18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (0) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Imam pokoju
nowynick • 2019-12-02, 10:21
Mohamad Tawhidi zwany "imamem pokoju" reformator islamu, który chce
zakazać przypisów do Koranu odnośnie m.in. dżihadu (w samym Koranie nie ma o tym ani słowa) odwiedził Polskę. Krótko nas podsumował

"zadrzyj z ich bezpieczeństwem publicznym a będziesz potrzebował karetki a nie policji"

Wspomniał też że czuł się bezpiecznie i nie potrzebował ochrony spacerując po Mazowszu. Prędzej muzułmanin nazwie Cię rozsądnym i otwartym niż lewackie sp***oliny....

2019-12-02, 10:44
"chłyt martetingowy"

2019-12-02, 11:35
Tak bez źródła to na ch*j wstawiasz?
Był prawie rok temu u nas.

Zresztą ja w to pie**olenie nie wierzę. Na rękę jest im, że większość Polaków nie dała się omamić Sorosowi, w imię zasady "wróg mojego wroga".

Masz k***a coś żeby nie wiało p*zdą:

https://www.prawdaobiektywna.pl/polska/tawhidi-odwiedzil-warszawe-6703.html


Znany z krytyki islamskiego radykalizmu Mohammad Tawhidi odwiedził Polskę. Niezwykle popularny z mediach społecznościowych szyicki imam pochwalił nasz kraj....

W zamieszczonym tweecie Tawhidi wymienia, za co ceni Polskę:
Polska:
– Nie przyjmuje dżihadystów
– Nie otacza czcią Sorosa
– Nie podporządkowuje się islamistom
– Chroni swoich ludzi
– Strzeże swoich granic
– Broni swoich wartości
– Dotrzymuje swoich obietnic

* pisze pod zdjęciem zrobionym przy Alejach Jerozolimskich. *

Bądź jak Polska - puentuje szyicki imam, który ma na sobie koszulkę z polskim orłem....

2019-12-02, 12:25
Velturałkę napisał/a:


Znany z krytyki islamskiego radykalizmu Mohammad Tawhidi odwiedził Polskę.



niech jeszcze parę razy przyjedzie to wyjedzie z przekonaniem co do słuszności swoich tez - niech czuje ze miał rację...

2019-12-02, 12:26
Taka koszulka w Warszawie faktycznie może podwyższyć staty z bezpieczeństwa.

2019-12-02, 12:58
wg mnie to jest kadzenie , jak dla dupy żeby Ci dała.

2019-12-02, 13:22
to niech sobie wieczorem pojdzie pospacerowac po pradze czy innym zadupiu

2019-12-02, 13:26
Nie dajcie się zrobić w ch*ja. Nie ma nie radykalnych imamów jak powiedziała Oriana Fallaci. Każdy z nich to bezpośredni łącznik ze światem terroryzmu.
Pewnie przyjechał do Polski badać grunty pod potencjalnie zamachy. Każdy z nich posiada umiejętność kamuflowania się.
Z resztą islam to religia tak krwiożercza, że każdy muzułmanin gdzieś w wewnątrz duszy jest radykałem. Niektórzy po prostu hamują się i są w stanie funkcjonować między ludźmi cywilizowanymi ale bądźcie pewni, że każdy z nich jest zdolny do wszystkiego w imię swojej fałszywej religii.
Istnieje tylko jeden radykalny islam. Innych nie ma.

2019-12-02, 14:56
IOI napisał/a:

to niech sobie wieczorem pojdzie pospacerowac po pradze czy innym zadupiu



Owinąć pastucha szalikiem Wisły i niech pobiega nocą po starej Hucie.

2019-12-02, 15:50
pie**olenie o Szopenie...

Miałem i mam styczność z tymi ludźmi, pojedynczo, albo w małych grupkach, podkulają ogon przed Polakami, a w dużej grupie to już co innego...

Nie mniej jednak, boją się Nas jak ognia (oczywiście, jak nie jesteś p*zdą..) potwierdzone info.




2019-12-02, 16:10
W każdym temacie, w tym w religiach potrzebny jest rozsądek. Każde odchyły, skrajności i ortodoksyjności są złe i ch*j. Wierz sobie człowieku w co chcesz, nie wpie**alaj się drugiemu w to co on wierzy i nie narzucaj mu swojej wiary. Gdyby tak społeczeństwo potrafiło działać świat byłby dużo piękniejszy i spokojniejszy.

2019-12-02, 16:58
~DMT napisał/a:

pie**olenie o Szopenie...
Miałem i mam styczność z tymi ludźmi, pojedynczo, albo w małych grupkach, podkulają ogon przed Polakami, a w dużej grupie to już co innego...
Nie mniej jednak, boją się Nas jak ognia (oczywiście, jak nie jesteś p*zdą..) potwierdzone info.



To prawda, z tym że po ch*j najemnicy z Polski mordują w wojnie która ch*j ich obchodzi?

2019-12-02, 17:03
Gdyby ktoś wpadł na pomysł np Srydzyk że wysadzanie się jest git , to byśmy mieli deszcz moherów na zaraz.

2019-12-02, 17:11
KieldW napisał/a:

W każdym temacie, w tym w religiach potrzebny jest rozsądek. Każde odchyły, skrajności i ortodoksyjności są złe i ch*j. Wierz sobie człowieku w co chcesz, nie wpie**alaj się drugiemu w to co on wierzy i nie narzucaj mu swojej wiary. Gdyby tak społeczeństwo potrafiło działać świat byłby dużo piękniejszy i spokojniejszy.



pytanie po ch*j w ogole sa potrzebne religie w 2019? czasy ciemnogrodu juz dawno minely w sensie oczywiscie nauki sprzetu badawczego itd, bo idiotow dalej nie brak ale nie oznacza to ze trzeba kolejne pokolenia zarazac tym gownem. zamiast biblii koranu czy innego wspanialego dziela o zerowej wartosci naukowej czy dowodowej (historie i akcja tez marna) zaszczepcie w kims bakcyla z chemii biologii czy fizyki a swiat od razu stanie sie lepszy (o ile ktos zdobytej wiedzy nie wykorzysta w zlym celu).
przed nami tyle do odkrycia ze wierzenie ze nieudolnosc przybita do kawalka drewna jest odpowiedzia na otaczajacy cie swiat jest poprostu zwykla strata czasu. zeby byc dobrym czlowiekiem tez nie potrzeba religii. pieniadze to kolejna kwestia. one ida na zmarnowanie dzieki religiom i kaplanom. wystarczy spojrzec co stalo sie z krajami arabskimi przez ostatnie dekady a jaka potega naukowa byli w okolo 1100r.
podsumowujac potrzeba nam naukowcow pionierow odkrywcow, ludzi odwaznych a nie facetow popie**alajacych w kieckach czy broda czy sutkopodobnym nakryciem glowy i dziwnymi bakobrodami zabijajacych sie o to ze spiderman jest prawdziwy a batman nie. wtedy gowno mni ebedzie obchodzic jesli polece w kosmos z ciapakiem bialym czy murzynem jesli bedzie mial w glowie podobnie jak ja. a fizyczne predyspozycje mozna wykorzystac juz w dowolny sposob.

2019-12-02, 17:17
DMT napisał/a:

pie**olenie o Szopenie...
Miałem i mam styczność z tymi ludźmi, pojedynczo, albo w małych grupkach, podkulają ogon przed Polakami, a w dużej grupie to już co innego...
Nie mniej jednak, boją się Nas jak ognia (oczywiście, jak nie jesteś p*zdą..) potwierdzone info.



Skończ pie**olić polaczku...