18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Idź stąd
aduss122 • 2016-03-28, 12:48
Dziewczyna dostaje zeszytem w ryj, jeśli się komuś chcę, może zrobić gifa
Zgłoś
Avatar
Halman 2016-03-28, 12:50 2
myślę ze to nie pierwszy raz
Zgłoś
Avatar
sard 2016-03-28, 14:32 18
I tak powinno się traktować gimbazę
Zgłoś
Avatar
S................h 2016-03-28, 16:57 108
Cytat:

I tak powinno się traktować gimbazę



Tak się nie powinno traktować pod/gimb/lic/stud/bazy. Nauczyciel powinien wzbudzać szacunek ale na ten szacunek musi zapracować. To że ja, ty, inne starsze młodsze roczniki tak miały i mają jest winą systemu i historii naszego państwa. Zawód nauczyciela jest porównywalny płacowo z śmieciarzem, dlatego nie jest pożądany przez ludzi wykształconych, umiejących uczyć i posiadających odpowiednią wiedzę do skutecznej nauki i rozwoju jednostki. Tyczy się to każdego stopnia edukacji. pod/gimb/lic zaliczają się do jednego wora. Na studiach zaś, np. politechniki. ludzie którzy uczą byli w większości aspołeczniakami... którym potem nie udało się nigdzie zakręcić bo mają tytuł inżyniera na tak zwane 3. zostają i zaczynają uczyć tak zwana regresja wsteczna. Oczywiście nie wszyscy ale duża część tak.
Zgłoś
Avatar
jaboll154 2016-03-28, 17:04 17
Wytoczyłbym babie proces i tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
p................2 2016-03-28, 18:24 1
Ktoś wziął "wbijanie wiedzy do głowy" dosłownie
Zgłoś
Avatar
h................o 2016-03-28, 18:26 164
Zachowuje się tak, bo wszystkie stare nauczycielki to zakompleksione pizdy. Samotne, albo jak już mają męża to muszą go prosić, żeby chociaż raz w roku w jej urodziny je wyruchali, ale oczywiście nie na trzeźwo, bo się nie da. Szczególnie polonistki.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2016-03-28, 18:34 2
Kurwa brakuje tylko dalszej części jak siedzi i ryczy zajebiste piwfo.
Zgłoś
Avatar
~kotka_w_piwnicy 2016-03-28, 18:34 45
hoszo napisał/a:

Zachowuje się tak, bo wszystkie stare nauczycielki to zakompleksione pizdy. Samotne, albo jak już mają męża to muszą go prosić, żeby chociaż raz w roku w jej urodziny je wyruchali, ale oczywiście nie na trzeźwo, bo się nie da. Szczególnie polonistki.



lepiej bym tego nie ujęła.
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2016-03-28, 18:49 4
@Kotka_w_piwnicy
jesteś nauczycielką?
Zgłoś
Avatar
fart0wny 2016-03-28, 18:54 16
SomtaawKith napisał/a:



Tak się nie powinno traktować pod/gimb/lic/stud/bazy. Nauczyciel powinien wzbudzać szacunek ale na ten szacunek musi zapracować. To że ja, ty, inne starsze młodsze roczniki tak miały i mają jest winą systemu i historii naszego państwa. Zawód nauczyciela jest porównywalny płacowo z śmieciarzem, dlatego nie jest pożądany przez ludzi wykształconych, umiejących uczyć i posiadających odpowiednią wiedzę do skutecznej nauki i rozwoju jednostki. Tyczy się to każdego stopnia edukacji. pod/gimb/lic zaliczają się do jednego wora. Na studiach zaś, np. politechniki. ludzie którzy uczą byli w większości aspołeczniakami... którym potem nie udało się nigdzie zakręcić bo mają tytuł inżyniera na tak zwane 3. zostają i zaczynają uczyć tak zwana regresja wsteczna. Oczywiście nie wszyscy ale duża część tak.



Z tą płacą to pierdolisz od rzeczy. Niegdyś, jeszcze za czasów nauki w liceum jak sprawdzałem księgi wypłat dla nauczycieli to mi prawie gały wyszły z orbit. Podstawy może wiele nie było (za wyjątkiem stanowiska dyrektora i vice), ale z różnego rodzaju dodatkami wychodziły niesamowicie duże kwoty.

Czasem "pracowałem" przy zadaniach takich jak np. podłączenie klawiatury USB (ujmując w tym momencie tępym kurwom po studiach tam pracujących) w szkolnym sekretariacie, stąd możliwość sprawdzenia księg.
Zgłoś
Avatar
MalinowySasza 2016-03-28, 18:57 2
Jak ktoś nic nie umie to zostaje nauczycielem… a jak ktoś nie umie nawet uczyć – to zostaje wuefistą.
Zgłoś
Avatar
~kotka_w_piwnicy 2016-03-28, 18:57 2
gówniaczek napisał/a:

@Kotka_w_piwnicy
jesteś nauczycielką?



Skąd ten pomysł?
Zgłoś
Avatar
dymus89 2016-03-28, 19:11
Mogła wstać i wyjebac jej z krzesła albo dziennika w ryj.
Zgłoś
Avatar
fahur 2016-03-28, 19:16 3
Belfer wygląda jak Ewa Kopacz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie