18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
W 2010-10-16, 18:08
organizm napisał/a:

W tym roku byłem pierwszy raz na Woodstocku i już nie mogę się doczekać następnego.
Najlepsi są Ci ludzie, nie ma takiego chamstwa jak na imprezach techno.


byłeś kieyś na takiej masowej imprezie techno?

Lew napisał/a:

Panowie na następny rok na woodzie trzeba zrobić spotkanie użytkowników Sadistica


hehe, w tym roku w zasadzie udało się już takowe zrobić. za rok zapraszamy do sektora g. szczegóły się jeszcze ustali - kupa czasu do sierpnia
Zgłoś
Avatar
wexors 2010-10-16, 18:47
Alex_1 napisał/a:



I za to niema Piwa.



i jeszcze bedzie wpierdol
Zgłoś
Avatar
Czerew 2010-10-16, 18:47
kop dziury w imię szatana \m/
Zgłoś
Avatar
warazzz 2010-10-16, 19:02 2
zarzygane brudasy, kilka dni w smrodzie i brudzie - no jeśli dla was to jest zajebisty klimat imprezy to tylko pogratulować. dla sprostowania, klimat imprez techno również mi nie odpowiada - ale prędzej wybrałbym się na takową niż na zjazd długowłosej dziczy w glanach która nie potrafi się wysłowić.
Zgłoś
Avatar
k................9 2010-10-16, 19:05
no ja chetnie bym jechal na woodsa ale kurwa zawsze cos jest ze niemoge i pewnie w tym roku tez nie da rady jebane praktyki ale nieodpuszcze kiedys zawitam na woodsa i to nie sam a czytam opnie ludzi to widac ze ci co byli mowia ze warto a ci co niemieli okazji byc na tej imprezie narzekaja na nia niewiedzc jak tam jest, zazdroszcze tym co moga tam jezdzic a piwa nie dam bo za okreslenie dzicz
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2010-10-16, 21:48
@warazzz
twoje klimaty pewnie to wiejskie potańcówki i inne tego rodzaju sztachoteki gdzie rządzi Disco Polo

co do kolesi to luzik dziura darmowa,a kup pan tylu osobowy namiot
Zgłoś
Avatar
misiequt 2010-10-16, 22:02
opossun napisał/a:

masz coś kurwa do Woodstocku?


Ej dobra ale nie bij ok ?
Zgłoś
Avatar
emd 2010-10-16, 23:26
Ekipa chyba ze slaska. Ojcowie pewnie gornicy.
Zgłoś
Avatar
warazzz 2010-10-17, 11:01
@hrabia drapula
w dupie byłeś, gówno widziałeś. 5 facetów przytula się w wykopanej dziurze - impreza po chuju. ja bym chetnie na woodstock pojechal, jakby mi ktos dal karabin to zapewne bawiłbym się tam znakomicie!
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-10-17, 11:03
warazzz napisał/a:

jakby mi ktos dal karabin to zapewne bawiłbym się tam znakomicie!


Matko boso, a cóż byś zrobił z karabinem? Przebrał za terrorystę bądź żołnierza?
Zgłoś
Avatar
Cr4sh3r 2010-10-17, 11:22
Kurwa w tym roku byłem pierwszy raz na woodstocku, i nie spotkalem ani jednej osoby ktora by byla jakas agresywna czy jaki chuj :F Najzajebistsza impreza jaka moze byc, zajebista muzyka i w pizdu ludzi w klimacie, to jest to! No i wiadomo wszedzie mozna spotkac idiotow, na woodzie tez, ale czy to ma przekreslac ta genialna impreze?
Zgłoś
Avatar
greasebeaast 2010-10-17, 21:41
Crast (czy jak mu tam znam tylko jednego i wątpię by był to ten wartościowy ) oraz warezz( tym bardziej ) jako żyw będę (co jeśli macie ochotę skrócić zapraszam) w głębokim poważaniu będę miał wasze opinie (o których wybitnie świadczy ilość waszych odpowiedzi na zaczepki) byłem, widziałem, POWAŻAM, resztę gustom pozostawiam.
Zgłoś
Avatar
organizm 2010-10-20, 21:08
Ci co nie byli zapewne swoją opinie tworzą na podstawie muzyki(która jest bardzo dobra), niefajnie że opisują ludzi i ich zachowanie nie będąc na Woodstocku.
Warazzz gdybyś zauważył to tam gdzie jest ponad 300 tys. ludzi i alkohol tam znajdziesz zarzyganych osobników.

P.S. Dwa lata temu znalazłem się w Gdyni w czasie Sunrise, przechodząc deptakiem widziałem dużo, na Woodstocku ochrona pilnuje by ludzie nie byli wyposażeni w szklane butelki, właśnie po to aby uniknąć podobnych sytuacji. Szkło bywa niebezpieczne.
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-10-22, 13:41
Ja nie maiłem siły żeby piernąć a oni wykopali taką mega w chuj kurewsko wielką dziurę... szacun
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-10-22, 18:31
Rhox napisał/a:

Ja nie maiłem siły żeby piernąć a oni wykopali taką mega w chuj kurewsko wielką dziurę... szacun


Udowodnili, że można się bawic bez alkoholu.. można?!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie