18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:13
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Kibic kopie ukraińca - teraz popularne
🔥 Nowe sposoby na napastników.... - teraz popularne
Cytat:

W amerykańskim stanie Kentucky 5-letni chłopiec zastrzelił 2-letnią siostrę - poinformowało w środę biuro szeryfa w mieście Cumberland. Lokalny portal internetowy podał, że malec strzelił z własnej broni, którą otrzymał w prezencie.

Wiadomo, że do tragedii doszło podczas zabawy. Strzelba stała w rogu pokoju. W jej komorze znajdował się jeden pocisk. W chwili gdy padł strzał, matka dzieci przebywała na werandzie. Dziewczynka zmarła po przewiezieniu do szpitala.

Rodzice dzieci twierdzą, że nie wiedzieli, że broń jest naładowana. Chłopiec otrzymał ją rok temu w prezencie. Firma Crickett, producent strzelby, ma bogatą ofertę broni strzeleckiej dla dzieci i młodzieży. Sprzedają ją pod hasłami reklamowymi: "Moja pierwsza strzelba" i "Najlepsza broń dla amerykańskiej młodzieży".



źródło
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-02, 1:34 16
Granaty dla amerykańskiej młodzieży i czołgi dla ludu! My Amerykanie musimy sie bronić przed władzą reptilian! "Yippie-ki-yay, motherfucker.
Zgłoś
Avatar
jedrzej152 2013-05-02, 1:38 11
Jestę ekspertę i stwierdzam,że amerykańce są pojebane.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-02, 1:41
@up

Jestę ekspertę i stwierdzam, że jesteś ekspertę i masz racjem..
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-05-02, 3:20 8
@up @up

Ja też jestem ekspertę i zgadzam się z moimi przedmówcami. Chciałbym dodać, że posiadanie broni w USA i słynna 2 poprawka do konstytucji miały uzasadnienie w XIX wieku tylko dlatego, że władza musiała się liczyć z uzbrojonym społeczeństwem i dlatego powinna szanować wolności i prawa obywateli. Teraz kiedy władza ma znacznie skuteczniejsze sposoby na uciszanie ludzi to prawo traci sens. Amerykańce są pojebane dlatego, że dały sobie wmówić przez firmy produkujące broń, że prawo do posiadania broni jest ich najwyższym przywilejem. Jakie to poczucie bezpieczeństwa, że możesz ustrzelić przestępce, który wchodzi do twojego domu jak przestępca też ma broń i może ustrzelić ciebie.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-02, 3:38 4
@up

Aj waj, Ptoon, stąpasz po cienkim lodzie. Zaraz zaatakują twój post ultrafani Korwina, którzy chcą być kowbojami na dzikim zachodzie i masakrować lewaków swoimi rewolwerami, a nie jakimiś "pedalskimi merytorycznymi argumentami."

Wyobraź sobie jak Korwinowcy kupują sobie działo w Tesco i strzelają do parady równości. To są ich najskrytsze marzenia.
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2013-05-02, 3:57 1
Nie jestem lewakiem żeby twierdzić, że państwo ma zakazać, a przestępców wysłać na all inclusive. Jakby to ode mnie zależało to raczej dojebałbym korporacjom, które produkują broń, a nie od razu bezwzględnie zakazywał posiadania.

Korwinowcom powiem tyle, prawo do życia jest w hierarchii wyżej niż prawo do bezpieczeństwa.
Zgłoś
Avatar
MówMiAndrzej 2013-05-02, 10:05 2
Sracie ogniem przez to, że ludzie to debile. Jeśli się jest porządnym obywatelem to chciałbym mieć broń. Zawsze pewniej się czujesz z klamką w dłoni niż z jakimś kijem. Wolicie nie mieć klamki i jeszcze jak uderzycie złodzieja to pójdziecie siedzieć bo przypadkowo go połamaliście. To jest dopiero chore.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-05-02, 12:20 12
A u nas broń jest nielegalna i muszą się męczyć z progami, beczkami, zamrażarkami, itd.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-05-02, 23:55 8
"W komorze znajdował się jeden pocisk"
Może bełt, strzała albo torpeda?

Nabój, kurwa, nie pocisk. Nabój.

No chyba, że to była hakownica a nie strzelba.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-03, 1:48
@up

Pewnie dzieciak dostał swojego pierwszego shotguna, żeby na niego popatrzeć. Naboje sprzedają jak cukierki i tak właśnie jeden cukierek znalazł się w komorze.
Zgłoś
Avatar
Riffer 2013-05-03, 9:44 1
MówMiAndrzej napisał/a:

Sracie ogniem przez to, że ludzie to debile. Jeśli się jest porządnym obywatelem to chciałbym mieć broń. Zawsze pewniej się czujesz z klamką w dłoni niż z jakimś kijem. Wolicie nie mieć klamki i jeszcze jak uderzycie złodzieja to pójdziecie siedzieć bo przypadkowo go połamaliście. To jest dopiero chore.

Dobrze piszesz, ale tak jest jak cipy sie broni boja, to nie bron zabija tylko ludzie. ale niektorzy nie moga tego pojac.

@btw Wypadki sie zdarzaja.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-05-03, 9:57 2
govinem napisał/a:

Dobrze piszesz, ale tak jest jak cipy sie broni boja, to nie bron zabija tylko ludzie. ale niektorzy nie moga tego pojac.



Dlatego nie należy rozdawać broni ludziom, bo im odpierdala. Teraz, kurwa, sobie wyobrażam jak taki nawiedzony "ja-hu-ku-bubel" (czy jak mu tam) albo agresywny kibol Stryjek dostaje klamkę "do samoobrony przed złem" i idzie naprawiać świat strzelając do ludzi "niewłaściwie" myslących. Żyjemy w zbyt dużych skupiskach ludzkich, żeby każdy kretyn miał pistolet albo karabin. Skończyły się czasy gdzie sąsiad musiał bronić swojej posesji przed bandami zbójów i koniokradów. Nie chcę, żeby ktoś z mojej rodziny został zastrzelony na ulicy, bo jakiś pojeb sobie wkręcił fazę, że jest postacią z komiksu.

Łatwo powiedzieć, że wypadki się zdarzają jeśli to nie dotyczy ciebie i twoich bliskich.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-05-03, 10:00
No kurwa. Mieć jeden strzał i nim zabić... Chociaż to strzelba więc trudno spudłować szczególnie z niskiej odległości. Z drugiej strony pewnie wyjebało mu bark przy takim odrzucie.
Zgłoś
Avatar
Sarissofoi 2013-05-03, 10:03 3
Problemem nie jest broń ale debilizm ludzi ją posiadających.
Luźno stojąca załadowana broń w domu gdzie są dzieci?
Czysta głupota.
W sumie to taka selekcja naturalna. Brawo!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie