18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Y................s 2010-10-16, 15:06
Craft napisał/a:

http://www.sadistic.pl/pan-henryk-i-dobre-rady-vt14961.htm?highlight=woodstock

I tyle w temacie łudstoku.


Antychryst czochra ci kakao
Zgłoś
Avatar
Everal 2010-10-16, 15:06 4
Craft napisał/a:

http://www.sadistic.pl/pan-henryk-i-dobre-rady-vt14961.htm?highlight=woodstock

I tyle w temacie łudstoku.


Kolego byłeś na woodstocku? Bo ja tak. I Ci coś opowiem. Byłem sceptyczny dla pojechania tam. Ale jak już zajechałem to nie chciałem stamtąd wyjeżdżać. To jest parę dni podczas których można być naprawdę sobą. Zrobić wszystko na co ma się ochotę. Więc MILCZ!
Zgłoś
Avatar
Lew 2010-10-16, 15:17
Panowie na następny rok na woodzie trzeba zrobić spotkanie użytkowników Sadistica
Zgłoś
Avatar
matx 2010-10-16, 15:23
najwazniejsze, ze chlopaki maja pasje.
Zgłoś
Avatar
Craft 2010-10-16, 15:28
Everal napisał/a:


Kolego byłeś na woodstocku? Bo ja tak. I Ci coś opowiem. Byłem sceptyczny dla pojechania tam. Ale jak już zajechałem to nie chciałem stamtąd wyjeżdżać. To jest parę dni podczas których można być naprawdę sobą. Zrobić wszystko na co ma się ochotę. Więc MILCZ!



Nie muszę próbowac gówna, żeby wiedzieć, ze jest chujowe w smaku. Koncept tej imprezy jest dla mnie nie do zniesienia, podobnie ludzie którzy tam jeżdżą (a z wieloma miałem kontakt, na szczęście krótki). uczestnicy łudstoków z reguły przedstawiają sobą wszystko czego niecierpię w ludziach.
Zgłoś
Avatar
groober 2010-10-16, 15:48
Craft napisał/a:



Nie muszę próbowac gówna, żeby wiedzieć, ze jest chujowe w smaku. Koncept tej imprezy jest dla mnie nie do zniesienia, podobnie ludzie którzy tam jeżdżą (a z wieloma miałem kontakt, na szczęście krótki). uczestnicy łudstoków z reguły przedstawiają sobą wszystko czego niecierpię w ludziach.



Jak dla mnie "Kolega" Craft czerpie życiowe przesłanie z Muzyki "Umc Umc umc Umc". Więc sie nie bulwersujcie drodzy koledzy i koleżanki...jak ktoś ma IQ naleśnika z serem to takie rzeczy wypisuje!

Co do woodstocku...załuje ze jeszcze ani razu nie byłem, ale od znajomych wiem ze to świetna impreza, i zapewne będe musiał sie wkoncu tam wybrac!
Zgłoś
Avatar
Craft 2010-10-16, 15:50
groober napisał/a:



Jak dla mnie "Kolega" Craft czerpie życiowe przesłanie z Muzyki "Umc Umc umc Umc". Więc sie nie bulwersujcie drodzy koledzy i koleżanki...jak ktoś ma IQ naleśnika z serem to takie rzeczy wypisuje!

Co do woodstocku...załuje ze jeszcze ani razu nie byłem, ale od znajomych wiem ze to świetna impreza, i zapewne będe musiał sie wkoncu tam wybrac!



O kurwa, co za dureń kolegów to sobie pod blokiem szukaj kmiocie, ja nim na pewno nie jestem A teraz możesz wypierdalać pić tanie wino i pomagac biednym dzieciom, won.
Zgłoś
Avatar
groober 2010-10-16, 15:55
Craft napisał/a:



O kurwa, co za dureń kolegów to sobie pod blokiem szukaj kmiocie, ja nim na pewno nie jestem A teraz możesz wypierdalać pić tanie wino i pomagac biednym dzieciom, won.



Jakbyś zauwazył baranie "kolega" był napisany w cudzysłowie...co miało podkreślić moja ironie...chyba ze jestes aż tak tępy ze nie wiesz co to ironia a zapewne tak jest:)
Zgłoś
Avatar
Cooper 2010-10-16, 15:58
Nie byłem na Woodstocku więc się nawet nie wypowiadam.

Ale lubie Alice in Chains.
Zgłoś
Avatar
malakian1987 2010-10-16, 16:45 1
Craft wzruszyła nas Twoja historia
Zgłoś
Avatar
timmy77 2010-10-16, 16:48
Gińmy!!! Ale jak ktoś chce se poruchać to woodstock idealny ;D
Zgłoś
Avatar
Craft 2010-10-16, 16:50 1
groober napisał/a:



Jakbyś zauwazył baranie "kolega" był napisany w cudzysłowie...co miało podkreślić moja ironie...chyba ze jestes aż tak tępy ze nie wiesz co to ironia a zapewne tak jest:)



żeby ironizować to trzeba miec konkretna wiedzę i umiejętności. No ale taki tytan intelektu jak ty to myśli że sobie wstawi cudzysłów i juz jest mistrzem ciętej riposty A zresztą, co ja sie będę produkował i wdawał w jałowe dyskusje z miłosnikiem "pozytywnie zakręconej" młodzieży lubującej sie w akurat, czy innym zabili mi żółwia. Jebaaaać...
Zgłoś
Avatar
Everal 2010-10-16, 17:16
Craft napisał/a:



żeby ironizować to trzeba miec konkretna wiedzę i umiejętności. No ale taki tytan intelektu jak ty to myśli że sobie wstawi cudzysłów i juz jest mistrzem ciętej riposty A zresztą, co ja sie będę produkował i wdawał w jałowe dyskusje z miłosnikiem "pozytywnie zakręconej" młodzieży lubującej sie w akurat, czy innym zabili mi żółwia. Jebaaaać...

dobra, wyjdź
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2010-10-16, 17:17
Craft, groober, na tym skończcie.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2010-10-16, 17:18 1
Lepsze najebane brudasy, niż naspidowanie kretyni w białych sweterkach i kierpcach z dyskoteki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie