18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
novez1 2013-06-04, 0:34 1
"Teraz wiem gdzie włożyć palce kobiecie by wywołać wymioty! "
pokaz mamie jak sie zle poczuje : D
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-04, 0:36
Aley_23 napisał/a:

Spalilbym sie ze wstydu jakby ktos wrzucil do sieci filmik na ktorym jestem zajebany i jeszcze sie zeszczalem w spodnie. A tamte maja z tego zwale... nie wiem ktora z nich jest wieksza idiotka, ta ktora doprawadzila sie do takiego stanu i sie z tego cieszy czy ta ktora ja nagrywa zamiast ja ogarnac.



Jak się jest najebanym, zdaje się, ze wszystkiego ma się zwałe... Ale fakt - największym kurestwem jest tu to nagrywanie, zamiast ogaraniania.
Zgłoś
Avatar
dulek93 2013-06-04, 0:45 1
ruchałbym każdą po koleji
Zgłoś
Avatar
Yoicks 2013-06-04, 0:47
każdy lubi się napić ale trzeba wiedzieć z kim! teraz każdy lata z telefonem żeby coś nagrać albo napisać coś na fejsbuku gdy zapomni człowiek się wylogować. Niby zwałka potem ale może takie coś nawet człowiekowi życie zepsuć.
Zgłoś
Avatar
Susano 2013-06-04, 0:49 1
Głupie piz*y
Zgłoś
Avatar
Yogii26 2013-06-04, 0:50
Ta na końcu co się wywala wygląda jak matka Madzi
Zgłoś
Avatar
froobbie 2013-06-04, 0:59 3
Lubią się najebać? I co z tego wielu lubi, tylko po chuj to wszystko filmować i wpierdalać do neta? Tak nie robią prawdziwi faceci. Jak sie pije to wszystko powinno zostać w towarzystwie.
Zgłoś
Avatar
koxiuu 2013-06-04, 2:16

@up , bo lubią się najebać tak jak prawie(z wyjątkiem ciot) facet ?

no naprawde-.- ja jakos nie pije, jestem sportowcem.
Zgłoś
Avatar
okotdi 2013-06-04, 2:22
qhash napisał/a:



rozumiem, że w/g ciebie tak się zachowuje porządna kobieta?


porzadna kobieta tez potrzebuje sie czasem porzadnie najebac
tak samo jak porzadny facet
Zgłoś
Avatar
rozyk 2013-06-04, 6:00
ej dobra bylem najebany nie raz nie dwa , nie raz nie mialem sily wstac , nie raz przybilem gwozdzia, widywalem laski zajebane jak mestershmithy ale kurwa zeby sie zlac w gacie to na serio juz chyba sie nie kontaktuje , kto normalny leje na fazie w gacie ?
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-06-04, 7:01 5

Bo można walić
Zgłoś
Avatar
buzi_to_za_mało 2013-06-04, 8:44
Pierwsza całkiem ruchable i jeszcze sama się w krzaki kładła ^^
Zgłoś
Avatar
Darjurz 2013-06-04, 9:04
Się umyje, będziesz moja ;]
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-06-04, 9:19 3
do wszystkich, którzy się tak oburzyli ma mój wpis, kobieta może się nachlać, ale:
1. nie sika w spodnie
2. nie haftuje jak kot
3. najważniejsze - jesli tak się zdarzyło to czy jest to powód do dumy, żeby to wrzucać do neta? chcielibyście w przyszłości oglądać swoją matkę w takim stanie ?

sadistic sadistickiem, ale jak ktoś wcześniej napisał, szanujmy się do kurwy nędzy
Zgłoś
Avatar
larrisa 2013-06-04, 10:36 1
jakim tępym człowiekiem trzeba być, żeby kiedykolwiek zaliczyć zgona, rzygać po alkoholu? to się tyczy i bab, i facetów. chyba każdy zna swoją granicę wytrzymałości. jak ktoś pisze, że każdy musi się czasem porządnie najebać, to gratuluję smutnego życia, serio
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie