18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Imam pokoju
nowynick • 2019-12-02, 10:21
Mohamad Tawhidi zwany "imamem pokoju" reformator islamu, który chce
zakazać przypisów do Koranu odnośnie m.in. dżihadu (w samym Koranie nie ma o tym ani słowa) odwiedził Polskę. Krótko nas podsumował

"zadrzyj z ich bezpieczeństwem publicznym a będziesz potrzebował karetki a nie policji"

Wspomniał też że czuł się bezpiecznie i nie potrzebował ochrony spacerując po Mazowszu. Prędzej muzułmanin nazwie Cię rozsądnym i otwartym niż lewackie sp***oliny....

2019-12-02, 17:20
Kamil1986DC napisał/a:

Skończ pie**olić polaczku...



To są opowieści z emigracji, oni się tam w tych gettach jak szczury po rynsztokach gonią, z tym że rano Ahmed odpala janka z haszu i siedzi przed telewizorem, a polaczek zapie**ala do roboty i pyta się swojego pana czy ładnie macha łopatą :D

2019-12-02, 17:24
qaz123edc napisał/a:

To prawda, z tym że po ch*j najemnicy z Polski mordują w wojnie która ch*j ich obchodzi?



Jeżeli zdasz sobię sprawę z tego, że wojujący islam jest w stanie wojny z Europą (której jesteśmy częścią) to "jakiś tam ch*j" może ich to obchodzić. Jakby szła średniowieczna krucjata przez Polskę, to też byś powiedział "ch*j to kogo obchodzi"?
Jakiś sens jest.

2019-12-02, 17:25
Takijja - zgodnie z nauką islamu obowiązkiem każdego imama jest zdobywać wyznawców, KAŻDYM SPOSOBEM. Jeżeli imam ma kraść, kłamać, oszukiwać, zabijać albo udawać odstepstwo od wiary czy zmianę religii ale robi to by zdobywać kolejnych wyznawców - nie tylko może ale wręcz MUSI to robić i każdy grzech zostanie mu wybaczony

2019-12-02, 17:36
Tekos napisał/a:

Jeżeli zdasz sobię sprawę z tego, że wojujący islam jest w stanie wojny z Europą (której jesteśmy częścią) to "jakiś tam ch*j" może ich to obchodzić. Jakby szła średniowieczna krucjata przez Polskę, to też byś powiedział "ch*j to kogo obchodzi"?
Jakiś sens jest.



No tak, tylko że:
1) znakomita większość rządów i (co najważniejsze) ludności Unii Europejskiej obecnie popiera postępującą islamizację kontynentu
2) USA do spółki z Izraelem są głównymi sponsorami wojującego islamu i dla pierwszego z wymienionych r*chawka na Bliskim Wschodzie jest sensem istnienia, dla drugiego zaś realizacją mokrych snów o "wielkim izraelu"
3) Polska nigdy w swojej historii nie wypuszczała się tak daleko na południe, a skupiała się bardziej na południowym wschodzie, za punkt odniesienia przyjmując sobie Morze Czarne
4) za komuny w Libii, Syrii i Iraku Polacy robili w miarę grube interesy, teraz mordują za dobre słowo od nowego pana
5) jak zaraz coś w Polsce pie**olnie na którymś z bożonarodzeniowych jarmarków to ukraiński majdan przy tym będzie wyglądał jak niedzielny spacerek
6) Jedynymi którzy faktycznie walczą z wojującym islamem na Bliskim Wschodzie są Rosjanie (wespół z niedobitkami ze zniszczonych przez USA świeckich krajów arabskich), tylko że przez polaczków tutaj nazywani są, o ile dobrze pamiętam, swołoczą ze wschodu

Podsumowując: czego się Polska wpie**ala w nie swoją wojnę, tym bardziej na boso i bez planu?

2019-12-02, 20:42
Ja standardowo napiszę, że tak samo jak do rudokitego nie mam szacunku też do imamów miłujących pokój. Tym bardziej chwalących rzeczywistość w kraju, w którym przebywali przez dwa tygodnie, czyli i tak krócej niż reszta wsi w piździe starej rudokitego, gdyż jak śpiewał klasyk "j***ł to pies, j***ła cała wieś. j***ł to też, szef gminy i jego teść" Amen.

2019-12-02, 21:31
Wiewór napisał/a:

Nie dajcie się zrobić w ch*ja. Nie ma nie radykalnych imamów jak powiedziała Oriana Fallaci. Każdy z nich to bezpośredni łącznik ze światem terroryzmu.
Pewnie przyjechał do Polski badać grunty pod potencjalnie zamachy. Każdy z nich posiada umiejętność kamuflowania się.
Z resztą islam to religia tak krwiożercza, że każdy muzułmanin gdzieś w wewnątrz duszy jest radykałem. Niektórzy po prostu hamują się i są w stanie funkcjonować między ludźmi cywilizowanymi ale bądźcie pewni, że każdy z nich jest zdolny do wszystkiego w imię swojej fałszywej religii.
Istnieje tylko jeden radykalny islam. Innych nie ma.



Pierwszy i ostatni raz dostałeś ode mnie piwo...

2019-12-02, 21:46
~DMT napisał/a:

Pierwszy i ostatni raz dostałeś ode mnie piwo...



To razem dostał dwa. :)

2019-12-02, 22:28
IOI napisał/a:

to niech sobie wieczorem pojdzie pospacerowac po pradze czy innym zadupiu



Tam to nie ma znaczenia czy jesteś biały, czarny czy tęczowy. Wpie**ol dostaniesz a powód się znajdzie.

2019-12-02, 22:33
Wiewór napisał/a:

Nie dajcie się zrobić w ch*ja. Nie ma nie radykalnych imamów jak powiedziała Oriana Fallaci. Każdy z nich to bezpośredni łącznik ze światem terroryzmu.
Pewnie przyjechał do Polski badać grunty pod potencjalnie zamachy. Każdy z nich posiada umiejętność kamuflowania się.
Z resztą islam to religia tak krwiożercza, że każdy muzułmanin gdzieś w wewnątrz duszy jest radykałem. Niektórzy po prostu hamują się i są w stanie funkcjonować między ludźmi cywilizowanymi ale bądźcie pewni, że każdy z nich jest zdolny do wszystkiego w imię swojej fałszywej religii.
Istnieje tylko jeden radykalny islam. Innych nie ma.



Nie mierz innych swoją miarką

2019-12-02, 22:36
Dać mu Nobla :-D

2019-12-02, 23:40
swampman napisał/a:

pytanie po ch*j w ogole sa potrzebne religie w 2019? czasy ciemnogrodu juz dawno minely w sensie oczywiscie nauki sprzetu badawczego itd, bo idiotow dalej nie brak ale nie oznacza to ze trzeba kolejne pokolenia zarazac tym gownem. zamiast biblii koranu czy innego wspanialego dziela o zerowej wartosci naukowej czy dowodowej (historie i akcja tez marna) zaszczepcie w kims bakcyla z chemii biologii czy fizyki a swiat od razu stanie sie lepszy (o ile ktos zdobytej wiedzy nie wykorzysta w zlym celu).
przed nami tyle do odkrycia ze wierzenie ze nieudolnosc przybita do kawalka drewna jest odpowiedzia na otaczajacy cie swiat jest poprostu zwykla strata czasu. zeby byc dobrym czlowiekiem tez nie potrzeba religii. pieniadze to kolejna kwestia. one ida na zmarnowanie dzieki religiom i kaplanom. wystarczy spojrzec co stalo sie z krajami arabskimi przez ostatnie dekady a jaka potega naukowa byli w okolo 1100r.
podsumowujac potrzeba nam naukowcow pionierow odkrywcow, ludzi odwaznych a nie facetow popie**alajacych w kieckach czy broda czy sutkopodobnym nakryciem glowy i dziwnymi bakobrodami zabijajacych sie o to ze spiderman jest prawdziwy a batman nie. wtedy gowno mni ebedzie obchodzic jesli polece w kosmos z ciapakiem bialym czy murzynem jesli bedzie mial w glowie podobnie jak ja. a fizyczne predyspozycje mozna wykorzystac juz w dowolny sposob.



Gorszego debilizmu nie czytałem. Piszesz, że ciapak, biały lub murzyn miałby podobnie jak Ty w głowie to by Cie gówno obchodziło czy polecą z Tobą w kosmos. Niestety to są zupełnie inne kultury i to o czym piszesz to jakaś utopia, lub stwierdzenie, że nigdy prawdziwego komunizmu nie było, bo ludzie nie postępowali tak jak należy. Najlepiej napisać, że gdyby wszyscy mysleli jak ja to byloby wspaniale. Gdyby nie religie to świat nie poszedłby tak do przodu. Dalej byśmy siedzieli w jaskini i mielibyśmy w dupie po co żyjemy, a dzięki religiom człowiek dąży do tego, żeby poznać prawdę.

Fajnie sobie tak popieprzyć jak Ty, ale nie bez powodu największe mózgi tego świata twierdziły, że ten świat musiała stworzyć jakaś siła wyższa/Bóg.

2019-12-03, 01:51
Moca172 napisał/a:

Gorszego debilizmu nie czytałem. Piszesz, że ciapak, biały lub murzyn miałby podobnie jak Ty w głowie to by Cie gówno obchodziło czy polecą z Tobą w kosmos. Niestety to są zupełnie inne kultury i to o czym piszesz to jakaś utopia, lub stwierdzenie, że nigdy prawdziwego komunizmu nie było, bo ludzie nie postępowali tak jak należy. Najlepiej napisać, że gdyby wszyscy mysleli jak ja to byloby wspaniale. Gdyby nie religie to świat nie poszedłby tak do przodu. Dalej byśmy siedzieli w jaskini i mielibyśmy w dupie po co żyjemy, a dzięki religiom człowiek dąży do tego, żeby poznać prawdę.
Fajnie sobie tak popieprzyć jak Ty, ale nie bez powodu największe mózgi tego świata twierdziły, że ten świat musiała stworzyć jakaś siła wyższa/Bóg.



ty zacznij lepiej od czytania ze zrozumieniem...
najwieksze mozgi tego swiata twierdzily ze ten swiat musiala stworzyc sila wyzsza? czyli kto dla ciebie? ten z torunia ?

gdyby nie religie to nie poszlibysmy do przodu? :lol: moglbym cos wspomniec chociazby o paleniu na stosach za "herezje" ale tego nie zrobie.

dzieki religiom dazymy do tego zeby poznac prawde?
no wlasnie dlatego religie nie sa prawda, sam sie zaorales a dazymy do prawdy dzieki naszej ciekawosci uporowi i checi zmian. taka nasza natura
:lol:
aaaa i jeszcze jedno... wlasnie te roznice kulturowe o ktorych mowisz maja podloze religijne najczesciej. to bylo tym glupim "spoiwem" ktorego zaciekle bronili i dla niego zabijali. tak samo jak kibole w dzisiejszych czasach cie pobija bo masz nie ten kolor koszulki co potrzeba. rozumiesz? bo bardziej obrazowo jak dziecku nie umiem wytlumaczyc. orle.

czasy sie zmieniaja

2019-12-03, 08:13
qaz123edc napisał/a:

2) USA do spółki z Izraelem są głównymi sponsorami wojującego islamu i dla pierwszego z wymienionych r*chawka na Bliskim Wschodzie jest sensem istnienia, dla drugiego zaś realizacją mokrych snów o "wielkim izraelu"



W życiu większej bzdury nie przeczytałem. Gdzie ty takie debilizmy usłyszałeś? w Tvtrwam? Żydzi i USA to naturalni wrogowie każdego kozojebcy.

qaz123edc napisał/a:

4) za komuny w Libii, Syrii i Iraku Polacy robili w miarę grube interesy, teraz mordują za dobre słowo od nowego pana



Kogo mordują? Jakiego pana? Leki ci się skończyły?

qaz123edc napisał/a:

6) Jedynymi którzy faktycznie walczą z wojującym islamem na Bliskim Wschodzie są Rosjanie (wespół z niedobitkami ze zniszczonych przez USA świeckich krajów arabskich), tylko że przez polaczków tutaj nazywani są, o ile dobrze pamiętam, swołoczą ze wschodu



Wszystko jasne. Kacapski troll :-|
Rosjanie wspierają zbrodnicze reżymy np. Asada bo jest on wrogiem USA. Uważają, że muszą go bronić dla zachowania równowagi sił w regionie w podziale USA vs ZSRR.
Dokonują ludobójstwa na wrogich reżimowy partyzantach. Nie dlatego, że są Muzułmanami tylko dlatego, że wrogami Asada. Po prostu zwyczajowe "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem". Amerykanie są wrogami kacapów więc ZSRR brata się z reżimami, które są wrogami USA.
A ty biedny idioto łyknąłeś kremlowską propagandę o dobrych Rosjanach walczących z niedobrem w postaci Muzułmanów?

qaz123edc napisał/a:

Podsumowując: czego się Polska wpie**ala w nie swoją wojnę, tym bardziej na boso i bez planu?


W dzisiejszym zglobalizowanym świecie nie ma nie naszych wojen. świat jest podzielony na frakcje USA, Rosja i Chiny oraz kultury zachodnia, muzułmańską i resztę świata.
Wszystkie te frakcje prowadzą między sobą wojny. Polska należy do strefy wpływów USA i kręgu kultury zachodniej więc chcąc nie chcąc mamy swoje obowiązki wobec naszych sojuszników.
Nie możemy stać biernie z boku i nic nie robić jak Szwajcaria bo nas na to nie stać. Musimy wchodzić w dupę bez nawilżenia, żeby przetrwać. Jeśli odwrócimy się od USA to od razu wchłonie nas ZSRR.

2019-12-03, 08:26
swampman napisał/a:

pytanie po ch*j w ogole sa potrzebne religie w 2019? czasy ciemnogrodu juz dawno minely w sensie oczywiscie nauki sprzetu badawczego itd, bo idiotow dalej nie brak ale nie oznacza to ze trzeba kolejne pokolenia zarazac tym gownem. zamiast biblii koranu czy innego wspanialego dziela o zerowej wartosci naukowej czy dowodowej (historie i akcja tez marna) zaszczepcie w kims bakcyla z chemii biologii czy fizyki a swiat od razu stanie sie lepszy (o ile ktos zdobytej wiedzy nie wykorzysta w zlym celu).
przed nami tyle do odkrycia ze wierzenie ze nieudolnosc przybita do kawalka drewna jest odpowiedzia na otaczajacy cie swiat jest poprostu zwykla strata czasu. zeby byc dobrym czlowiekiem tez nie potrzeba religii. pieniadze to kolejna kwestia. one ida na zmarnowanie dzieki religiom i kaplanom. wystarczy spojrzec co stalo sie z krajami arabskimi przez ostatnie dekady a jaka potega naukowa byli w okolo 1100r.
podsumowujac potrzeba nam naukowcow pionierow odkrywcow, ludzi odwaznych a nie facetow popie**alajacych w kieckach czy broda czy sutkopodobnym nakryciem glowy i dziwnymi bakobrodami zabijajacych sie o to ze spiderman jest prawdziwy a batman nie. wtedy gowno mni ebedzie obchodzic jesli polece w kosmos z ciapakiem bialym czy murzynem jesli bedzie mial w glowie podobnie jak ja. a fizyczne predyspozycje mozna wykorzystac juz w dowolny sposob.



No i właśnie mój wpis jest również o takich jak Ty. Nie wierzysz w nic (religijnie), to nie wierz. Masz takie prawo. Ale Ty się nie wpie**alaj ze swoim ateizmem tym którzy w coś tam wierzą, a wierzący niech się nie wpie**alają w Twój ateizm by Cię nawracać. Z drugiej strony łatwo mówić. Utopia.

2019-12-03, 14:09
Wiewór, warto tu jeszcze wspomnieć o Kurdach... Pomimo tego, że są to islamiści, to mają wyj***ne na pedofila. Wiem co mówię, nie jedną flaszkę razem zrobiliśmy i im zawsze przybiję piątkę...