

Jeżeli dajesz komuś wolność do posiadania broni to jak realnie możesz zakreślić mu granice jej używania? Tzn. jak to sprawdzisz, a może kogoś nie ma całymi dniami w domu bo pracuje i ta broń zostaje gdzieś na wierzchu bo w imię prawdziwej wolności nie możesz mu mówić gdzie ma chować swoje rzeczy. Większość ludzi (w tym ty) zapomina, że prawo oprócz spełniania ideologicznych postulatów powinno po prostu działać i być bezpieczne dla ludzi. No i nie pierdolcie, że naturalna selekcja, że człowiek mądry i roztropny sobie poradzi bo państwo nie jest od tego żeby stwarzać obywatelowi zagrożenie ale żeby je eliminować. Ja wiem, że w internetach to można sobie pisać, że każdy poniżej 100 IQ powinien się od razu zabić, ale już widzę jak każdy z was podpisałby się pod taką ustawą swoim imieniem i nazwiskiem.
Co do kobiety 45 kg i mężczyzny 100 kg to wolałbym już budować panic roomy tak jak w filmie azyl z Jodie Foster niż uchwalać prawo, które daje wszystkim dostęp do broni. Poza tym są te wszystkie firmy ochroniarskie justusy, solidy itp. w dużym mieście przyjeżdżają w ciągu 4-5 min jak się naciśnie guzik.
Zgłoś
Avatar
WidziszINieGrzmisz 2013-05-03, 16:59
Ja pierdole tu jest mowa o pieciolatku.
Pojebani rodzice, bo nie sprawdzili czy bron jest zaladowana czy nie i nie byla odpowiednio zabezpieczona.
Jak mozna pozwolic takiemu malemu dziecku bawic sie bronia bez nadzoru.
Prawo do posiadania to dobra rzecz, ale dla ludzi z glowa.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-05-04, 16:14
Ja bym Jankesom dała więcej broni. Niech się pozabijają. Rozdawać ją w przedszkołach, szkołach, gdziekolwiek.
Zgłoś