18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Xenomorph08 2011-07-25, 16:45 1
Fajna sprawa być grubym? Pocić się wszędzie nawet jak nie ma słońca? Jebać w autobusach, trolejbusach, tramwajach, biurze, szkole czy tam gdzieś? Nie mieć kolegów i żeby się z ciebie śmiali, bili, wyganiali i rzucali harpunami?
Zgłoś
Avatar
imarid 2011-07-25, 16:56 1
Wiesz co to ironia? :C
Zgłoś
Avatar
Black Jack 2011-07-25, 17:07 24
@Xenomorph08

Nie, fajnie jest mieć własne pole grawitacyjne.
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2011-07-25, 19:00 2
@up - najlepsze własne pole grawitacyjne to gruby portfel..
Zgłoś
Avatar
Adivost0 2011-07-25, 21:56
@Xenomorph08 - gruby+siłownia=morderca .
Zgłoś
Avatar
Aspołeczny krokodyl 2011-07-25, 22:13 1
Adivost0 = Norwegia
Zgłoś
Avatar
Taboretto 2011-07-25, 22:42 1
@Xenomorph08 ja tam jestem gruby kumpli mam, bity nie jestem (wręcz przeciwnie bo takie kozaki to tylko w gębie mocne jeden cios i po kolesiu), śmiali no owszem ale mnie to jakoś nie obchodzi, a pocenie się -od czego mamy dezodoranty w klasie miałem alkoholika i uwierz jebało od niego mocniej niż od przeciętnego spoconego grubasa (a najgorzej jak taki zacznie coś gadać z japy jedzie jak z 7 kręgu piekieł) więc przykro mi ale chrzanisz farmazony
Zgłoś
Avatar
John_Doe 2011-07-25, 23:19 7
Taboretto napisał/a:

@Xenomorph08 ja tam jestem gruby kumpli mam, bity nie jestem (wręcz przeciwnie bo takie kozaki to tylko w gębie mocne jeden cios i po kolesiu), śmiali no owszem ale mnie to jakoś nie obchodzi, a pocenie się -od czego mamy dezodoranty w klasie miałem alkoholika i uwierz jebało od niego mocniej niż od przeciętnego spoconego grubasa (a najgorzej jak taki zacznie coś gadać z japy jedzie jak z 7 kręgu piekieł) więc przykro mi ale chrzanisz farmazony



Gratuluję samozadowolenia. Idź się cieszyć z siebie gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
Samilo 2011-07-26, 1:31
"Po co taki człowiek żyje..."
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2011-07-26, 3:18
Niech sobie żyją, ale niech za bilety, kurwa, płacą więcej niż normalni ludzie.
To po prostu nie sprawiedliwe, że ja płacę tyle samo, ile gość, który jest praktycznie jak dwóch gości z 60KG worem tłuszczu między nimi. Ale nieee.... Bo jemu się, kurwa, należy. Tak samo jak te stosy żarcia 6 razy dziennie.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-07-26, 9:19
Śmianie się z grubych to moim zdaniem pedalstwo. Czy normalnego faceta obchodzi to czy inny facet jest gruby czy chudy? Raczej nie. Normalnego faceta interesują kobiety. Tak więc jeśli jeden facet interesuje się figurą drugiego, oznacza to że jest po prostu parówą
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-07-26, 12:06
Taboretto napisał/a:

@Xenomorph08 ja tam jestem gruby kumpli mam, bity nie jestem (wręcz przeciwnie bo takie kozaki to tylko w gębie mocne jeden cios i po kolesiu), śmiali no owszem ale mnie to jakoś nie obchodzi, a pocenie się -od czego mamy dezodoranty w klasie miałem alkoholika i uwierz jebało od niego mocniej niż od przeciętnego spoconego grubasa (a najgorzej jak taki zacznie coś gadać z japy jedzie jak z 7 kręgu piekieł) więc przykro mi ale chrzanisz farmazony



Idź być gruby gdzie indziej.
Zgłoś