18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
Kriski 2022-02-12, 9:41 5
To chrumknięcie na końcu, zajebiste.
Zgłoś
Avatar
PabllosSantoDaSilva 2022-02-12, 9:58 8
Oj dziewczęta były za pewne „obracane” tamtej nocy.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2022-02-12, 10:46 13
@up

O kurwa, ale sadolowy, piwnicowy specjalista

A po czym poznałeś, że były obracane tamtej nocy ???

Po tym, że się wyjebały na śliskich schodach ?

Weź przewietrz tą piwnice, bo Ci jebie na dekiel
Zgłoś
Avatar
PabllosSantoDaSilva 2022-02-12, 12:36 5
Driver19cm napisał/a:

@up
O kurwa, ale sadolowy, piwnicowy specjalista
A po czym poznałeś, że były obracane tamtej nocy ???
Po tym, że się wyjebały na śliskich schodach ?
Weź przewietrz tą piwnice, bo Ci jebie na dekiel



Miarkuj się malutki, bo Ci pompka strzeli. Te 19 w twoim nicku to chyba nie cm a sekund sądząc po twoich reakcjach na niektóre wpisy. Śmieszą mnie takie koguciki na sadolu. Większość ludzi wchodzi tu dla rozrywki a zawsze znajdzie się napinacz. W sumie to mam wywalone i podtrzymuje co napisałem. Scenariusz jak najbardziej realny i porządany przez sadoli - laski nawalone co można wnioskować po tym, że obie się wypieprzyły na schodach, kolesie zadowoleni bo wolna chata. Dalej nie trzeba kontynuować. Rozumię, że Ty tylko z kobietami rozmawiasz a seks jest obleśny?
Zgłoś
Avatar
dejwid092 2022-02-12, 13:23
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Miarkuj się malutki, bo Ci pompka strzeli. Te 19 w twoim nicku to chyba nie cm a sekund sądząc po twoich reakcjach na niektóre wpisy. Śmieszą mnie takie koguciki na sadolu. Większość ludzi wchodzi tu dla rozrywki a zawsze znajdzie się napinacz. W sumie to mam wywalone i podtrzymuje co napisałem. Scenariusz jak najbardziej realny i porządany przez sadoli - laski nawalone co można wnioskować po tym, że obie się wypieprzyły na schodach, kolesie zadowoleni bo wolna chata. Dalej nie trzeba kontynuować. Rozumię, że Ty tylko z kobietami rozmawiasz a seks jest obleśny?



Być moz były dymane noc wczesniej może noc później a może były dymane 24 h bo sobie orgie zrobili jeden chuj mnie natomiast rozpierdalaja osoby które nabijają sienz innych a same mają śmiech jak swinia
Zgłoś
Avatar
Silverface 2022-02-12, 15:21
Cos im te aniołki na śniegu nie wyszły.
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-02-13, 21:27
dejwid092 napisał/a:

Być moz były dymane noc wczesniej może noc później a może były dymane 24 h bo sobie orgie zrobili jeden chuj mnie natomiast rozpierdalaja osoby które nabijają sienz innych a same mają śmiech jak swinia



Jeden chuj mnie, a tak po polskiemu by popisać można?
Zgłoś
Avatar
Ziomee22 2022-02-14, 21:44
Każdy idzie normalnie tylko pizdy sie wyjebały i nadal chcą równouprawnienia...
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2022-02-18, 2:51
Oni tam gównem krwawią jak się wypierdalają?
Zgłoś