18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
~Velture 2018-02-25, 14:48 33
Dlatego uważam, że na internet powinno być zezwolenie poprzedzone egzaminami i wymaganym wiekiem tak jak na jazdę samochodem.
Zgłoś
Avatar
Halman 2018-02-25, 14:56 8
Velture napisał/a:

Dlatego uważam, że na internet powinno być zezwolenie poprzedzone egzaminami i wymaganym wiekiem tak jak na jazdę samochodem.


a ty masz certyfikat ISP na ironię i sarkazmy ?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-02-25, 14:59 26
HAL9000/2 napisał/a:


a ty masz certyfikat ISP na ironię i sarkazmy ?


Mam dwa i jestem w trakcie wyrabiania trzeciego na ból dupy.
Zgłoś
Avatar
B................k 2018-02-25, 15:54 7
Kazirodztwo w śród żydów to normalka.
Zgłoś
Avatar
HackerAGD 2018-02-25, 16:18 8
Rebeliant_ZPF, Pierdolisz głupoty, ruchałbyś, nawet jakby to była twoja siostra, a jak nie Ty to napewno ktoś inny
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2018-02-25, 17:03 1
Nie dość że pojebana to jeszcze brzydka
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2018-02-25, 17:37 1
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Zagadka.

Co wyrośnie z tej dziewczynki?

A: Zwykła szmata
B: Zwykła kurwa
C: Zwykła szmata dla chłopaka, zwykła kurwa dla tych co w kolejce



D: Zwykła idiotka
Zgłoś
Avatar
marmurowychuj 2018-02-25, 18:01
co raz więcej pedofilskich prowokacji widzę na tym portalu! tu jest temat z wczoraj ususzony bo ususzony ale zawsze
sadistic.pl/komenda-google-vt468720.htm5150737
Zgłoś
Avatar
M................e 2018-02-25, 21:11
@Velture nie zdziwię się jeśli kiedyś tak będzie, wszystko do tego prowadzi.
Zgłoś
Avatar
gabriel0 2018-02-25, 23:14 3
Gdzie można kupić taką siostrę?
Zgłoś
Avatar
S................i 2018-02-26, 2:48 3
gabriel0 napisał/a:

Gdzie można kupić taką siostrę?


W sklepie z siostrami.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-26, 10:41 2
Kolega z pracy ma córkę, która jest jeszcze 100% gówniakiem. 11 albo 12 lat chyba. Kiedyś przy flaszce mi powiedział że w historii przeglądarki na jej laptopie znalazł hasła typu ,,goli ludzie robią sex" albo ,,goły pan" itd. To pojebane nieziemsko ale niektóre gówniary, takie dzieci mogą interesować się wiadomo czym i szukać tego w sieci. Kurwa jak zostanę ojcem i będę miał córkę (mam nadzieję że nie) i wyczaję coś takiego jak kolega to będzie wpierdol. Dziewczynka w wieku 12 lat powinna interesować się lalkami barbie a nie kutasami.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-02-26, 10:44 13
100Burned napisał/a:

Kolega z pracy ma córkę, która jest jeszcze 100% gówniakiem. 11 albo 12 lat chyba. Kiedyś przy flaszce mi powiedział że w historii przeglądarki na jej laptopie znalazł hasła typu ,,goli ludzie robią sex" albo ,,goły pan" itd. To pojebane nieziemsko ale niektóre gówniary, takie dzieci mogą interesować się wiadomo czym i szukać tego w sieci. Kurwa jak zostanę ojcem i będę miał córkę (mam nadzieję że nie) i wyczaję coś takiego jak kolega to będzie wpierdol. Dziewczynka w wieku 12 lat powinna interesować się lalkami barbie a nie kutasami.


Dzieci interesują się seksem! O kurwa jak ona jest chora popierdolona! Do psychiatryka z nią!

Za dużo katechizmu czytasz
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-02-26, 10:50 6
Abraxus napisał/a:


Dzieci interesują się seksem! O kurwa jak ona jest chora popierdolona! Do psychiatryka z nią!

Za dużo katechizmu czytasz



Dzieci mają się uczyć i odkrywać swoje zainteresowania oraz rozwijać się społecznie. Na seksy przyjdzie czas. Rodzic co akceptuje, że dziecko staje się apatyczne, niezainteresowane niczym musi pogodzić się z tym że takie dziecko- elektrozombie zacznie szukać przyjemności w grzebaniu sobie w gaciach, żarciu niezdrowych rzeczy i marnowaniu czasu przed kompem/konsolą. Moje dzieci takie nie będą. Czas w internetach ściśle określony upłynie, dostanie piłkę jedno z drugim i niech wypierdala na dwór. Nie piłka? Kupię gokarta, krosika, quada niech jeździ jak tata. Albo jakiś instrument. Jest tyle fantastycznych rzeczy. Może łuk, wiatrówka albo sztuki walki?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie