18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
Szaman4321 2015-09-16, 11:54 17
Przydałby się taki gość w parlamencie Europejskim żeby pokazać tym otumanionym lewakom prawdę.
Zgłoś
Avatar
Ostrovsky 2015-09-16, 12:14 4
dawno nie słyszałem czegoś mądrzejszego w ostatnim czasie piwo!
Zgłoś
Avatar
bebini 2015-09-16, 12:18 2
a w dodatku przyjmowanie islamistów wiadomo jak się kończy...
Zgłoś
Avatar
H................R 2015-09-16, 12:20 73
Jeśli jesteś zjebanym lewakiem albo niemcem nie czytaj tego posta bo i tak go nie zrozumiesz:
-Panie hydrauliku pękła mi rura w kiblu i gówno wlewa mi się do salonu proszę to naprawić
-ok nie ma problemu musimy zwołać zebranie wszystkich lokatorów podczas którego ustalimy solidarnie ile każdy z pana sąsiadów zdoła zmieścić gówna w mieszkaniu...
Zgłoś
Avatar
r................4 2015-09-16, 12:37 5
Fucking A.
Noble price for this fucker.
Ziomek musiał zabrać ze sobą gumy żeby wytłumaczyć tępym Amerykanom o co kaman
Zgłoś
Avatar
remi1982 2015-09-16, 12:49 12
HODOR napisał/a:

Jeśli jesteś zjebanym lewakiem albo niemcem nie czytaj tego posta bo i tak go nie zrozumiesz:
-Panie hydrauliku pękła mi rura w kiblu i gówno wlewa mi się do salonu proszę to naprawić
-ok nie ma problemu musimy zwołać zebranie wszystkich lokatorów podczas którego ustalimy solidarnie ile każdy z pana sąsiadów zdoła zmieścić gówna w mieszkaniu...



Idealnie to ująłeś. Tak właśnie powinno się przedstawiać lewactwu problem z którym boryka się europa. Ale zapewne i tak nie pojmą.
Zgłoś
Avatar
M................w 2015-09-16, 13:07 2
Bardzo ciekawe podejście do problemu i proste wytłumaczenie. Piwko
Zgłoś
Avatar
C................x 2015-09-16, 13:10
Łał... Jak dużo gumy!
Zgłoś
Avatar
D................7 2015-09-16, 13:14 5
Wy na serio myślicie, że politycy europejscy podejmuję takie decyzje, a nie inne, z głupoty, a nie dlatego, że mają w tym swój cholerny interes?
Polityk to generalnie bardzo sprytne i zaradne stworzenie. Nic, co się w polityce dzieje, nie jest przypadkiem.
Zgłoś
Avatar
kacaraba 2015-09-16, 13:28 2
Tymczasem na gazeta.pl, śmieciu dziennikarskim:
Pod naszymi tekstami o uchodźcach pojawiała się zatrważająca liczba komentarzy, które nawoływały do przestępstw, zawierały treści rasistowskie i ksenofobiczne. Nie chcemy ich pokazywać. Nie godzimy się na naruszanie godności innych ludzi na naszym forum. Dlatego zdecydowaliśmy, że wyłączymy możliwość komentowania pod naszymi tekstami o uchodźcach. Będziemy też zgłaszać do prokuratury przypadki nawoływania do nienawiści na tle rasowym i religijnym.
Zgłoś
Avatar
ziomall007 2015-09-16, 13:29 2
Jeżeli Amerykanie chcą pomóc, to niech nie wpierdalają się ze swoją demokracją do tych wszystkich krajów.
Zgłoś
Avatar
idejakprzecinak 2015-09-16, 13:44
Powinni to puszczać Merkelowej codziennie przy śniadaniu, obiedzie i kolacji a nawet kiedy brancluje się swoim diltosem.
Zgłoś
Avatar
Guzik 2015-09-16, 14:26
kacaraba napisał/a:

Tymczasem na gazeta.pl, śmieciu dziennikarskim:
Pod naszymi tekstami o uchodźcach pojawiała się zatrważająca liczba komentarzy, które nawoływały do przestępstw, zawierały treści rasistowskie i ksenofobiczne. Nie chcemy ich pokazywać. Nie godzimy się na naruszanie godności innych ludzi na naszym forum. Dlatego zdecydowaliśmy, że wyłączymy możliwość komentowania pod naszymi tekstami o uchodźcach. Będziemy też zgłaszać do prokuratury przypadki nawoływania do nienawiści na tle rasowym i religijnym.



No i prawidłowo. Nie mam na myśli obrony biednych imigrantów przed tym, co ktoś napisał na internetach, ale samo patrzenie na idiotów wypisujących pod artykułami posty typu "jebać ciapaków" albo inne "do gazu" Jest żenujące.

Jestem przeciwnikiem imigracji ale jestem też przeciwnikiem debilizmu i żenującego poziomu jaki reprezentują sobą Polacy w internecie. Wnioski do prokuratury są śmieszne i tylko wkurwia, że sądy muszą się zajmować takimi idiotyzmami za nasze pieniądze ale mandaty za bycie tępym idiotą w internecie mogłyby się pojawić. Może jeden z drugim by się zastanowił zanim by napisali coś w sieci. Chcesz się wyżalić to sobie znajdź jakieś forum antyimigracyjne i pisz tam do woli a nie zasypuj facebooka albo inne portale jakąś śmieszną gównoburzą. Jakoś są ludzie, którzy potrafią kulturalnie dyskutować na temat ten i każdy inny. No ale zawsze się znajdzie jakiś yntelygent który porazi publiczność swoim błyskotliwym "Jebać kozojebców! Polska dla Polaków".

Druga sprawa jest taka, że raczej nie będę płakał, że nie mogę skomentować artykułu na tym portalu bo zwyczajnie go nie odwiedzam.
Zgłoś
Avatar
Profx5015 2015-09-16, 15:33
Czemu to nie mogło zostać na głównej? Tyle piw...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie